نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    ABP
    ABP آنلاین نیست.
    عضو تازه وارد
    تشکر شده 14 بار در 5 پست

Unhappy دست در دست هم دهیم به مهر، منفعیت دانشگاه خود کنیم آباد

سلام دوستان
    یکی از دوستام یه طرحی داشت. می شه بگیم یه اختراعی.
    برای اینکه بتونه طرحش رو بسازه، نیاز داشت که یه کلاس و یا اتاقی از دانشگاه بگیره تا کاراش رو توش انجام بده. به مدت 2 ماه. البته یه کامپیوتر هم می خواست.

یه نامه به .......... نوشت. آقای شماره1 نامه رو ارجاع دادن به بخش ..... . بعد بخش ....... ارجاع دادن به آقای شماره 2 . آقای شماره 2 واقعاً می خواد کمک کنه و من هم کاملاً بهشون اعتماد دارم.

ولی اینجا یه مشکلی هست. دانشگاه به جای اینکه بیاد و از طرح های تحقیقاتی و علمی حمایت کنه و این امکانات ناچیز رو در اختیار دانشجوها بده، به فکر منفعت خودشه.

با نهایت پررویی به جای اینکه از طرح حمایت کنه، برگشتن می گن که اگر ما از طرح تو حمایت کنیم،چه منفعتی برای دانشگاه داره.

یعنی می خوان که یه پولی چیزی بره توی جیبشون. واقعاً تأسف برانگیزه. دانشگاه باید به فکر پیشرفت کشور و جامعه باشه و مرکز نوآوری و تولید. ولی ی ی ی ی ی ی ی

دوستم هم تصمیم گرفت بدون حمایت هر کسی این طرحش رو بسازه و بعد که تکمیل شد، هیچ اسمی از دانشگاه نبره و حتی بگه که دانشگاه هیچ حمایتی ازش نکرد.

خواستم بگم اگه شما هم طرح داشتین، همون اول به فکر منفعت دانشگاه باشید بعد طرحتون رو بهشون ارائه بدید.

موضوعات مشابه:

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10
    واقعا باعث تاسفه...این ترم دانشگاه واقعا اوضاش داغون شده...

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABP نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای اینکه بتونه طرحش رو بسازه، نیاز داشت که یه کلاس و یا اتاقی از دانشگاه بگیره تا کاراش رو توش انجام بده. به مدت 2 ماه. البته یه کامپیوتر هم می خواست.

یه نامه به .......... نوشت. آقای شماره1 نامه رو ارجاع دادن به بخش ..... . بعد بخش ....... ارجاع دادن به آقای شماره 2 . آقای شماره 2 واقعاً می خواد کمک کنه و من هم کاملاً بهشون اعتماد دارم.

ولی اینجا یه مشکلی هست. دانشگاه به جای اینکه بیاد و از طرح های تحقیقاتی و علمی حمایت کنه و این امکانات ناچیز رو در اختیار دانشجوها بده، به فکر منفعت خودشه.

با نهایت پررویی به جای اینکه از طرح حمایت کنه، برگشتن می گن که اگر ما از طرح تو حمایت کنیم،چه منفعتی برای دانشگاه داره.

یعنی می خوان که یه پولی چیزی بره توی جیبشون. واقعاً تأسف برانگیزه. دانشگاه باید به فکر پیشرفت کشور و جامعه باشه و مرکز نوآوری و تولید. ولی ی ی ی ی ی ی ی

دوستم هم تصمیم گرفت بدون حمایت هر کسی این طرحش رو بسازه و بعد که تکمیل شد، هیچ اسمی از دانشگاه نبره و حتی بگه که دانشگاه هیچ حمایتی ازش نکرد.

