نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
Like Tree1نفر پسندیدند
  • 1 ارسال توسط F.Fakhari

موضوع: افزونه ها و نکات مختلف در مورد فایرفاکس

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

افزونه ها و نکات مختلف در مورد فایرفاکس

سلام به همگی .
    اینجا افزونه های کاربردی و جالب مرورگر فایرفاکس قرار داده میشه .
    اگه دنبال افزونه خاصی میگردید اینجا بپرسید اگه کسی بلد بود معرفی میکنه .
    و اگر هم شما افزونه جالبی میشناسید یا نکته ای جالب در مورد این مرورگر میدونید اینجا اونو به اشتراک بزارید .
    خودم با یک افزونه شروع میکنم که برای من خیلی کاربردی بود و اون هم افزونه ای برای عکس گرفتن از یک صفحه وبسایت (بصورت کامل ) و یا عکس گرفتن از بخشی از اون بوده قبلا از یک افزونه برای اینکار استفاده میکردم که با آپدیت فایرفاکس از کار افتاد از اون به بعد چیزی پیدا نکردم تا اینکه - موقع وب گردی به این مطلب رسیدم توضیحات و لینک دانلود همه اومده
    ------------
    تا حال برای بسیاری از ما پیش آمده است که بخواهیم از تمامی یک وب سایت عکس بگیریم ولی شاید برایمان این سوال پیش آمده باشد که چگونه میشود از تمامی صفحه ( حتی جاهایی که پایین مانده اند و دیده نمیشوند ) عکس گرفت. امروز میخواهم افزونه ای را برای فایرفاکس معرفی کنم که توسط آن شما میتوانید از صفحه وب مورد نظر عکس گرفته و آن را با دو فرمت png و jpg ذخیره نمایید. این افزونه یک علامت دوربین ( همانطور که در تصویر میبینید ) به کنار آدرس بار اضافه میکند که با کلیک روی آن میتوانید نحوه تصویر مورد نظر را انتخاب کنید.

تصاویر به صورت پیش فرض در پوشه دانلودهای فایرفاکس ذخیره میشوند که میتوانید با زدن options این مسیر را تغییر دهید.
    توسعه دهنده های افزونه کلیدهای میانبری نیز برای کیبرد تعریف کرده اند. برای عکس انداختن از تمام صفحه از Ctrl+M و برای تصویر انداختن از قسمت خاصی از صفحه میتوانید از Ctrl+Shift+M استفاده نمایید .
    کاربران کروم هم میتوانند از افزونه Webpage Screenshot به عنوان جایگزین استفاده نمایند

دانلود افزونه Screenshoter (مخصوص فایرفاکس)

منبع: http://babol-it.mihanblog.com/post/21

موضوعات مشابه:
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    امروز میخوام یک addon کاربردی معرفی کنم که شاید بعضی هاتون اسمش بگوشتون خوده باشه . این ادد آن کمک خیلی خوبی برای مواقعی هست که بشدت به یک چیلتر بشکن! نیاز دارید و چیزی پیدا نمیکنید .
    وقتی این ادد آن رو نصب کنید نواری به مرورگرتون اضافه میشه که از دوتا کادر یوزرنیم و پسورد داره . شما در این کارها یوزرنیم و پسوردی که در سایت سازنده این ادد آن ساختید رو وارد میکنید و تمام ! یک ثانیه بعد مرورگر شما هر سایتی رو باز خواهد کرد
    برای ساختن اکانت مجانی به اینجا مراجعه کنید
    و شما با صفحه ای مثل شکل زیر مواجه میشید :
    getcocoon.com screen capture 2012-7-7-18-10-59.jpg
    و برای دانلودش هم به اینجا
    که بعد از وارد شدن بایدبا یک همچین صفحه ای مواجه بشید :
    getcocoon.com screen capture_Download_addon_2012-7-7-18-11-40.jpg

Info

• خبر خوب اینکه از اونجایی که ممکنه این صفحات برای شما قابل دسترسی نباشن . من هم خود فایل addon رو ضمیمه کردم و هم شما میتونید از یوزر نیم و پسوردی که قبلا ساخته شده استفاده کنید و اگر خواستید بعدا که وصل شدید وارد سایت بشید و برای خودتون یک اکانت اختصاصی بسازید
    • برای نصب این ادد آن هم کافیه اون رو از حالت زیپ خارجش کنید و بکشیدش و بندازیدش رو مرورگرتون یا اینکه وقتی فایرفاکس بازه از منو فایل اوپن رو انتخاب کنید و این فایل رو انتخابش کنید . هر کدوم که راحت ترید بعد پنجره ای باز میشه و شما اینستال رو بزنید و تمام

[HIDE-THANKS]یوزرنیم : ustmb@ymail.com
    پسورد:ustmb
    [/HIDE-THANKS]

فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: zip vwc_cocoon.xpi.zip (406.7 کیلو بایت,  این فایل 13 بار دانلود شده است)
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    این روزها در آمد بسیاری از سایت‌های آنلاین از راه تبلیغات به دست می‌آید.
    تبلیغاتی که گاهی اوقات حجمشان در یک سایت آنقدر زیاد می‌شود که کاربران را هنگام مطالعه یا مشاهده یک ویدئو به زحمت می‌اندازد. اگر می‌خواهید یک مطلب یا یک ویدئو در سایت دلخواهتان را بدون مزاحمت‌های تبلیغاتی دنبال کنید پیشنهاد می‌کنیم افزونه Adblock Plus را روی مرورگر خود نصب کنید. این افزونه برای کاربران مرورگر گوگل کروم طراحی شده است.

Adblock Plus افزونه‌ای است که تبلیغات و کلا ستون‌های مزاحم در یک سایت را به صورت هوشمند تشخیص داده و می‌تواند آنها را مخفی کند. یکی از کارآیی‌های جالب این افزونه این است که اگر این افزونه همیشه فعال باشد و دوباره به همان سایتی که تبلیغات یا ستون‌های مزاحم را از آن حذف کرده‌اید مراجعه کنید به صورت خودکار آن موارد مخفی خواهند شد و نیازی به انجام دوباره مراحل حذف تبلیغات نیست. همچنین اگر خواستید تبلیغات یک سایت را ببينيد می‌توانید روی افزونه کلیک کنید و با تبدیل کردن آن به رنگ خاکستری آن را غیرفعال کنید.

منبع: روزنامه ی دنیای اقتصاد

Shojaee این نویسه را میپسندد.
    رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)