صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
Like Tree4نفر پسندیدند

موضوع: آخرین انتصابات, بازنشتگیها و عزلیات!

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

آخرین انتصابات, بازنشتگیها و عزلیات!

سلام .
    این تاپیک هم برای توضیح انتصابات و عزلیات این انجمن هست . باید زودتر از این زده میشد ولی بخاطر کارهای تموم نشدنی تا به امروز ( امشب!) طول کشید!
    همونطور که در بخش توضیحات تاپیک اومده اینجا توضیحات مختصری در باره انتصاب و یا عزل هر کسی که اینجا سمت مدیریتی داره داده میشه .
    --------------------
    برای شروع هم سرکار خانوم فلاح @Mahshid بطور آزمایشی به سمت همکاری ( مدیریتی ) بخش متفرقه رسیدن . تا اینکه ببینیم میتونن هدف گم شده این بخش رو پیدا کنن یا خیر .
    در مورد توضیحات بیشتر هم باید بگم - ما بدنبال احیای یکی از اهداف اولیه انجمن هستیم چیزی که تا به امروز بهش پرداخته نشد .
    در نسخه های ابتدایی انجمن در سال 88 و 89 این بخش پررنگ بود به لطف خانوم فخاری و یکی چند از دوستان که دیگه تشریف ندارن (بعد از تغییر سیستم) . اما بعد از تغییر سیستم این بخش محجور موند . حالا این بخش چیه ؟
    بخش متفرقه قرار بوده محلی باشه برای بحثهای متفرقه دانشجویی - برای محلی برای تفریح -بحث و پرداختن به هر مطلبی که در انجمن بخشی براش در نظر گرفته نشده . اگر مباحث علمی و پژوهشی باشن خوبه اما قرار نیست همش اینها باشن
    اگر تاپیک فکاهی باشه ایرادی نداره چون در جهت هدفی هست که برای بخش مورد نظر در نظر گرفته شده . این بخش باید به هدف خودش برسه . و مدیرای این بخش باید سعی خودشون رو در این جهت بکار بگیرن .
    بخشهای علمی و پژوهشی هم باید زیر نظر مدیرانشون و میل کاربران پیش برن اگر مطلبی بود خب خیلی عالیه اما اگر مطلبی نبود قرار نیست جلوی تفریح یا اهداف سایر بخشهای گرفته بشه -چیزی که تا به امروز طی یکسال اخیر متاسفانه بوده -

سرتون رو درد نیارم خلاصش اینکه موسی به دین خود عیسی به دین خود محمد هم به دین خود هر کسی در هر بخشی میخواد و علاقه داره کار کنه و مدیران بخشها هم اطمینان حاصل کنن که هر ماهی که داره شروع میشه چقدر برای نیل به هدف بخششون تلاش کردن یا جو رو مناسب کردن . آخر هر ماه نتیجه گیری کنن و میزان و مقدار پیشرفتشون رو بگن

والسلام .

موضوعات مشابه:
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    سرکار خانوم میرزایی @taranom هم به مدیریت بخش زبانهای خارجه در اومدن .
    امیدوارم در کارشون موفق باشن و خصوصا آقا @Farzad از هیچ کمکی دریغ نکنن ( قولهای اولیه فراموش نشه فرزاد جان - سال جدید داره میرسه و همت شماها رو مطیلبه )

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    آقا @Kian.Ghadir هم به مدیریت بخش عمومی اینترنت کامپیوتر و موبایل انجمن منصوب شدن . امیدوارم با حضور ایشون این بخشها فعالیت خوبی پیدا کنن .
    برای ایشون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در کارشون موفق باشن

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    خب بلطف خدا مدیر بخش برق انجمن هم مشخص شد . از این به بعد سرکار خانوم @Sheen عهده دار مسئولیت این بخش هستن و امیدوارم که با حضور ایشون این بخش یه روح تازه بگیره
    بهشون تبریک میگم و بابت قبول زحمت ازشون تشکر میکنم و براشون آرزوی موفقیت میکنم

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    @Tishab عزیز به مدیریت بخش رباتیک انجمن منصوب شدن .این انتصاب هم بخاطر فعالیتهاشون در این زمینه و هم عضویت ایشون در باشگاه رباتیک و در نتیجه ارتباط تنگاتنگ با این فعالیت درون دانشگاهی هست و همچنین فراهم کردن زمینه هاتی بیشتر جهت فعالیتهای ایشون در این زمینه .
    امیدوارم ایشون مثل قبل( اما حالا بیشتر) بخش رباتیک انجمن رو رونق بدن.
    براشون آرزوی موفقیت میکنم.