خواستم بگم اگه شما هم طرح داشتین، همون اول به فکر منفعت دانشگاه باشید بعد طرحتون رو بهشون ارائه بدید.
    دقیقا همین قضیه سر ما هم اتفاق افتاد .
    حالا باز اگه دانشگاه و مسئولاش همکاری میکردن همون زمان ( یا حتی بعدش ) منفعتش به خودشون هم میرسید . منتها نکردن . خب شما فک کردین ما چی شد اینجا رو ساختیم ؟ نگاه به دانشگاه نکردیم . خودمون آستینو زدیم بالا و یا علی و شروع کردیم.
    ما هم خودمون چند سال با هزینه شخصی و مشکلات فراوون اینجا رو راه انداختیم . اولش خیلی خیلی سخت بود بعدش با ورود بچه های گل از سال پیش (90) کلا اینجا دگرگون شد و شد اینی که میبینید.
    شروع کارا سخته اما وقتی شروع شد منت کسی رو سرتون نیست هرچی هست خودتونید .
    شما هنوز میتونید با کمک چندتا از بچه هاتون ( دانشجوها ) این کارو پیش ببرید . هم همفکری میکنید هم هزینه هاتون کمتر میشه هم انگیزه تون بیشتر میشه .
    به هر حال براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم به هدفی که دارین برسین

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 525 بار در 195 پست
    نوشته های وبلاگ
    5
    کدوم دانشگاه ....
    اگه با این وضع پیش بریم تا یکی دو ماه آینده به موسسه تنزل رتبه خواهیم داشت.

-------------------------------------------------------------------------------------------
    "تفنگ های پر برای شلیک به مغزهای پر ساخته شده اند
    و مغزهای خالی برای پر کردن این تفنگها . . ."
    -------------------------------------------------------------------------------------------

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط abp نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام @ABP
    یه سر بیاین باشگاه رباتیک و پژوهشگران ،ببینم قضیه چیه ...!!؟؟؟ :o

ویرایش توسط Tishab : 24th October 2012 در ساعت 10:57 PM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

ABP
    ABP آنلاین نیست.
    عضو تازه وارد
    تشکر شده 14 بار در 5 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    سلام @ABPیه سر بیاین باشگاه رباتیک و پژوهشگران ،ببینم قضیه چیه ...!!؟؟؟ :o
    والا پروژه دوستم مربوط به رباتیک نمیشه. پروژه نرم افزاری بود. ولی دیگه داره خودش هزینه می کنه و داره امکاناتش رو خودش فراهم میکنه. دیگه نمی خواد منت دانشگاه رو بکشه.منم دارم بهش کمک می کنم.فقط وقتی که تموم شد، قرار نیست حتی اسمی از دانشگاه ببریم و می خوایم بگیم که دانشگاه هیچ نوع حمایتی از ما نکرد.

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABP نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    سلام @ABPیه سر بیاین باشگاه رباتیک و پژوهشگران ،ببینم قضیه چیه ...!!؟؟؟ :o
    والا پروژه دوستم مربوط به رباتیک نمیشه. پروژه نرم افزاری بود. ولی دیگه داره خودش هزینه می کنه و داره امکاناتش رو خودش فراهم میکنه. دیگه نمی خواد منت دانشگاه رو بکشه.منم دارم بهش کمک می کنم.فقط وقتی که تموم شد، قرار نیست حتی اسمی از دانشگاه ببریم و می خوایم بگیم که دانشگاه هیچ نوع حمایتی از ما نکرد.
    @ABP ،
    اولا اینکه باشگاه رباتیک و پژوهشگران همانطور که از اسمش مشخصه فقط فعالیتش در مورد رباتیک نی و فعالیت های پژوهشی هم داره که بعضی از این ها رو در اینجا میتونید ببینید: انجمن علمی کامپیوتر + باشگاه رباتیک و پژوهشگران

دوما باشگاه رباتیک و پژوهشگران زیر مجموعه انجمن علمی کامپیوتر ه و بهتره بگم که انجمن علمی کامپیوتر همون باشگاه رباتیک و پژوهشگران ه .ولی برای اینکه دامنه فعالیتمون (+پژوهش های علمی) بیشتر باشه این اسم رو گذاشتیم....

اولا + دوما ===نتیجه==>> پروژه نرم افزاری هم به ما مرتبط میشه....
    موفق باشید

ویرایش توسط Tishab : 25th October 2012 در ساعت 08:17 PM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)