برای مشاهده مفیدترین ارسال در این موضوع اینجا کلیک کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

کدوم دانشگاه بهتره ؟ علوم تحقیقات مازندران؟ علوم تحقیقات آیت الله آملی یا دانشگاه آزاد ساری؟

بنام خدا سلام به همگی .
    خب امروز ثبت نام دانشگاه آزاد شروع شده و ما هم برای خالی نبودن عریضه داریم ثبت نام میکنیم . فقط چند مطلب .
    تو مازندران از بین دانمشگاه های زیر کدوم یکی سطحش بالاتره و بقول ما پدر مادر دار تره ؟
    علوم تحقیقاتهای مازندارن واقعا علوم تحقیقاتین یا اینکه همینجوری اسمشون اینه ( مثل پیشوند صنعتی تو موسسه صنعتی مازندران!!! که فقط اسما صنعتی هست!!!) و سطحشون پایین ؟
    مثلا دانشگاه آزاد ساری قدیما خیلی عالی بود و اساتید بزرگی هم قدیم داشت - الان نمیدونم سطحش چجوریه .
    بین واحدهای :

1. پردیس علوم و تحقیقات مازندران
    2. واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی
    3. واحد ساری
    4. واحد بابل

کدوم بهترن ؟
    واحد بابل که سابقه اصلا نداره و بنظرم اصلا خوب نیست . بیشتر قیاس روی همون سه گزینه اول هست .
    ممنون میشم کسی اطلاعی داره اینجا مطرح کنه
    علاوه بر اون . بنظر شما عاقلانه هست که مثلا علوم تحقیقاتهای فارس یا قزوین و خوزستان قبل از واحدهای علوم تحقیقات مازندران باشه ؟ من خودم تو بابل زندگی میکنم . از لحاظ تفاوت سطح زیاد با هم فرق دارن یا نه ؟ کدوم پیشنهاد میشه ؟.
    مثلا
    علوم تحقیقات تهران
    تهران جنوب
    علوم تحقیقات قزوین
    علوم تحقیقات فارس
    علوم تحقیقات خوزستان
    علوم تحقیقات مازندارن
    علوم تحقیقات آیت الله آملی
    یا اینکه
    علوم تحقیقات تهران
    تهران جنوب
    علوم تحقیقات مازندارن
    علوم تحقیقات قزوین
    علوم تحقیقات فارس
    علوم تحقیقات خوزستان
    یا اینکه اصلا اون تهران جنوب رو بردارم ؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه .
    یکسری رتبه بندی ها هم هست اما معلوم نیست کدوم معتبره ! :
    http://www.kiau.ac.ir/persian/others/ranking-july2012.htm
    http://websanji.ricest.ac.ir/AzadUR.aspx

موضوعات مشابه:
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

بچه ها خبری چیزی دارید دریغ نکنیدا طی یکی دو روزه لطفا هرکسی هرچقدر اطلاع داره بگه اینجا که ما دعاش کنیم .
    فعلا یا حق
    ------------
    آپدیت:
    بنظر میرسه تو دانشگاه های مازندارن هنوز دانشگاه ساری اول هست بعد دانشگاه بابل!؟ و بعدش دانشگاه علوم و تحقیقات آیت الله آملی و آخری هم پردیس علوم تحقیقات مازندران هست . _(کجاست ؟!) .
    اون واحدهایی هم که تو اسمشون پردیس دارن خودشون مدرک نمیدن (اجازه این کارو ندارن) و زیر نظر یه واحد دیگه هستن - مثلا واحد علوم تحقیقات آیت الله آملی مثلا! یا واحدی که تو شهرشونه .

ما هم که ثبت نام رو کردیم . ایشالله کسایی که یکروزی این تاپیک رو میبینن این اطلاعات بدردشون بخوره .
    یا حق

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 272 بار در 102 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

ای بابا! حسین جان ما خواهان زیارت شما در دانشگاه های برتر ایران (حتی جهانیم)، بذارید عریضه رو بقیه پر کنن.
    ولی خب سوال رو نباید بی جواب گذاشت. طبق مشوری که همین الان داشتم، چرا دانشگاه آزاد قائم شهر رو انتخاب نمی کنید؟ مگه رشته ای که می خواید رو نداره؟
    اینجور به من گفته شده:
    - آزاد قائم شهر
    - آزاد ساری
    - آزاد بابل
    - علوم و تحقیقات آیت الله آملی

در مورد بقیه ی استان ها هم اطلاعی ندارم.
    در هر صورت ایشاالله موفق باشید.

