نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    USTMB Student
    تشکر شده 69 بار در 24 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

دانلود Visual Studio 2012

نسخه 2012 بزرگترین پکیج برنامه نویسی, یعنی Visual Studio, خیلی وقته که منتشر شده... تقریبا از اواخر خرداد 91 و من از همون موقع تا الان دارم ازش استفاده می کنم و نسبت به نسخه های قبلی محیط اشتها آورتری هستش(حداقل برای من) و متعجبم که چرا تا الان کسی برای دانلود نذاشته... کار انتشار اون هم توسط همون گروهی انجام شد که Windows 8 رو زودتر از موعد منتشر کردن!!!
    از مهمترین فرق هاش همون تغییر ظاهر گرافیکیش هستش که به "مترو" معروفه.
    .................................................. .................................................
    از امکانت دیگه:
    - مدیریت نرم افزار در طول چرخه ی حیات آن
    - سیستم گزارش باگ و اشکال زدایی
    - آنالیز کردن کد های نوشته شده
    - اجرای تست دستی، توانایی تست خودکار UI در برنامه های تحت وب یا ویندوز
    - اجرای تست عملکرد (Performance Testing)، تست بار گذاری (Load Testing)
    - مدل سازی و دستیابی به تعدادی از کدهای موجود و توابع وابسته آن
    - مدیریت و گسترش پایگاه داده همزمان با اعمال تغییرات کد
    - طراحی نرم افزار جدید و یا افزایش کد های نوشته شده ی قبلی
    - قابلیت multi-monitor به منظور مدیریت و سازماندهی بهتر
    - پشتیبانی از MSDN
    - این نسخه با نسخه 3.5 سرویس پک 1 و نسخه 4 دات نت فریم ورک سازگاری کامل دارد.
    - نوآوری های و امکانات
    جدید در زبانهای C# و Visual Basic ایجاد شده است.
    - امکاناتی در ASP.NET برای کنترل نمودارها و استفاده از تکنولوژی AJAX پیاده سازی شده است.
    - امکاناتی برای ایجاد نرم افزارهایی که بتوانند از امکانات جدید ویندوز 7 استفاده کنند طراحی شده است.
    .................................................. .................................................. ...............................

حالا اگه از اینترنت خوبی برخوردارین و حوصله ش رو دارین, پیشنهاد می کنم که حتما دانلود کنین که واقعا پیشرفت خوبی داشته...

حجم کل: 1.5 گیابایت

دانلود بخش اول
    دانلود بخش دوم
    دانلود بخش سوم
    دانلود بخش چهارم

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط lordvandad : 20th October 2012 در ساعت 04:14 PM

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

انصافا محیطش قشنگ شده

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

USTMB Student
    نوشته های وبلاگ
    2

مگه شما هم دارین؟!!!!!!

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

هوم؟
    نه.خب با توجه به عکس هایی که گذشتین گفتم دیگه!

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

ویژوال استودیو 2012 یکی از بهترین ویژوال استودیو هایی هست که تا بحال اومد منتها با یک عیب بزرگ! اونم شکل و تمهاشه. @Mahshid برخلاف تصور شما ترکیب بندی رنگش اصلا جالب نیست . من شخصا وقتی برادرم نصبش کرده بود سرگیجه گرفته بودم کنترلها و اینا هیچ رنگ درست و حسابی ندارن . آدم سرش درد میگیره هی بخواد دنبال کنترلای مورد نظرش بگرده!
    البته قابلیت Theming رو پشتیبانی میکنه و میشه براش تم ساخت اما حالا کی پیدا بشه بسازه براش !
    خیلی از برنامه نویسا هم سر این قضیه بشدت اعتراض کردن (مثل Add some color to Visual Studio 2012 – Customer Feedback for Microsoft و Leave VS 2010 theme (and the theme editor extension) as an option – Customer Feedback for Microsoft ) ولی خب هنوز اتفاقی نیفتاده .تنها کاری که صورت گرفته تا بحال یه Color Theme Editor هست (Visual Studio 2012 Color Theme Editor extension) که میشه یه تغییراتی ایجاد کرد درش ( من شخصا هنوز تستش نکردم lordvandad عزیز یه تست بکنی و نتیجه رو اینجا عنوان کنی عالی میشه ) .
    خلاصه این شده ماجرای این ویژوال استودیو 2012 ما .

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

USTMB Student
    نوشته های وبلاگ
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    ( من شخصا هنوز تستش نکردم lordvandad عزیز یه تست بکنی و نتیجه رو اینجا عنوان کنی عالی میشه ) .

من که به شخصه شدیدا از ظاهر الان ویژوال استودیو خوشم میاد و بعضی دوستان دیگه می دونن(خیلی گفتم
    ) که طوسی و نوک مدادی و این قبیل رنگها جزو بهترین رنگها(در حقیقت بی رنگی) هستن برای من و کلا مدرن و شیک هستن... البته خب این رو هم قبول دارم که انصافا ظاهر جدید این برنامه برای بعضیها یه ظاهر مرده به حساب میاد, ولی دیگه باید دست به دامن مایکروسافت شد که اون هم حتما یه دلیلی داشته توی این بحبوحه رقابتی...
    .................................................. .................................................. ...
    اون Theme Editor رو امتحان کردم و حجمش هم حدودا 300 کیلوبایت بود, که به عنوان یک Extension به برنامه اضافه میشه و توی منوی بالای برنامه گزینه Theme رو اضافه می کنه...
    خودش چندتا تم پیشفرض داره, ولی قابلیت تغییر رنگها و به اصطلاح ساخت تم رو هم داره و وقتی که باز کردمش یه اسم برای تم می خواست که بعد از وارد کردن اسم یه لیست خیلی خیلی بلند بالا(به حد طومار) باز شد که ظاهرا لیست قسمتهایی هستش که می تونیم رنگشون رو عوض کنیم... البته نکته اینه که تغییر تم از این طریق به معنی تغییر رنگ هستش و گرافیک کلی برنامه تغییر نمی کنه و مثلا حالت دکمه ها یه دفعه برجسته نمی شه...

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)