صفحه 1 از 19 1234561116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 183
    بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

آخرین اخبار (علمی - فرهنگی - اجتماعی )

سلام به همگی . برای اینکه تاپیکهای خبری منسجم تر بشن و هر از چندگاهی از یه جای انجمن سر در نیارن این تاپیک رو زدم که هم کسانی که علاقه به این بخش دارن بتونن فعالیت کنن و هم مطالب منسجم تر باشه و از هم گسیختگی و ... جلوگیری بشه . در این تاپیک شما میتونید آخرین اخبار در زمینه های مختلف رو عنوان کنید و اگر نیاز به بحثی هست همینجا انجام بدید . اگر هم در مورد یک خبری نیاز به بحث جداگانه بود اونوقت تصمیم میگیریم و براش یه تاپیک جداگانه میزنیم . این بخش برای اخبار عمومی تر هست . اگر خبری متناسب با بخش خاصی هست میتونید تو بخش مربوطه بزنید . اگر اطلاع ندارید که کجا بزنید میتونید از مدیر بخش بپرسید . اگر مدیر بخش یا همکار انجمن و ... کسی نبود میتونید اینجا بزنید تا بعدا اگر نیاز بود به جای درستش منتقل بشه . در پناه حق پیروز و سربلند باشید .

موضوعات مشابه:
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10
    لیست پرطرفدارترین صفحه‌های فیس‌بوک: به کمک وب‌سایت likesmatter می‌توانید لیست پرطرفدارترین صفحه‌های فیس‌بوک که بیشترین لایک را دریافت کرده‌اند را مشاهده کنید. به عنوان مثال صفحه‌ی فیس‌بوک با ۵۸ میلیون لایک پرطرفدارترین صفحه در فیس‌بوک است.

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 881 بار در 386 پست
    نوشته های وبلاگ
    6
    تحریم تدریجی نفت و بانک مرکزی ایران

برترین ها: کشورهای عضو اتحادیه اروپا امروز در راستای اعمال فشار بیشتر بر ایران به منظور وادار کردن کشورمان به صرف نظر از برنامه هسته‌ای خود، با اعمال تحریم تدریجی بر نفت ایران و بانک مرکزی موافقت کردند.

بنا بر اعلام یک منبع دیپلماتیک، کشورهای عضو اتحادیه اروپا در جلسه صبح امروز در راستای اعمال فشار بر ایران به منظور صرف‌نظر این کشور از برنامه هسته‌ای خود، در خصوص اعمال تحریم‌ تدریجی بر نفت ایران و تحریم بانک مرکزی توافق کردند.

طی نشست امروز سفرای کشورهای عضو اتحادیه اروپا در بروکسل، توافق اصلی در خصوص اعمال تحریم بر نفت ایران حاصل شد و در نشست وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا این توافق رسما تأیید خواهد رسید.

طبق توافق اعضای اتحادیه اروپا، از این پس انعقاد هرگونه قرارداد جدید از سوی کشورهای عضو اتحادیه اروپا با بخش نفتی ایران ممنوع خواهد بود و تمامی قراردادهای جاری میان اروپا و بخش نفت ایران نهایتاً تا اول ژوئیه لغو خواهد شد.

طبق گزارش‌های موجود، کشورهای عضو اتحادیه اروپا روزانه حدود 450 هزار بشکه نفت خام از ایران وارد می‌کنند و بسیاری از کشورهای این اتحادیه به شدت به ذخایر نفتی ایران وابسته هستند و همین مسئله نیز درست در زمانی که اروپا با بحران بدهی‌ها دست و پنجه نرم می‌کند، نگرانی‌ها را در خصوص هزینه‌های اقتصادی تحریم‌های جدید علیه نفت ایران برای اتحادیه اروپا افزایش داده است.

اتحادیه اروپا تاکنون در خصوص تصویب و یا عدم تصویب تحریم‌های جدید علیه نفت ایران دچار شکاف بودند و کشورهای اسپانیا، یونان و برخی دیگر از کشورهای اروپایی واردکننده نفت ایران با این تحریم‌ها مخالفت کرده بودند.

کشورهای غربی و در رأس آن‌ها آمریکا تا کنون تحریم‌های یک‌جانبه بسیاری را علیه ایران به بهانه متوقف کردن برنامه هسته‌ای کاملاً صلح آمیز ایران تصویب کرده‌اند، اما این تحریم‌ها بیش از اینکه به عنوان یک عامل بازدارنده عمل کند، نه تنها موفق نبوده بلکه به شکوفایی و خودکفایی بیشتر ایران نیز انجامیده است.

علاوه بر این، جمهوری اسلامی ایران تاکنون همکاری کامل و همه‌جانبه‌ای را با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی داشته و آژانس نیز در گزارش‌های مکرر خود درباره برنامه هسته‌ای ایران، بر عدم انحراف این برنامه و تطابق کامل آن با توافقات بین‌المللی تأکید کرده است.