Stay Hungry, Stay Foolish
    قوانین انجمن

کاربر عادی
    تشکر شده 54 بار در 28 پست

1 امتياز مثبت از 1 راي

نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    بنام خدا سلام به همگی .
    خب امروز ثبت نام دانشگاه آزاد شروع شده و ما هم برای خالی نبودن عریضه داریم ثبت نام میکنیم . فقط چند مطلب .
    تو مازندران از بین دانمشگاه های زیر کدوم یکی سطحش بالاتره و بقول ما پدر مادر دار تره ؟
    علوم تحقیقاتهای مازندارن واقعا علوم تحقیقاتین یا اینکه همینجوری اسمشون اینه ( مثل پیشوند صنعتی تو موسسه صنعتی مازندران!!! که فقط اسما صنعتی هست!!!) و سطحشون پایین ؟
    مثلا دانشگاه آزاد ساری قدیما خیلی عالی بود و اساتید بزرگی هم قدیم داشت - الان نمیدونم سطحش چجوریه .
    بین واحدهای :

3. واحد ساری
    4. واحد بابل

کدوم بهترن ؟
    واحد بابل که سابقه اصلا نداره و بنظرم اصلا خوب نیست . بیشتر قیاس روی همون سه گزینه اول هست .
    علاوه بر اون . بنظر شما عاقلانه هست که مثلا علوم تحقیقاتهای فارس یا قزوین و خوزستان قبل از واحدهای علوم تحقیقات مازندران باشه ؟ من خودم تو بابل زندگی میکنم . از لحاظ تفاوت سطح زیاد با هم فرق دارن یا نه ؟ کدوم پیشنهاد میشه ؟.
    مثلا
    علوم تحقیقات تهران
    تهران جنوب
    علوم تحقیقات قزوین
    علوم تحقیقات فارس
    علوم تحقیقات خوزستان
    علوم تحقیقات مازندارن
    یا اینکه
    علوم تحقیقات تهران
    تهران جنوب
    علوم تحقیقات مازندارن
    علوم تحقیقات قزوین
    علوم تحقیقات فارس
    علوم تحقیقات خوزستان
    رتبه بندي دانشگاه هاي آزاد

سلام
    پارسال که من شرکت کرده بودم فقط یه دانشگاه رو میشد انتخاب کرد ! ظاهرا امسال چندتا انتخاب وجود داره
    به هر حال نظر من اینه اول دانشگاه علوم تحقیقات تهران انتخاب بشه
    دیکه انتخاب واحد تهران جنوب بی معنیه چون اگر علوم تحقیقاتو نیارین خودشون تو واحد های تهران که امکان قبولیتون هست پخش میکنن
    مثلا من پارسال فقط علوم تحقیقاتو زده بودم اما نتیجه که اعلام شد واحد تهران جنوب رو قبول شدم درصورتی که اصلا انتخاب نکرده بودم
    حالا بعدش ترجیحا تو شهر خودتون باشه بهتره که واحد ساری مطمئنا از بقیه باید بهتر باشه چون حداقل اولین سالی نیس که داره دانشجو ارشد میگیره
    بعدی هم شهرخودتونو انتخاب کنید
    موفق باشید

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 881 بار در 386 پست
    نوشته های وبلاگ
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaneh نمایش پست ها
    بنام خدا سلام به همگی .
    بین واحدهای :

3. واحد ساری
    4. واحد بابل

کدوم بهترن ؟
    مثلا
    علوم تحقیقات تهران
    تهران جنوب
    علوم تحقیقات قزوین
    علوم تحقیقات فارس
    علوم تحقیقات خوزستان
    علوم تحقیقات مازندارن
    یا اینکه
    علوم تحقیقات تهران
    تهران جنوب
    علوم تحقیقات مازندارن
    علوم تحقیقات قزوین
    علوم تحقیقات فارس
    علوم تحقیقات خوزستان
    رتبه بندي دانشگاه هاي آزاد

