صفحه 2 از 25 اولیناولین 1234567121722 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 250
    SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 899 بار در 324 پست
    نوشته های وبلاگ
    1

" ان الله مع الصابرین"

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.Farzanegan نمایش پست ها
    ببخشید وسط صلواتتون اما بهتر نیست این کارو تو دلتون انجام بدین!!!! تاپیک زدن در این مورد به نظرم جالب نیست.......
    ما نیز دقیقاً منظورمان همین بود
    اصلاً صورت خوشی نداره!

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

عضو تازه وارد
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    ببخشید وسط صلواتتون اما بهتر نیست این کارو تو دلتون انجام بدین!!!! تاپیک زدن در این مورد به نظرم جالب نیست.......
    سلام
    خواهش میکنم
    فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه که یه تاپیک داشته باشیم که هروقت بچه هایی که به صلوات اعتقاد دارن یه سر به فروم میزنن, یه صلواتم بفرستن.
    من چون شناختی ازتون ندارم نمیدونم اعتقاداتتون چطوریه:
    1- مسلمونید:
    در اینصورت این حرکت باید از نظرتتون خیلی پسندیده باشه, چون ساده ترین شکل یادآوریه چیزایی هست که تو زندگیه روزمره یادمون میره, و با توجه به اینکه اکثرا با اسم مستعار اینجا هستن هیچ ریایی در کار نیست (در جواب دوستمون که گفته بود تو دلمون بفرستیم). اگه دوست داشتید شماهم شرکت کنید
    2- مسلمون نیستید یا اینکه از صلوات فرستادن خوشتون نمیاد:
    در اینصورت با توجه به اینکه این تاپیک مربوط به گروه اوله بهتره بزارید خودشون تصمیم بگیرند.

این روهم در نظر داشته باشید که اینجا خیلی جای مناسبی برای بحث نیست.

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 327 بار در 113 پست
    نوشته های وبلاگ
    8

خوشبخت کسی است که شکـُــوه رفتارش
    آفریننده ی لبخند زندگــی در چهره ی دیگران باشد !

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_M نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم
    فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه که یه تاپیک داشته باشیم که هروقت بچه هایی که به صلوات اعتقاد دارن یه سر به فروم میزنن, یه صلواتم بفرستن.
    من چون شناختی ازتون ندارم نمیدونم اعتقاداتتون چطوریه:
    1- مسلمونید:
    در اینصورت این حرکت باید از نظرتتون خیلی پسندیده باشه, چون ساده ترین شکل یادآوریه چیزایی هست که تو زندگیه روزمره یادمون میره, و با توجه به اینکه اکثرا با اسم مستعار اینجا هستن هیچ ریایی در کار نیست (در جواب دوستمون که گفته بود تو دلمون بفرستیم). اگه دوست داشتید شماهم شرکت کنید
    2- مسلمون نیستید یا اینکه از صلوات فرستادن خوشتون نمیاد:
    در اینصورت با توجه به اینکه این تاپیک مربوط به گروه اوله بهتره بزارید خودشون تصمیم بگیرند.

این روهم در نظر داشته باشید که اینجا خیلی جای مناسبی برای بحث نیست.
    اصلاً بحث سر مسلمون بودن یا نبودن نیست !
    به نظرم این کارها اصلاً نباید در فروم انجام بشه، نتیجه این کار میشه یک تاپیک N صفحه ای که چی داره؟ اللهم صل علی محمد و آل محمد !
    نمیدونم چطوری منظورم رو برسونم اما بعضی اوقات آدم یک چیزایی تو این فروم میبینه متعجب میشه :redface:
    اگر واقعاً میخوای صلوات بفرستی تو یک برگه کاغذ بنویس و بچسبون به یک گوشه از کامپیوترت ، اینطوری همیشه بر محمد و آلش درود میفرستی

عضو تازه وارد
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها

به نظرم این کارها اصلاً نباید در فروم انجام بشه، نتیجه این کار میشه یک تاپیک N صفحه ای که چی داره؟ اللهم صل علی محمد و آل محمد !
    نمیدونم چطوری منظورم رو برسونم اما بعضی اوقات آدم یک چیزایی تو این فروم میبینه متعجب میشه :redface:
    اگر واقعاً میخوای صلوات بفرستی تو یک برگه کاغذ بنویس و بچسبون به یک گوشه از کامپیوترت ، اینطوری همیشه بر محمد و آلش درود میفرستی

خوب من نمییدونستم تو کدوم جبهه هستید بخاطر همین کلی صحبت کردم
    همه که اینکاری که شما گفتید رو انجام نمیدند. خیلی چیزا هست که ما دوست داریم تو زندگی روزمرمون انجام بدیم ولی انجام نمیدیم. یادمون میره.
    اکثر آدما سستی میکنن. حالا ینفر اومده یه جایی رو درست کرده که به جای اینکه هرکسی یه ورق بچسبونه بالا لپ تاپش یا background کامپیوترش بنویسه (که اکثرا نمینویسن) وقتی میاد اینجا یادش بیافته یه صلوات هم بفرسته.

و مزیتی که ازین مهمتره اینکه بچه مسلمونا همدیگرو میشناسن و مثل پیام قبلی من نیاز نمیشه کلی جواب بدن

من اگه بخوام یه تاپیک مذهبی ایجاد کنم بچه هایی که احتمالا دوستدارن شرکت کنند رو میتونم از تو همچین تاپیکی پیداکنم

ویرایش توسط Ehsan_M : 7th September 2012 در ساعت 04:54 AM

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_M نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها

خوب من نمییدونستم تو کدوم جبهه هستید بخاطر همین کلی صحبت کردم
    همه که اینکاری که شما گفتید رو انجام نمیدند. خیلی چیزا هست که ما دوست داریم تو زندگی روزمرمون انجام بدیم ولی انجام نمیدیم. یادمون میره.
    اکثر آدما سستی میکنن. حالا ینفر اومده یه جایی رو درست کرده که به جای اینکه هرکسی یه ورق بچسبونه بالا لپ تاپش یا background کامپیوترش بنویسه (که اکثرا نمینویسن) وقتی میاد اینجا یادش بیافته یه صلوات هم بفرسته.

و مزیتی که ازین مهمتره اینکه بچه مطلمونا همدیگرو میشناسن و مثل پیام قبلی من نیاز نمیشه کلی جواب بدن

من اگه بخوام یه تاپیک مذهبی ایجاد کنم بچه هایی که احتمالا دوستدارن شرکت کنند رو میتونم از تو همچین تاپیکی پیداکنم

مهم نیست طرف تو چه جبهه ای باشه!
    دوست عزیز پست بنده رو کامل بخون:
    نتیجه این کار میشه یک تاپیک N صفحه ای که چی داره؟ اللهم صل علی محمد و آل محمد !

بچه مسلمونا اینطوری همدیگرو میشناسن؟! :redface:
    آقا من پشیمون شدم، صلوات بفرستین

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    بحث رو دیگه ادامه ندید .بزارید هر جور هرکس راحته فعالیت کنه اگه روی چیزی بحث دارید از طریق پیام خصوصی باهم بحث کنید تا به یه نتیجه ای برسید .
    اللم صلی علی محمد وآل محمد

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

صفحه 2 از 25 اولیناولین 1234567121722 ... آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)