منبع: فارس

سکه از مرز 1000000 تومان گذشت

برترین ها: امروز دوشنبه قیمت سکه طرح قدیم و جدید به یک میلیون و 50 هزار تومان و نرخ دلار 2050 تومان شد.

قیمت سکه همچنان به رکوردزنی خود ادامه می دهد و بانک مرکزی در این وضعیت تنها نظاره گر افزایش قیمتها در بازار سکه و ارز است و تصمیمات این بانک هم تاثیری بر ادامه افزایش قیمتها نگذاشته است.

بر این اساس، نرخ هر قطعه سکه طرح قدیم و جدید از مرز 1000000 میلیون تومان عبور کردند و به یک میلیون و 50 هزار تومان رسیدند.

قیمت نیم سکه 520 هزار تومام، ربع سکه 265 هزار تومان و گرمی 125 هزار تومان شد. نرخ سکه طرح قدیم و جدید روز شنبه گذشته در پایان معاملات 900 هزار تومان، نیم سکه 450 هزار تومان، ربع سکه 230 هزار تومان و گرمی 115 هزار تومان بود.

قیمت سکه در بازار حبابی است. در عین حال، روز گذشته پیامکهایی به مردم ارسال شده بود که حاکی از افزایش نرخ سکه به بالای یک میلیون تومان بود که بانک مرکزی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

علاوه بر افزایش نرخ سکه، قیمت طلا در بازار داخلی هم افزایش یافت به طوریکه نرخ هر گرم طلای زرد 18 عیار در مرز 80 هزار تومان ایستاد. نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی هم 1669 دلار شد.

فعالان بازار ارز نرخ آزاد هر دلار را امروز 2050 تومان و هر یورو را 2600 تومان برای فروش اعلام کردند.

منبع: مهر

ویرایش توسط F.Farzanegan : 23rd January 2012 در ساعت 09:25 PM
    برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39
    از شانس بد ما تو همه زمینه ها شکوفا شده و به خود کفایی رسیده الا تو زمینه و تخصص ما
    بابا این تحریمها وب مستر هارو بیچاره کرده ، پی پالی که 1200 بود نهایت، الآن شده 1850

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    6
    برترین ها به نقل از هراز نیوز : ساناز کیهان هنرمند جوان سینمای ایران دیروز در بهشت زهرا به آغوش خاک پناه برد و برای همیشه آرام گرفت. کیهان شامگاه یکشنبه گذشته به دنبال یک سانحه رانندگی در دم جان باخته بود، او که متولد سال 1361 بود تاکنون در چندین سریال تلویزیونی و فیلم سینمایی نقش ایفا کرده بود.

او در سریال‌هایی مثل خط قرمز، تنگنا و فیلم‌هایی مثل شب آفتابی، نان، عشق و موتور هزار بازی کرده بود که چهره آن عزیز از دست رفته را برای همیشه ماندگار می‌کند.

ساناز کیهان یکشنبه ۲۵ دی ماه ساعت ۱۲ شب پس از تصادفی که در خیابان حسیینیه ارشاد رخ داد، درگذشت. این اتفاق در اثر برخورد خودرویی که وی به همراه دوستانش در آن بودند با یک درخت رخ داد.

خاکسپاری این بازیگر که در سریال "خط قرمز” ایفای نقش مقابل شهرام حقیقت‌دوست را بر عهده داشت، روز گذشته در قطعه دو ردیف ۱۲ بهشت زهرا انجام شد .
    زندگی واقعا کوتاه تر از اون چیزیه که آدم فکرشوبکنه پس قدرلحظه های زندگی و عزیزانتون رو بدونید

برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    از شانس بد ما تو همه زمینه ها شکوفا شده و به خود کفایی رسیده الا تو زمینه و تخصص ما
    بابا این تحریمها وب مستر هارو بیچاره کرده ، پی پالی که 1200 بود نهایت، الآن شده 1850
    من همش غصه اینو میخوردم که ایکاش تحریم نبودیم و میشد یه حساب پدر مادر دار پی پل داشته باشیم کلی بیزینس کنیم ! اون که نشد سیستمم که ما نگرفتیم دیگه کلا دلار بشه 8000 تومن هم مشکلی نیست

الانم بنظرم بدترین موقع برای حرص خوردن و ناراحت شدنه باید پوستمون بشه عین کرگدن چون موضوعات مهمتری در اینده نزدیک مسئله دار میشن و باید غصه اونها رو خورد!