سلام
    پارسال که من شرکت کرده بودم فقط یه دانشگاه رو میشد انتخاب کرد ! ظاهرا امسال چندتا انتخاب وجود داره
    دیکه انتخاب واحد تهران جنوب بی معنیه چون اگر علوم تحقیقاتو نیارین خودشون تو واحد های تهران که امکان قبولیتون هست پخش میکنن
    مثلا من پارسال فقط علوم تحقیقاتو زده بودم اما نتیجه که اعلام شد واحد تهران جنوب رو قبول شدم درصورتی که اصلا انتخاب نکرده بودم
    حالا بعدش ترجیحا تو شهر خودتون باشه بهتره که واحد ساری مطمئنا از بقیه باید بهتر باشه چون حداقل اولین سالی نیس که داره دانشجو ارشد میگیره
    موفق باشید
    با سلام خدمت دوستان گرامی.پیشنهاد بنده 1)علوم تحقیقات تهران 2) علوم تحقیقات قزوین (خیلی تعریفشو شنیدم چون این دانشگاه دکترا هم میگیره) 3)واحد ساری 4)علوم تحقیقات مازندارن
    5)علوم تحقیقات آیت الله آملی
    / با توجه به شرایط شما که بابل هستید اگه 1و2 رو بذاریم کنار گزینه 3)ساری با توجه به سابقه ای که داشته میتونه خوب باشه.به غیر از تهران اگه بخوایین مثلا فارس یا خوزستان بزنید به نظر بنده ارزش نداره چون باید خرج زیادی رو متحمل بشید.که با این شرایط شهرهای اطراف بزنید خیلی بهتره اول هم ساری رو انتخاب کنید البته بعد از تهران و قزوین.
    موفق باشیییید

ویرایش توسط F.Farzanegan : 30th January 2013 در ساعت 10:59 AM
    برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad نمایش پست ها
    ای بابا! حسین جان ما خواهان زیارت شما در دانشگاه های برتر ایران (حتی جهانیم)، بذارید عریضه رو بقیه پر کنن.
    ولی خب سوال رو نباید بی جواب گذاشت. طبق مشوری که همین الان داشتم، چرا دانشگاه آزاد قائم شهر رو انتخاب نمی کنید؟ مگه رشته ای که می خواید رو نداره؟
    اینجور به من گفته شده:
    - آزاد قائم شهر
    - آزاد ساری
    - آزاد بابل
    - علوم و تحقیقات آیت الله آملی

در مورد بقیه ی استان ها هم اطلاعی ندارم.
    در هر صورت ایشاالله موفق باشید.
    سلام.قائمشهر مگه نرم افزار هم داره؟بعید میدونم .
    علاوه بر اون تو رنکینگا هم چیزی نبود .
    یر از اون صرفه تحصیلی یا اقتصادی هم نداشت نسبت به ساری یا بابل. چرا؟ از لحاظ سطحی از ساری پایین تره و از لحاظ فاصله و نزدیکی از بابل پایین تره . اگه برای نزدیکی بخوام برم بابل خوبه اما برای سطح ارزش ساری خیلی بالاتره و از لحاظ مسافتی هم چندان فرقی با قائمشهر نداره .

متن پنهان

متن پنهان

سلام
    موفق باشید
    خیلی ممنونم خانوم بنار . ایشالله که کارمون به ازاد نمیرسه . اما اگه رسید حداقل یه جای پدر مادر دار باشه !
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.Farzanegan نمایش پست ها

متن پنهان

سلام
    موفق باشید
    با سلام خدمت دوستان گرامی.پیشنهاد بنده 1)علوم تحقیقات تهران 2) علوم تحقیقات قزوین (خیلی تعریفشو شنیدم چون این دانشگاه دکترا هم میگیره) 3)واحد ساری 4)علوم تحقیقات مازندارن
    5)علوم تحقیقات آیت الله آملی
    / با توجه به شرایط شما که بابل هستید اگه 1و2 رو بذاریم کنار گزینه 3)ساری با توجه به سابقه ای که داشته میتونه خوب باشه.به غیر از تهران اگه بخوایین مثلا فارس یا خوزستان بزنید به نظر بنده ارزش نداره چون باید خرج زیادی رو متحمل بشید.که با این شرایط شهرهای اطراف بزنید خیلی بهتره اول هم ساری رو انتخاب کنید البته بعد از تهران و قزوین.
    موفق باشیییید
    سلام.
    خیلی ممنونم .
    خوزستان و فارس رو گفتم چون چند سال اهواز زندگی کردیم و دوستا و اشنایی داریم اونجا . (منم دلم برای انجا تنگ شده ) فارس هم (شیراز ) تقریبا همینطوره ولی نه به اندازه اهواز و خوزستان.
    قزوین رو سومین انتخاب زدم .(اول تحقیقات تهران - دوم تهران جنوب و سوم این - چهارم هم ساری و بعد بابل و دیگه ایت الله املی و این پردیس مازندران رو زدم . + تعداد متنابهی شهر دیگه که بعیده به اونجا برسه مثل تهران شمال )

