نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
Like Tree4نفر پسندیدند
  • 1 ارسال توسط Ramin-hst
  • 3 ارسال توسط Hossein

موضوع: پیشنهاد2

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 525 بار در 195 پست
    نوشته های وبلاگ
    5

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

Lightbulb پیشنهاد2

سلام
    از اونجایی که گروه ها خیلی سوت و کور شدن و البته بودن پیشنهاد میکنم برای افرادی که عضو گروه هستن در صورت ارسال گفتگوی جدید بهشون توی فیلد " جهت اطلاع شما " کاربر اطلاع داده بشه که گفتگوی جدیدی توی گروهی که عضو هستن شکل گرفته.
    اینجوری اعضا هر n ماه در میون به گروهشون سر نمیزنن گروه از شور و حال خاصی برخوردار میشه.
    همچنین به فکر دوستانی که عضو انجمن هستن اما اطلاعی از وجود چنین گروه های ندارن هم باشید.
    با تشکر و موفقیت

موضوعات مشابه:
    Mahshid این نویسه را میپسندد.

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط visualizer نمایش پست ها
    سلام
    از اونجایی که گروه ها خیلی سوت و کور شدن و البته بودن پیشنهاد میکنم برای افرادی که عضو گروه هستن در صورت ارسال گفتگوی جدید بهشون توی فیلد " جهت اطلاع شما " کاربر اطلاع داده بشه که گفتگوی جدیدی توی گروهی که عضو هستن شکل گرفته.
    اینجوری اعضا هر n ماه در میون به گروهشون سر نمیزنن گروه از شور و حال خاصی برخوردار میشه.
    همچنین به فکر دوستانی که عضو انجمن هستن اما اطلاعی از وجود چنین گروه های ندارن هم باشید.
    با تشکر و موفقیت
    تو گروه ها ما یه چیزی داریم بنام اشتراک در گروه . شما وقتی تو کنترل پنلتون برید تو همون صفحه اول میتونید لیست گروههایی که مشترک شدید و مطلب جدیدی دارن رو ببینید .
    ارسال نوتیفیکیشن فعلا برامون مقدور نیست سرمون بشدت شلوغ هست برای آماده سازی سرور جدید .
    اما این صحبتی که کردین هم از نظرم دور نمیمونه ( خیلی وقته خودم تو فکرش هستم منتها هنوز فرصت نکردم برم طرفش ) .. انشاالله پیگیرش هستم
    در مورد گروه ها هم والله ما دست تنهاییم واقعا کار بسیار زیادی سرمون ریخته از لحاظ فنی خصوصا که نمیرسیم به چیزهای دیگه برسیم . مثلا قرار بوده جلسه ای هم گذاشته بشه با بچه ها برای اطلاع رسانی تو یک سری زمینه های خاص که متاسفانه هنوز فرصتش پیش نیومده !
    اینجا اگه کاربرها بتونن فعالیت کنن آموزش بزارن کمک بزرگی به همه کردن . مثلا شما میتونید تو بخش آموزش کار با انجمن توضیحاتی درمورد بخشهای مختلف انجمن بدید یا سوالی دارید بپرسید تا ما سر فرصت جواب بدیم .
    یکمی بما وقت بدین انشاالله نقطه نظرات شما رو پیگیرش میشیم . شما هم این وسط بما کمک کنین که اینجا مکان بهتری بشه .
    در پناه حق

MoJTaBa, Ramin-hst و NIIT این نویسه را میپسندند.
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)