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 525 بار در 195 پست
    نوشته های وبلاگ
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Master نمایش پست ها
    سلام به همگی . برای اینکه تاپیکهای خبری منسجم تر بشن و هر از چندگاهی از یه جای انجمن سر در نیارن این تاپیک رو زدم که هم کسانی که علاقه به این بخش دارن بتونن فعالیت کنن و هم مطالب منسجم تر باشه و از هم گسیختگی و ... جلوگیری بشه . در این تاپیک شما میتونید آخرین اخبار در زمینه های مختلف رو عنوان کنید و اگر نیاز به بحثی هست همینجا انجام بدید . اگر هم در مورد یک خبری نیاز به بحث جداگانه بود اونوقت تصمیم میگیریم و براش یه تاپیک جداگانه میزنیم . این بخش برای اخبار عمومی تر هست . اگر خبری متناسب با بخش خاصی هست میتونید تو بخش مربوطه بزنید . اگر اطلاع ندارید که کجا بزنید میتونید از مدیر بخش بپرسید . اگر مدیر بخش یا همکار انجمن و ... کسی نبود میتونید اینجا بزنید تا بعدا اگر نیاز بود به جای درستش منتقل بشه . در پناه حق پیروز و سربلند باشید .
    مستر جان پیشنهاد میکنم از این دست تاپیک ها صرفنظر کنی چون یه مسائلی مطرح میشه که به بحث های کشدار بی معنی بین دو نفر یا چند نفر شکل میگیره و از هدف اصلی فروم دور میشیم چون کلا دوستان میان واسه کل کل کردن رو مباحثی که تاپیک میخوره میان اینجوری دیگه کم کم تالار از حالت علمی ش خارج میشه و میشه یه محلی واسه بحث کردن رو حواشی که به هیچ کی کمکی نمیکنه و همیجوری تعداد تاپیکی که تو انجمن های عمومی میخوره بیشتر از انجمن ها تخصصی میشن (البته الانش هم همینه)

ویرایش توسط Ramin-hst : 23rd January 2012 در ساعت 10:18 PM دلیل: اضافه کردم بهش

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    6
    بد نیست آدم کنار درسش از اتفاقهایی که داره اطرافش میفته باخبر باشه.فکر نمیکنم این تاپیک ها باعث بشه که فعالیت علمی بچه ها کم شه.تازه دوستان فهم وشعورشون به اون حد رسیده که در مورد چیزای بیخود بحث نکنن.

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط visualizer نمایش پست ها
    مستر جان پیشنهاد میکنم از این دست تاپیک ها صرفنظر کنی چون یه مسائلی مطرح میشه که به بحث های کشدار بی معنی بین دو نفر یا چند نفر شکل میگیره و از هدف اصلی فروم دور میشیم چون کلا دوستان میان واسه کل کل کردن رو مباحثی که تاپیک میخوره میان اینجوری دیگه کم کم تالار از حالت علمی ش خارج میشه و میشه یه محلی واسه بحث کردن رو حواشی که به هیچ کی کمکی نمیکنه و همیجوری تعداد تاپیکی که تو انجمن های عمومی میخوره بیشتر از انجمن ها تخصصی میشن (البته الانش هم همینه)
    وجود چنین تاپیکهایی لازمه . لازمه از اون جهت که انجمن دچار خشکی و بی روحی نشه . فعالیت تو زمینه عمومی منافاتی با فعالیت تو زمینه علمی نداره . اما اینکه ما بیاییم اجبار کنیم که تو این زمینه ها فعالیت نکنید و حتما تو زمینه علمی فعالیت کنید جالب و عملی نیست.چون افراد با توجه به علاقه شون خود بخود شروع به فعالیت میکنن .
    من بخشهای مختلفی رو اینجا ایجاد کردم که افراد بسته به علاقه شون اونجا فعالیت کنن . و هر کسی از هر بخشی خوشش اومد استفاده کنه . اینجا هم یکی از اون بخش هاست .
    در مورد حواشی هم حق با شماست و کمکی به کسی نمیکنه اما نمیشه با این بهانه خیلی از امکانات و بحثهای مناسب رو هم منتفی کرد و مانع شد . رو همین حساب اگر حاشیه ای پیش اومد مدیرای بخش زحمت رسیدگی بهش رو میکشن .

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 525 بار در 195 پست
    نوشته های وبلاگ
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط f.farzanegan نمایش پست ها
    بد نیست آدم کنار درسش از اتفاقهایی که داره اطرافش میفته باخبر باشه
    در این مورد که با خبر باشه هزاران تا سایت هست که چه بخواید و نخواید این خبر ها رو بهتون میرسونن

این تاپیک ها باعث بشه که فعالیت علمی بچه ها کم شه
    مخالفم تا حدودی و مدرک ش همین الان تعداد تاپیک هاس تو انجمن های تخصصی

تازه دوستان فهم وشعورشون به اون حد رسیده که در مورد چیزای بیخود بحث نکنن.
    دوست عزیز اگه بیخوده پس چرا تاپیک میخوره

منظورم توهین به شعور دوستان دیگه نبود من فقط پیشنهاد دادم یشنهاد هم یه سری موافق یا مخالف داره که آخرش یه تصمیمی واش گرفته میشه درسته؟..

صفحه 1 از 19 1234561116 ... آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)