برای مشاهده مفیدترین ارسال در این موضوع اینجا کلیک کنید

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 32
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 272 بار در 102 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid نمایش پست ها
    دوستان کسی کتاب ساختمان داده مقسمی رو به صورت پی دی اف داره؟
    اصلا پی دی افش هست؟
    اگه کسی این کتاب رو داره که واسه ما بزاره ...لطفا
    کتابش رو ندارم ولی یه سوال دارم. شما از الان دارید برای کنکور می خونید که درخواست کتاب مقسمی می کنید؟
    مجموعه کتاب های کنکور مال بعد از خوندن مرجع اصلیه و به نظر من نمی تونه خودش به عنوان به مرجع به حساب بیاد.
    ساختمان داده درس مهمیه، به نظر من دنبال مرجع اصلی باشید. یکیش ساختمان داده به زبان ++c نوشته ​هورویتز.

Stay Hungry, Stay Foolish
    قوانین انجمن

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad نمایش پست ها
    کتابش رو ندارم ولی یه سوال دارم. شما از الان دارید برای کنکور می خونید که درخواست کتاب مقسمی می کنید؟
    مجموعه کتاب های کنکور مال بعد از خوندن مرجع اصلیه و به نظر من نمی تونه خودش به عنوان به مرجع به حساب بیاد.
    ساختمان داده درس مهمیه، به نظر من دنبال مرجع اصلی باشید. یکیش ساختمان داده به زبان ++c نوشته ​هورویتز.
    اگه مرجع خونده بشه خیلی خوبه اما ملاک قبولی شما تو کنکور مرجع خونی نیست یا اینکه مرجع بخونید انتظار داشته باشید درصد بالایی بزنید .
    برای کنکور فقط تست کار کنید (لازمش اینه که بلد باشید قبلش نه اینکه برید تستها رو حفظ کنید!!)
    کتاب مقسمی اگه از بعضی اشکالاتش (خطاهاش ) بگزریم کتاب خوبیه برای شروع . این کتاب رو با کتاب پوران- (ساختمان داده یوسفی ) بخونید عالیه.

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    2

اگه ملاک قبول شدن تو کنکور باشه، حرفی نیست. خیلی ها با خیلی از روش ها تونستن رتبه ی خوبی تو کنکور بیارن.
    اگه هدف فهمیدن درس باشه، جوری که این همه دانشجو بعد از گرفتن حتی مدرک ارشد نیان دوباره بشینن و کتب مرجع رو بخونن، به نظر من بهتره از همین الان مرجع خونی (فهمیدن بهتر) رو شروع کرد.

قوانین انجمن

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad نمایش پست ها
    اگه ملاک قبول شدن تو کنکور باشه، حرفی نیست. خیلی ها با خیلی از روش ها تونستن رتبه ی خوبی تو کنکور بیارن.
    اگه هدف فهمیدن درس باشه، جوری که این همه دانشجو بعد از گرفتن حتی مدرک ارشد نیان دوباره بشینن و کتب مرجع رو بخونن، به نظر من بهتره از همین الان مرجع خونی (فهمیدن بهتر) رو شروع کرد.
    درسته خوندن مرجع تاثیر خیلی زیادی در فهم مطالب داره و بنظر من هم ضروریه دانشجوها خودشونو عادت بدن به خوندن مراجع دروس.البته تنها راه فهم مطالب خوندن مرجع نیست اما بهترین راه معمولا همین راهه.
    باز بهتر میدونم انگلیسی این کارو بکنن چون ترجمه های این کتب معمولا بده و کمتر پیش میاد ترجمه خوب و قابل قبولی ارائه بشه و وقتی هم ارائه بشه معمولا ویرایش های اولیه کتب مرجع رو پوشش میدن .
    یه خوبی دیگه که خوندن کتب مرجع داره اینه که شما با علم روز سرو کار دارید همون چیزی که افراد دیگه در دانشگاه های خوب دنیا باهاش سرو کار دارن در نتیجه میتونید خودتون رو همسطح اونها در زمینه های مختلف قوی کنید. اما اگه بخوایید به جزوه بسنده کنید میشید در سطح دانشگاهی که دارید در اون درس میخونید یا بدتر در حد استادی که داره با فهم بعضا ناقص خودش چیزی رو بشما درس میده .

البته کتب کنکوری یه نکته خوبی که دارن هم اینه که عموما نکات اصلی و مهم کتب مرجع ( نه الزاما یک مرجع) رو پوشش میدن-شده حتی بصورت خلاصه و بعد ارجاع میدن به کتب مرجع برای خوندن بیشتر- و این زمانی که افراد یک مرجع رو میخونن کمکشون میکنه تا حدی با مطالب مختلف بصورت مختصر آشنا بشن و با یک تیر چند نشون بزنن.

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

دوستان مرسی ...از راهنمایی هاتون و نظراتتون.......

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

کتاب مرجع ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم که مخفف اسم نویسندش clrs ، نویسنده ای که این کتاب رو به فارسی ترجمه کرد اسمش چیه؟؟؟
    (البته در ترجمه فارسی ، 2تا کتابش کردند: داده و طراحی الگوریتم رو جدا کردند) من اسم مترجم ساختمان داده رو میخوام ؟؟؟

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مهشید فلاح
    نوشته های وبلاگ
    10

20 سوالیــــــــــــــه؟!!!!

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    کتاب مرجع ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم که مخفف اسم نویسندش clrs ، نویسنده ای که این کتاب رو به فارسی ترجمه کرد اسمش چیه؟؟؟
    اگه منظور کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها نوشته چهار نویسنده بنامهایClifford Steinو Thomas H. Cormen, Charles E. Leiserson, Ronald L. Rivest, و. هست که اختصارا بهش میگن CLRS یک نویسنده نیست.
    بعد این کتاب در مورد طراحی الگوریتمه نه ساختمان داده.)(البته تا جایی که من فهمیدم )

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    2

حسین جان درست میگن. تو کتاب clrs فقط بحث سر الگوریتم هاست.
    کتاب ساختمان داده مرجع هورویتز هست. که ما ترجمه ی علیخانزاده رو خوندیم.
    + درسته که کتاب clrs دو جلده ولی هردوتاش صحبت از الگوریتم ها می کنه و اگر هم بحثی از ساختمان داده ها توش شده برای استفاده ی بهینه تو الگوریتم هاست.

تکمیل:
    چند تا از فصل های کتاب ساختمان داده به زبان C++ و آشنایی با الگوریتم ها موضوعات مشابهی رو بررسی می کنند مثل مرتب سازی یا درخت های جستجوی دودویی. حتی اسم بخش III کتاب ساختمان داده هاست ولی با همه ی این حرف ها برای شروع من همون کتاب هورویتز رو توصیه می کنم. ببینید استادتون چی گفته.

ویرایش توسط Farzad : 5th October 2012 در ساعت 12:37 PM
    قوانین انجمن

مهشید فلاح
    نوشته های وبلاگ
    10

دوستان میشه لطف کنین لینک این کتاب رو بزارید

امام جواد علیه السلام :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)