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

سلام .
    یه مطلب هم امشب یکی از دوستان گفت که بهتره اینجا بگم .
    ایشون خودش دانشجوی دانشگاه علوم تحقیقات آیت الله آملی هست .
    مدرک این دانشگاه از طرف علوم تحقیقات تهران داده میشه و خود واحد آیت الله آملی مدرک نمیده .
    اساتید مقطع ارشد هم از یک سال و نیم پیش همه دکتر هستن (بعضی ها هم از تهران میان -یکی رو اسم برد من یادم نیست الان)
    و خیلی خوب داره پیشرفت میکنه خصوصا از وقتی آقای لاریجانی شده ریسش.
    واحد ساری از اون ور مثل علوم فنون شده و افت شدیدی داشته خصوصا از لحاظ اساتید در مقطع ارشد . خیلی ازاساتیدش رفتن و کیفیت تحصیلش هم پایین اومده (دقیقا مثل همین علوم فنون که فرسنگها با علوم فنون سابق متفاوته )

امیدوارم این اطلاعات بدرد دوستان بعدی بخوره چرا که از قرار معلوم ما هیچی شروع نشده اوت شدیم رفت! (مگه اینکه همون اولی رو قبول شیم!!!))

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

1 امتياز مثبت از 1 راي
    واحد ساری از اون ور مثل علوم فنون شده و افت شدیدی داشته خصوصا از لحاظ اساتید در مقطع ارشد . خیلی ازاساتیدش رفتن و کیفیت تحصیلش هم پایین اومده (دقیقا مثل همین علوم فنون که فرسنگها با علوم فنون سابق متفاوته )

اگه بچه ها همت کنند میسازیمش داداش غمت نباشه...

امیدوارم این اطلاعات بدرد دوستان بعدی بخوره چرا که از قرار معلوم ما هیچی شروع نشده اوت شدیم رفت! (مگه اینکه همون اولی رو قبول شیم!!!))
    نگران نباش.. انشاالله یه دانشگاه سراسری خووووووب قبول میشین ..
    .
    یا علی

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

من یه آپدیتی بکنم
    هرجا میزنید دانشگاه آزاد آمل نزنید ! یعنی خراب شده قبرستونه! وسط دانشگاهش جک و جونور (شغال مثلا!) از اینور میدوئه میره اونور - یعنی نقدا هنوز تمدن نرسیده اونجا!
    اساتید کامپیوترش تعطیل بوق . یعنی من لعن و نفرین میکنم هر کسی اونجا رو علوم تحقیقاتش کرد و من اونجا خراب شدم ( الانم دیگه علوم تحقیقات نیست همه برداشته شدن )
    سطح دانشگاهش هم در سطح موجودات تک یاخته ایه!
    دانشگاه آزاد ساری
    دانشگاه آزاد بابل
    دانشگاه قبرستون بی درو پیکر آزاد از همه چیز آمل هم اینجاس!
    خلاصه گول نخورید من یه اشتباه کردم که اونم تقصیر نامردای بی وجودی هست که با رابطه بازی اونجا رو کرده بودن علوم تحقیقات در صورتی که هیچ جوره نبود!
    ساری هم خبرهایی بگوش میرسه که در افول بود الان بدتر شده ولی بابل میگن داره بهتر میشه (بقول @Acola یا علیرضای خودمون )

امیدوارم عاقبت همه ما با هم ختم بخیر بشه
    خصوصا من و این مثلا دانشگاه واقعا آزاد !

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

آقای حسن پور این وضع توی خیلی از دانشگاه ها داره اتفاق میفته ..
    حالا شما بحث شغال و جک و جونور آوردید ولی سطح دانشگاه ها خیلی بد شده ..
    همین دانشگاه خودمون ..
    نمیدونم خبر دارید یا خیر ولی شنیدم مثلا برای رشته سخت افزار بدون کنکور ثبت نام کردن .. با رتبه های بالا مثل 50 هزار رتبه مکانیک هم شنیدم که ثبت نام شده !!!
    خودمم هم این ترم درس های عمومی بیشتر دارم و به همین خاطر بچه های ورودی 93 و 92 ای رو که میبینم شاااااااااااااااااااااااا اااااااااااخ در میارم :o... اصلا در حدی که استاد داره درس میده من فقط هنگ این بچه هام :o سطح برخوردشون ، سطح فکرشون .. سطح گیراییشون .. حرف هایی که زده میشه .. اصلا در کلمه و جمله نمیگنجه
    وضع دانشگاه ما هم رو به افول هست با شیب زیاد ..
    این وضع باعث میشه ارزش درس خوندن و مدرک هایی که گرفته میشه پایین میاد .. همین وضع توی مقطع کارشناسی ارشد هم هست .. همه میخوان فقط برن دانشگاه .. از بعضی دانشگاه های آمل هم خبر دارم همین وضع شد .. جدیدا یه خبر هایی هم از دانشگاه نوشیروانی شنیده بودم .. ظاهرا بچه های اونجا هم یه خورده قاطی کردن

وضعی شده!!

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)