نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 899 بار در 324 پست
    نوشته های وبلاگ
    1

وضعیت حجاب در ورزشگاه آزادی!

وضعیت حجاب در ورزشگاه آزادی!

به گزارش خبرنگار ورزشی مشرق، تا کنون در طول برگزاری مسابقات ورزشی پس از انقلاب سابقه نداشته که تماشاگران خانم و آقا بصورت مختلط به تماشای بازی بنشینند، اقدامی که در فینال مسابقات قهرمانی والیبال آسیا در ورزشگاه آزادی انجام شد و با حاشیه های فراوانی همراه بود.

گزارش تصویری زیر، گویای واقعیت هایی است که شب گذشته در سالن 12 هزار نفری آزادی رخ داد.

موضوعات مشابه:

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    مشکلش چیه؟

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10
    دقيقا مشكل اينا كجاست؟؟؟؟؟

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط Master نمایش پست ها
    مشکلش چیه؟
    ها مشکلی نیست حسین جان ، اینا جز آن دسته ای هستند که طالب آزادی بودند

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 899 بار در 324 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    مشکلش چیه؟
    هیچ مشکلی نیس ؟؟!!!
    خوبه والا!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mitnick نمایش پست ها
    خوبه این همه تفکرنکن بابامشکلی نداره بیخیال....

ویرایش توسط Taranom : 22nd January 2012 در ساعت 12:39 PM

USTMB Student
    تشکر شده 59 بار در 16 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    مشکلش چیه؟
    ببخشید میشه آزادی تعریف بشه؟

(با عرض معذرت : اگه تعریفی که من از سخن شما فهمیدم درست باشه ، وای به حال آزادی و آزادی خواهی )

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10
    پس شما چه اسم ديگه اي رو اين ميزارين؟؟؟؟؟؟؟؟ ازاديه ديگه...

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

USTMB Student
    پس شما چه اسم ديگه اي رو اين ميزارين؟؟؟؟؟؟؟؟ ازاديه ديگه...

با احترام به شما دوست عزیز
    باید بگم این مسئله از نظر شخصی شما آزادی تلقی میشه
    منظور از آزادی، آزادی است که مورد پسند یک عرف و منطق کامل باشد.

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,587 بار در 809 پست
    نوشته های وبلاگ
    49
    عذرمیخوام که وارد بحث میشم ،بیشتر ترجیح میدم فروم در حوزه علمیتر بچرخه تا این دست ابحاث ولی متاسفانه یا خوشبختانه کنجکاویه دیگه و کاریش نمیشه کرد ، ترجیح دادم حالا که جمعی دارن در مورد این موضوع بحث میکنن منم هم نوشته های ذهنمو بیان کنیم.

مشکلش چیه؟
    بله ، درست میفرمایین آقای حسنپور و آقای mitnick ...این تصاویر در قالب کلی کار(احترام به حقوق خانمها برای بودن در کنار آقایون و استفاده کردن خانمها هم از هیجانات ورزشی و هم احترام گذاشتن به علایق آنها) مشکلی نداره اما خوبه که به جزئیات کار (طریقه حضور افراد در این مکانها)هم بیشترتوجه بشه...که این امر بیشتر باید توسط خود افراد کنترل بشه که متاسفانه خیلی کمرنگ مورد دید قرار گرفته میشه......

نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    نه آقای codex، مشکل بر سر آزادی نیست که متاسفانه این جمله هم داره برای خودش اسطوره ای میشه و هم دارای یک تاریخچه پر و پیمون میدونین ...آزادی واقعا به این معنا نیست که بیایم و خیلی کارها رو انجام بدیم اونم به اسم آزادی تمومش کنیم که ما آزادی میخوایم .....نمیدونم ، شاید بیانش اینجا درست نباشه اما سعی میکنم خیلی سربسته بگم که مشکلی پیش نیاد ....یادمه وقتی کوچیک بودم یه دوره ای یکی از رئیس جمهورامون خیلی سخت میگرفتن ، حالا پوششو بیشتر خاطرمه ...طوریکه حتی مامانا و آبجیای بزرگامون جز یه مانتوی گشاد و اپل دار ، و بلند چیز دیگه ای نمیتونستن توی بازار پییدا کنن تا ینکه دوره جدید شروع شد و آقای جدیدی اومد که دم از آزادی میزد...حالا خودش و خدای خودش میدونن که نیتش چی بوده اما ظاهر ماجرا این بود که این بنده خدا منظورش از آزادی یعنی آزادی بیان بود آزادی ای که خفقان نباشه ، به یکی نامردی کردن یکی باشه ازش حمایت کنه اما (نشد که هیچ ، بسیار زیبا هم خاک پاشیدن روی بیشتر ....)چون خیلی فشار از جای دیگه ای به قشر اون زمان وارد بود .....اینجا بود که اون معنی ای که میخواستنو گرفتن نه اون چیزی که وجود داشت .....آدما خیلی تغییر کردن چه ظاهر چه افکار چه منطق چه منش چه رفتار و هزاران چه های دیگه که گفتن داره و نمیشه گفت ...... که متاسفانه الانشم دارن از این واژه با معانی update تری استفاده میکنن که الله اعلم ...اینطوری بود که همه اشتباه متوجه شدیم و معانی در واژه نامه ها عوض شدن....متوجه منظورتون شدما ....فقط خواستم بگم واقعا آزادی اونی نیست که برداشت شده.....خوبه که انسان نما باشیم و از آدم نمایی کمی بیرون بیایم....متاسفانه شاید جامعه داره به هر زور و بلایی که هست خودشو نگه میداره که یه وقت کم نیاره اما داره از دید تهاجم فرهنگی کم میاره و این برای آیندگانمون به شدت مضره(حالا خودمون پیشکش)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid نمایش پست ها
    منظور از آزادی، آزادی است که مورد پسند یک عرف و منطق کامل باشد.
    بله آقای حمید...شما درست میفرمایین و بنده از دید خودم به شما آفرین میگم....اما آقای حمید این رو باید مدنظر داشت که چه عرفی ،چه منطقی؟ قبول دارین که هر کسی در هر خونواده ای با یک تربیت خاصی بزرگ شده ؟ با یک منشی؟ با یک فرهنگی؟ پس میتونه منطق هرشخص با شخص دیگه تفاوت داشته باشه اونم از زمین تا به آسمون....درسته شاید بگین ما آدما باید براساس یک اصل و منطق کلی که در جامعه هست که باید رفتارامون یا تعاریفمونو پیش ببریم اما قبول دارین که همین جامعه ای که داریم ازش حرف میزنیم رو خودمون تشکیل دادیم؟ پس فرهنگی هم که من و شما داریم رو در اون دخیل میکنیم؟ درسته؟........ پس این قالب کلی که داریم ازش دم میزنیم چیه؟ میخواد از کجا بیاد؟ اینطوری که شد هزار تا فرهنگ یا منطق؟ شاید بگیم خوب اشتراکاشو در میاریم بعد میشه یه عرف ؟!شاید منطقی باشه اما کامل نیست ، همه ما مثل یک گلیم که توی یک شرایط آب و هوایی خاص رشد کردیم ، یکیمون گل نرگسه یکی عقاقیه یکی هم کاکتوسه و ...... نرگس و عقاقی شرایط خاصی برای بودن دارن پس متناسب با خصلتی که دارن یک سری آب و هوا رو میپسندن و کاکتوس سعی میکنه در هر شرایطی خودشو وفق بده حالا به نظر شما من کاکتوس میتونم به شمای عقاقی بگم ناز نازی؟ چرا این عقاید رو داری؟ باید توی آب و هوای خشکی که من هم هستم رشد کنی ؟ ای فلان فلان شده؟ نه دیگه !!....نمیشه گفت ،چون اصلا اینطور نیست.....ما آدما هم همینیم ، همه توی یک شرایطی متفاوت رشد کردیم و هر کسی افکاری داره پس نمیشه گفت منطق حاصله از چیه!!؟ همیشه برام این یک سوال خیلی بزرگی بوده که واقعا افکار ما یا تعاریف ما از زندگی، جامعه ، دنیا ، جهان ، و هر چیزی که فکر کنین زیرمجموعه چی هستن؟ چیه که اونا رو شامل میشه؟!!!!! بهش فکر کردم و خدارو شکر به نتایج ریزی هم رسیدم اما ممکنه اونا برای شما کاملا بی ارزش باشن چون نه شما منی و نه من شما.......پس نه من میتونم به شما بگم که چرا و نه شما به من................

عذرمخیوام زیاده گویی کردم من اصلا قصدم کسی نبود ،فقط میخواستم با این گفته ها دوباره مروریات ذهنمو غربال کنم و دوباره تلنگری به خودم زده باشم
    بااحترام،NIIT

ویرایش توسط NIIT : 23rd January 2012 در ساعت 03:08 AM
    آرامش محصول تفکر نیست! آرامش هنر نیندیشیدن به انبوه مسائلیست که ارزش فکر کردن ندارد...

USTMB Student
    اتفاقا جناب آقا/خانم niit، به نکات خوبی اشاره کردید
    ...
    با نظرتون در مورد فضای فروم موافقم، باید علمی تر باشه
    احساس کردم به بعضی چیزها داره کم توجهی میشه برا همین وارد بحث شدم وگرنه زیاد مایل نبودم

خدایا ! آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم !! ، و آنگونه بمیرانم که به وجد نیاید کسی از نبودنم! ..

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)