نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
Like Tree4نفر پسندیدند
  • 1 ارسال توسط Hossein
  • 3 ارسال توسط F.Fakhari

موضوع: انتقال سرور انجام شد

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

انتقال سرور انجام شد

سلام به همگی .
    خب انتقال سرور بلطف خدا و کمکش بدون مشکل خاصی تا حالا انجام شد .
    هنگهای پی در پی سرور قبلی و جوابگو نبودن مدیر سرور باعث شد ما سرور رو عوض کنیم . در سرور قبلی ما 70 گیگ فضا برای ذخیره سازی داشتیم که الان این فضا تبدیل شده به 5 گیگ ! .
    مجبور شدیم کلی از فایلها رو رو همون سرور قبلی بزاریم و بیایم . سعی کردیم همه فایلهای پیوست انجمن منتقل بشه به اضافه فایلهایی که تو آپلود سنتر وجود داشت.
    الان هم چند صد مگابایت بیشتر فضا باقی نمونده . برای همین مجبور شدیم قابلیت پیوست فایل رو کلا حذف کنیم . آپلود سنتر هم تا اطلاع بعدی ( رفتن به سرور جدید در اینده و یا تغییر پلن) بسته خواهد بود . البته کما کان شما به فایلهایی که قبلا آپلود کردید دسترسی دارید .فقط دیگه کسی نمیتونه آپلود کنه .
    سرویس ایمیل هم بخاطر همین قضیه بسته شده . البته اگه از ایمیلها استفاده کردید بگید تا من دوباره اینجا ایمیلها رو بسازم . اما این بار دیگه خبری از تغییر پسوردتون و امکاناتی که اونجا فراهم کرده بودیم نیست (اینجا اشتراکی هست اما سرور قبلی کاملا دست خودمون بود ) .
    سرویس ایمیل رو فعال کردم دوباره . منتها فضای ایمیل تنها 1 مگابایته (شاید کمترش هم کردیم بخاطر کمبود شدید فضا! چون فقط برای اینه که کسایی که از این ایمیلها استفاده کردن بتونن ادامه بدن و مشکلی براشون برای ارتباطات اینده پیش نیاد این حجم هم جوابگو این نیاز هست ( قرار نیست جایگزین جیمیل و ... بشه قرار بوده که برای استفاده های رسمی ازش بچه ها استفاده کنن و ما هم قول داده بودیم که این ایمیل رو نزاریم از بین بره . سر قولمون هم هستیم . )

پسوردهاتون همه همونه که اخرین بار تو سرور قبلی تنظیمش کرده بودید . فقط بعضی هایی که اینجا اسمشون رو میارم نتونستیم اطللاعات اکانتشون رو کامل منتقل کنیم( امکانش نبود . ) ما هم یکسری پسورد موقتی ایجاد کردیم این دوستان با من تماس بگیرین تا پسورد جدید رو بدیم خدمتتشون ) :
    کد:
    soodeh.chegini@ustmb.ir 
    amini.mojtaba@ustmb.ir 
    hadis.mosaferi@ustmb.ir 
    mohamad.rahmani@ustmb.ir     
    afsane_zaree@ustmb.ir 
    hsheikhi67@ustmb.ir 
    mojtaba.sadeghiyan@ustmb.ir 
    n.aramnejad@ustmb.ir 
    masoud.hossiny@ustmb.ir 
    atiyeh.mirzaie@ustmb.ir 
    younes.moloudi@ustmb.ir 
    moazame_saberi@ustmb.ir

تمامی اطلاعات ایمیل ها و... رو بک آپ گرفتیم از سرور قبلیمون اما چون اینجا دیگه مدیریت کامل سرور دست ما نیست نمیتونیم اونها رو اینجا اعمال کنیم (انشاالله اگه دوباره تونستیم بریم روی سرور اختصاصی خودمون اگه نیاز بود این اطلاعات رو دوباره برمیگردونیم )

برای آپلود فایلهاتون حتما اونها رو در سایتهای معتبری مثل persiangig.com اپلود کنید که بعد از گذشت مدت زمانی از بین نرن . یا سایتهایی مثل mediafire یا حتی skydrive مایکروسافت . لطفا حتما به این نکته توجه کنید ( تا اینکه ما بتونیم آپلودسنتر رو دوباره بازش کنیم ).
    اگه سایتهایی لینک مستقیم میدن دیگه نیازی نیست همون فایل رو سرور قرار بگیره بهش لینک بدید کافیه ( اگر نه که در سایتهای بالا آپلودش کنید)

Info احتمال داره (اما هنوز صد در صد نیست ) که ما بتونیم آپلود سنتر رو - البته با اعمال یکسری محدودیتها- دوباره باز کنیم . صحبتهاش رو با مهدی عزیز کردم مونده یکسری اتفاقات که باید بیوفته تا ببینیم خدا چی میخواد
    .
    آپلود سنتر و قابلیت پیوست فایل دوباره فعال شد.

بعضی از امکانات سابق انجمن هم غیرفعال باقی موندن تا فشار زیاد روی این سرور نیاد .
    بخاطر تغییرات زیربنایی و کانفیگ متفاوات احتمال ایجاد خطا و مشکل هست بنابر این لطف کنید هر مشکلی دیدید بیایید و سریعا اطلاع بدید .
    بخاطر مشکلات پیش اومده عذرخواهی میکنیم اما واقعا بد زمانی مشکلات خودشون رو نشون دادن . امیدواریم به هر حال در آینده ای نچندان دور دوباره سرویسها و خدماتی که قبلا عرضه کرده بودیم رو از سر بگیریم .
    اگر سوال یا مطلب خاصی دارید همینجا اعلام کنید .
    در پناه حق پیروز و سربلند باشید.

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    مطلب دیگه اینکه از این به بعد برای دسترسی به ایمیل از آدس email.ustmb.ir استفاده کنید . (قبلا آدرس mail.ustmb.ir ) بود.که بخاطر همون توضیحات بالا امکان استفاده ازش نیست.

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

عضو تازه وارد

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    انتقال به سرور جدید انجام شد . لطفا اگه اشکالی دیدید گزارش بدید
    خیلی ممنون

F.Fakhari این نویسه را میپسندد.
    توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    نتقال به سرور جدید انجام شد . لطفا اگه اشکالی دیدید گزارش بدید
    خیلی ممنون
    جا داره اینجا برحسب وظیفه و ادای احترام از طرف تمام کاربران عضو فروم از رده های بالا تا پایین ترینشون از زحمات بی شائبه و شبانه روزی و بدون چشمداشت مالی و معنوی از شما و دوستانتون صمیمانه تشکر و قدردانی کنم
    و برای شما و دوستان آرزوی سلامتی، بهروزی، کامیابی، سرفرازی و برقراری از درگاه خداوند منان داشته باشم
    واقعا خداقوت و سرسلامتی به شما و دوستان

*** ببخشید که فقط تشکر از دست ما برمیاد

Shojaee, Tishab و Ali 7171 این نویسه را میپسندند.
    رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)