نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

چگونگی انتقال فایل از سایتهای دیگه بر روی انجمن و پیوست اون بصورت مستقیم

سلام به همگی .
    خیلی وقته که ما به کاربرهامون میگیم هر فایلی که از سایتهای دیگه در انجمن قرار میدید اون فایل رو پیوست کنید .
    و چون بعضی از فایلها یا حجیم هستن یا اینکه کاربرا حوصله نمیکنن فایل رو دانلود کنن و بعد خودشون آپلود (پیوست ) کنن این باعث ایجاد مشکل میشه برای مدیران .
    دلیل این کار هم اینه که خیلی از فایلها بعد ا زمدتی از روی سایتها پاک میشن و اینطور در دفعات بعدی که شما میخوایید مطلبی رو بخونید که فایلی هم براش وجود داره ( مثلا یک پروژه یا یک مقاله یا حتی یک نرم افزار ) دیگه امکان دانلود براتون نیست . برای همین ما اصرار داریم که فایلها روی سرور خودمون باشه تا امنیتش تضمین بشه بنوعی .
    برای آپلود فایل (چه عکس و چه هر فایل دیگه ای ) ما دو کار میتونیم انجام بدیم . یکی استفاده از آپلود سنتر و یا پیوست انجمن که مستقیما فایل رو از کامپیوتر خودمون آپلود میکنیم . و راه دوم استفاده از قابلیت آپلود از طریق لینک هست که الان میخوام توضیح بدم .

شما برای اپلود تصاویر از سایتهای دیگه قاعدتا نباید مشکلی داشته باشید چون توضیحاتش قبلا اینجا داده شده : چگونگی قرار دادن تصویر در انجمن
    حالا میخوایم در مورد نحوه پیوست فایل از طریق لینک صحبت کنیم .
    برای اینکار روی دکمه مدیریت ضمیمه ها کلیک میکنیم .
    Capture.JPGو بعد در صفحه ای که باز میشه ما بر روی دکمه "اضافه کردن فایل" کلیک میکنیم . بعد آپلود از طریق لینک رو انتخاب میکنیم . بصورت زیر:

حالا براحتی میتونیم لینکهای مربوط به فایلهامون رو اینجا کپی کنیم . اگه بیش از یک لینک داریم کافیه روی دکمه + کلیک کنیم تا سطرهای بیشتری اضافه بشه . و وقتی همه لینکها رو قرار دادیم روی دکمه آپلود کلیک کنیم و عمل آپلود مستقیم رو شروع کنیم .

, حالا میبینید که فایلها همه آپلود شدن .

حالا بین گزینه های بالا فقط احتمالا دکمه Insert Inline براتون نامفهوم هست . اگه همینجا بعد از آپلود کردن روی دکمه Done کلیک کنید . همه فایلهایی که ضمیمه کردید در انتهای پستتون نمایش داده میشه . اما بعضی اوقات میشه که ما میخواییم مثلا یک عکسی که داریم در مکان خاصی از مطلبمون قرار بگیره نه آخرش .
    اون عکسها و فایلهایی که میخوایم یک جایی از مطلبمون قرا بدیم رو اینجا انتخاب میکنیم .و روی دکمه Insert Inline کلیک میکنیم .
    حالا من میخوام یک عکس دیگه ضمیمه کنم و بعد استفاده اینلاین رو بشما نشون بدم :

مثلا عکس زیر عکس ضمیمه شده ای هست مثل فایلهایی که بالا ضمیمه کردم . اما این اینلاین شده یعنی تیک کناریش رو زدم بعد روی دکمه Insert Inline کلیک کردم .)هر جایی کرسر من باشه عکس همونجا قرار میگیره که ما میتونیم هر جای دیگه دلمون خواست قرارش بدیم .

cute girl.jpg

همین .
    این شد از نحوه آپلود فایل از سایتهای دیگه به انجمن خودمون .
    البته یک نکته مونده . حواستون باشه فایلهاتون حتما پسوند معتبر داشته باشن . یعنی چی ؟ یعنی به .html یا .php یا .asp ختم نشه ( مگر اینکه واقعا بخوایید این صفحات! رو دانلود کنید ) .
    مثلا این آدرس معتبر نیست :چون آدرس فایل نیست بلکه آدرس صفحه است .

کد:
     http://www.softpedia.com/get/Programming/Coding-languages-Compilers/TurboC-Simulator.shtm

اما آدرس زیر معتبره :چرا؟ چون آخرش به یک فایل ختم میشه .

کد:
     http://masterdownload.persiangig.com/modern talking.mp3
    نکته مهم در مورد دانلود فایلها از پرشین گیگ (Persiangig.com) دقت کنید وقتی شما روی یه لینکی از سایت پرشین گیگ کلیک میکنید آدرسش به صورت زیر در میاد :
    کد:
    http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://masterdownload.persiangig.com/156964.mp3
    قسمتی که قرمز کردم در همه لینکهای سایت پرشین گیگ یکسان هست و این بخش رو باید بندازیم دور .
    ما فقط با قسمت آبی رنگ کار داریم . پس این یادتون باشه . هر وقت خواستید لینکی رو از سایت پرشین گیگ به انجمن منتقل کنید شما باید اون بخش دوم لینک رو بگیرید و استفاده کنیدفقط.

نکته آخر هم اینکه پیوست فایل در انجمن قابلیتهای جدیدی بهتون میده که در حالت عادی اگه بخوایید کپی پیست کنید این امکان براتون نیست . و صد البته این امکانات رو جاهای دیگه هم پیدا نمیکنید ! مثلا اگه فایلهای صوتی ( فعلا mp3 ) رو آپلود کنید . علاوه بر اینکه میتونید دانلودش کنید . براحتی میتونید قبل از دانلود همه یا بخشی از اون فایل رو گوش کنید! و اگر خوشتون اومد دانلود رو شروع کنید و یا اینکه با این کار نیازی به دانلود نباشه تا بخوایید بفهمید با چه فایلی سرو کار دارید .
    پس لطفا سعی کنید از امکانات انجمن تا میتونید استفاده کنید چون زحمت بسیار زیادی کشیده شده تا خودتون راحت تر باشید و بهتر بتونید از انجمن استفاده کنید .

اگر نیاز به مطلب دیگه ای بود همین مطلب رو ویرایش میکنم
    درپناه حق پیروز و سربلند باشید .