***************
قوانین بخش
***************


منع فعالیت سیاسی :
هر گونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.
زبان فارسی :
زبان اصلی این انجمن فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فینگلیش استفاده نکنید .(ابزار تبدیل فینگلش یه فارسی در انجمن موجود است)
منع فعالیت تبلیغاتی :
هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد .
آپلود فایلها:
اگر فایلی رو در انجمن قرار میدهید یا آن را پیوست کنید یا از آپلودسنتر انجمن استفاده کنید تا لینک فایلها بعد از مدتی بین نرود ( قابلیت آپلود از طریق لینک وجود دارد)!!
عنوان تاپیک:
عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . کاربران می بایست در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان باید در رابطه با سؤال ، مشکلو .. باشد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، چطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد. برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.
مثلا:

Info
برای شروع کار :
نمونه غیر قابل قبول: تو رو خدا کمک کنید ....
نمونه مناسب : چگونگی محاسبه عدد کامل در اسمبلی
یا مشکل در قسمتی از برنامه :
نمونه غیرقابل قبول: برنامه کار نمیکنه
نمونه مناسب: الگوریتم عدد کامل در اسمبلی- خروجی نادرست بعد از چند بار تکرار برنامه
و ...

استفاده از قابلیت Syntax Highlighting برای کدها :
در صورتی که قصد ارسال قطعه کدی را دارید حتما کد خود را بین تگهای مناسب قرار دهید برای اطلاعات بیشتر حتما این بخش را بخوانید : لینک
منبع مطلب :

در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

انجمن مناسب:
در هنگام مطرح کردن مطالب خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از ارسال آنها در انجمن های نامتناسب با مطلبتان خودداری نمایید.
از نوشتن یک مطلب در انجمن های مختلف خودداری کنید ,انجمن مناسب و مرتبط به مطلب خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن مطلب خود را ارسال کنید.

جواب دادن به سوالات:
در صورتی که جواب سؤالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک ( یا سؤال ) شود خودداری فرمایید و برای تشکر فقط از دکمه تشکر استفاده کنید. از جواب های نامربوط پرهیز کنید و در صورتی که بحث خاصی دارید برای خودتان یک تاپیک عمومی باز کنید.

لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد.

گزارش پست خلاف:
در صورت مشاهده تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا بر خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق لینگ گزارش ( ) اطلاع دهید.


سرپیچی:
چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتواننداز گزارش پست خلاف یا توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیریت در میان بگذارند.

Alert
مديران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستد !

Alert