برای مشاهده مفیدترین ارسال در این موضوع اینجا کلیک کنید

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 از مجموع 11
    بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshid نمایش پست ها
    آقای حسن پور این وضع توی خیلی از دانشگاه ها داره اتفاق میفته ..
    حالا شما بحث شغال و جک و جونور آوردید ولی سطح دانشگاه ها خیلی بد شده ..
    همین دانشگاه خودمون ..
    نمیدونم خبر دارید یا خیر ولی شنیدم مثلا برای رشته سخت افزار بدون کنکور ثبت نام کردن .. با رتبه های بالا مثل 50 هزار رتبه مکانیک هم شنیدم که ثبت نام شده !!!
    خودمم هم این ترم درس های عمومی بیشتر دارم و به همین خاطر بچه های ورودی 93 و 92 ای رو که میبینم شاااااااااااااااااااااااا اااااااااااخ در میارم :o... اصلا در حدی که استاد داره درس میده من فقط هنگ این بچه هام :o سطح برخوردشون ، سطح فکرشون .. سطح گیراییشون .. حرف هایی که زده میشه .. اصلا در کلمه و جمله نمیگنجه
    وضع دانشگاه ما هم رو به افول هست با شیب زیاد ..
    این وضع باعث میشه ارزش درس خوندن و مدرک هایی که گرفته میشه پایین میاد .. همین وضع توی مقطع کارشناسی ارشد هم هست .. همه میخوان فقط برن دانشگاه .. از بعضی دانشگاه های آمل هم خبر دارم همین وضع شد .. جدیدا یه خبر هایی هم از دانشگاه نوشیروانی شنیده بودم .. ظاهرا بچه های اونجا هم یه خورده قاطی کردن

وضعی شده!!
    سلام .
    بحث من سر دانشگاه خوب, بود و فرض درست بودن چیزی که یکسال پیش گفته بودم . الان میگم اینطور نیست.
    من خب تهران بلطف خدا قبول شده بودم ولی بخاطر کارم نشد که برم و قائدتا واحد علوم تحقیقات بعدی باید یکسطح از بقیه بالاتر میبود . اصلا در حد دانشگاه نیست جایی که هستم! در حد کودکستانه! سطح علمی افرادشم در همون حد جز یکی دو مورد استثناء
    علوم فنون اون موقعی که ما اومده بودیم تو افول بود و حالا بعد 5 سال شما میگید از اینم بدتر شده که اصلا جای تعجبی نداره . الان تو اون دانشگاه کی مونده که سرش به تنش بیارزه ؟ ( از اساتید قدیمی خوب؟ )
    ارشد تو دانشگاه ازاد 40 نفر تو یه کلاسن! فکر کنید !! ما کاردانی انقدر تو یه کلاس ادم نداشتیم!! از 40 نفر 30 نفر هم دخترن!
    از اون 30 نفر دختر هم 25 نفرشون رنگ و وارنگن و اصلا هیچ ایده ای ندارن کامپیوتر خوردنیه یا پوشیدنی ! فقط اومدن ارشد بگیرن!
    شما عمق فاجعه رو ببین !
    شاید نهایتا 10 15 نفر واقعا برای درس خوندن اومده باشن و یک چیزی سرشون میشه و یا درس میخونن .
    اگه سطح علوم و فنون مثلا 1 باشه از 20 سطح این دانشگاه آزاد که من هستم -20 هست .

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)