نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

برگزاری دوره های آموزشی...انجمن علمی کامپیوتر

سلام دوستان
    در تلاشیم که انشاالله در این ترم(ترم بهمن) دوره های آموزشی رو علاوه بر مسابقات رباتیک + PES + Need for speed +..... برگزار کنیم.
    دوره های آموزشی که احتمال برگزار شدنشان هست(البته با توجه به استقبال بچه ها) ، نوشتم...
    .
    لطفا نظرتون رو در مورد اینکه چه دوره ای برگزار بشه یا برگزار نشه رو بیان کنید..
    علاوه بر دوره های زیر اگر کلاس آموزش خواصی مورد نظرتون هست رو بنویسید(نرم-سخت-it)تا ما بررسی کنیم :
    .
    Html & CSS --php
    ASP
    java...or....Android
    ... شاید هم هر دو..
    ACM .... مسابقه برنامه نویسی هست که از مرحله دانشگاهی شروع میشه تا تا تا تا .... جهانی... ما میخوایم کلاس حل تمرینشو برگزار کنیم(اگه فرصت کردم یه تاپیک جدا در مورد ACM توضیح میدم)..
    شبیه سازی دو بعدی فوتبال... انشاالله در پایان دوره(احتمالا با برگزاری مسابقه) میخوایم تیم شبیه سازی فوتبال دانشگاه رو تشکیل بدیم و در مسابقات کشوری و بین المللی شرکت کنیم...
    .
    ++C
    #C
    آموزش رباتیک رو ترم قبل برگزار کردیم ولی این ترم مشخص نیست...
    .
    انجمن علمی کامپیوتر

لطفا اظهار نظر کنید و فقط خواننده نباشید...
    موفق باشید .

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Tishab : 28th January 2013 در ساعت 12:16 AM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 272 بار در 102 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    کلاس های خوبیه، ولی میشه بگید در این مواردی که توضیح دادید هماهنگی ها (با دانشجوها، اساتید و دانشگاه) در چه حدیه؟
    + چون خودم رو برنامه نویسی Android و ACM حساسم میشه این دوتا رو بیشتر توضیح بدید؟

Stay Hungry, Stay Foolish
    قوانین انجمن

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad نمایش پست ها
    کلاس های خوبیه، ولی میشه بگید در این مواردی که توضیح دادید هماهنگی ها (با دانشجوها، اساتید و دانشگاه) در چه حدیه؟ + چون خودم رو برنامه نویسی Android و ACM حساسم میشه این دوتا رو بیشتر توضیح بدید؟
    با دانشگاه هماهنگ شده... و برا اینکه ببینیم استقبال بچه ها از این کلاس ها چطوره و چه کلاس هایی به حد نصاب میرسند و اینکه کلاس های پیشنهادی خودشون علاوه بر این موارد چیه و.... یه فرم نظر سنجی(یا ثبت نام اولیه در کلاس ها) به بچه ها میدیم(از اول اسفند) و در این فرم دانشجوها ساعت خالیشون هم مینویسند تا ما بر اساس آن برای برگزاری کلاس ها برنامه ریزی کنیم...
    پی اساتید هم هستیم..
    برا برنامه نویسی اندروید باید با جاوا هم آشنا باشید.. باید ببینیم شرایط چی پیش میاد و استقبال بچه ها چطوره...مثلا شاید کلاس جاوا گذاشتیم و ترم بعد اندروید یا شاید فقط اندروید گذاشتیم یا.....
    ACM: همانطور که گفتم شاید کلاس حل تمرین ACM بذاریم ، یعنی در کلاس سوالاتش حل میشه و در پایان دوره یه مسابقه میذاریم و تیم های برتر به مسابقات کشوری اعزام میشوند......مسابقات کشوری در دانشگاه شریف برگزار میشه و تیم های برتر به مسابقات جهانی اعزام میشند.
    .
    .
    البته به دلیل یه سری مشکلات شخصی ،شاید شاید ترم بعد من انجمن نباشم و امیدوارم که دوستان این راه رو ادامه بدند...

ویرایش توسط Tishab : 29th January 2013 در ساعت 04:43 PM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 272 بار در 102 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    خب، بسیار عالی. فکر کنم نیاز شد ما با هم یه ملاقاتی داشته باشیم. ولی تا اون موقع:
    1. ایده ی کلاس های برنامه نویسی آندروید قبلا تو کلاس کارآفرینی استاد هاشمیان بررسی شد. اگر بخواید می تونم کمکتون کنم.
    2. احتمالا زمانی که داشتید برای acm با دانشگاه مذاکره می کردید بهتون گفتن که امسال هم دانشگاه برای این مسابقات تیم فرستاد، و اینکه خوشبختانه دانشگاه با اعزام تیم برای سال دیگه موافقت کرده.
    فعلا هم قراره با استاد هاشمیان که تو این قضیه بسیار با تجربه هست صحبت بشه.
    موضوع سوم رو تو پیام خصوصی خدمتتون عرض می کنم.

Stay Hungry, Stay Foolish
    قوانین انجمن

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)