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    بعد از زیرنظر داشتن فعالیتها و مطالب بسیار خوبی که علیرضای (@Alireza.Farzan)عزیز تو بخش شبکه قرار میداد و علاقه خوبی تو این زمینه از خودش نشون داد تصمیم گرفته شد به مسئولیت این بخش هم به عهده ایشون گذاشته بشه .
    امیدوارم این حرکت ایشون همینطور خوب و پیوسته که داریم میبینیم ادامه پیدا کنه .
    برای همه شما عزیزان خصوصا علیرضای عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی بیش از پیش دارم

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    خب بعد از مدتها امروز قراره خبر بازنشتگی یکی از بهترین مدیران اینجا رو بزارم .
    @Farzad عزیز مدیر دوست داشتنی انجمن اعلام کرده که بخاطر مشغله های شخصی ایش دیگه نمیتونه بعنوان مدیر ارشد فعالیت کنه و درخواست بازنشستگی کرد.
    من در جریان بعضی از این مشکلات هستم و فرزاد جان لطف کردن و تاجایی که ممکن بود قبول زحمت کردن ولی خب از قرار معلوم فشار روی ایشون زیاد هست.
    من برای فرزاد جان صمیمانه آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم و واقعا بخاطر همه تلاشهاش و زحمتهایی که خصوصا در عنوان مدیریت انجام داد تشکر میکنم .
    در پناه حق پیروز و سربلند باشی

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 525 بار در 195 پست
    نوشته های وبلاگ
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    خب بعد از مدتها امروز قراره خبر بازنشتگی یکی از بهترین مدیران اینجا رو بزارم . @Farzad عزیز مدیر دوست داشتنی انجمن اعلام کرده که بخاطر مشغله های شخصی ایش دیگه نمیتونه بعنوان مدیر ارشد فعالیت کنه و درخواست بازنشستگی کرد.
    من در جریان بعضی از این مشکلات هستم و فرزاد جان لطف کردن و تاجایی که ممکن بود قبول زحمت کردن ولی خب از قرار معلوم فشار روی ایشون زیاد هست.
    من برای فرزاد جان صمیمانه آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم و واقعا بخاطر همه تلاشهاش و زحمتهایی که خصوصا در عنوان مدیریت انجام داد تشکر میکنم .
    در پناه حق پیروز و سربلند باشی
    انتظار نداشتم این اتفاق بیافته

-------------------------------------------------------------------------------------------
    "تفنگ های پر برای شلیک به مغزهای پر ساخته شده اند
    و مغزهای خالی برای پر کردن این تفنگها . . ."
    -------------------------------------------------------------------------------------------

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    از این ب بعد آقای @Ali 7171 مدیر بخش صنایع و متفرقه و همچنین خانم @Mahshid مدیر بخش طراحی صفحات وب فروم رو عهده دار خوهند بود....
    به این دوستان تبریک عرض میکنیم و امیدواریم همینطور به فعالیتشون ادامه بدند(و حتی بیشتر..)

موفق باشید.

Ali 7171 و Adm Morteza این را میپسندند
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مدیر بخش صنایع
    تشکر شده 985 بار در 478 پست
    نوشته های وبلاگ
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    سلام
    از این ب بعد آقای @Ali 7171 مدیر بخش صنایع و متفرقه و همچنین خانم @Mahshid مدیر بخش طراحی صفحات وب فروم رو عهده دار خوهند بود....
    به این دوستان تبریک عرض میکنیم و امیدواریم همینطور به فعالیتشون ادامه بدند(و حتی بیشتر..)

موفق باشید.
    قبلا یه هماهنگی اطلاعی... چیزی میدادند.
    شما نمیگی ما یه دفعه هیجان زده بشیم و غش بریم؟

Adm Morteza این نویسه را میپسندد.
    الا بذکرالله تطمئن القلوب
    هر جای دنیایی دلم اونجاست
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)