صفحه 3 از 7 اولیناولین 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 66
Like Tree8نفر پسندیدند

موضوع: آه...........آن فروم چه شد؟؟؟

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    منم موافقم
    یه مدت همین طور بود
    طرف میومد پست های عجیب غریب میزاشت ، هی تشکر و...مثلا یکی اومد واسه 10 تا پست تشکر نوشت
    ما مجبور بودیم همه اینا رو پاک کنیم
    بعده کلی داستان معلوم شد طرف میخواسته یه چی دانلود کنه و دسترسی نداشته به خاطر همین هی از این پست ها میزاشته تا دسترسی بالا بره

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15

ممنون که به این سرعت به انتقادات پاسخ داده شدهمثلاً پستای متفراقه تاحدودی سروسامون گرفتن
    فقط یه سوال از برادر یا خواهر یا روبوتی که اینکارو کرده
    الان یه پستی رفته تو دخترونه ( ) که لایک پسر تهش خورده( lol)
    در صورتی که پسته ماهیت طنز داشته اشکالی در حضورش در بخش متفرقه دیده نمیشده......(مطلب برا مزاح گذاشته شد)
    اما حقیقت دیگر::: از مدیران جدید تقاضا دارم حتماً اگر میخان فروم و زنده نگه دارن جلسه توجیهی برا مدیران جدید و تشریح هدف های والاشون بذارن
    ممنون از توجه
    سربلند

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Visualizer نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    راستی یادم رقت بگم که اگه مسئولین(صاحب/صاحبان) فروم تمایل دارند من این کار رو انجام میدم و هیچ اصراری نی....
    دوست عزیز با دانشگاه قبلا صحبت شده
    دانشگاه هیچ تمایلی برای همکاری نداره
    با کلی دلیل ..ح...
    گرفتی چی شد؟!
    هر طور صلاح میدونید....

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مهشید فلاح
    نوشته های وبلاگ
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها

هر طور صلاح میدونید....
    شما اگه بتونید و این زحمت رو بکشید عالیه
    شما جز مدیران سایت هستید و تقریبا در این امور اختیار تام دارید
    هرجور که صلاح میدونید (و وقت و ... دارید) اقدام کنید

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط Freshte نمایش پست ها
    "2- فروم باید روالش اینطوری باشه که یک یوزر از زمان عضویتش، باید یکسری کارها رو انجام بده تا به سطوح بالاتر دست پیدا کنه، نه اینکه با عضویتش هر مطلب یا فایلی که نیاز داشت دانلود کنه و بره

3- پروژه های مهم و کارآمد باید در یک بخش مخصوص قرار بگیرند که فقط یوزرهای فعال بتونن به اونها دسترسی داشته باشن"

مهندس اسن و قبول ندارم میدونی چراا؟؟
    ما که قرار نیست محدودیت بذاریم بچه ها هدفشون از عضو شدن دقیقا همینه که بتونن دان کنن..همین و هم بگیریم
    ه ابزاری برا جذب بچه ها داریم...اینجا کد گیر نیارن میرن ی جا دیگه....بنظرم نظر جناب حسن پور این بوده که جایی باشه بچه ها دسترسی ساده و با کمک و حتی اگه سوال دارن باطرح سوال و گرفتن جواب رو اینجا تجربه کنن.........
    چرا من رو تو سفر با اینترنت dialup مجبور به ارسال پست می کنید؟!

نکته کار اینجاست، تقریباً هر دانشجویی تو یک مبحثی علاقه ای داره و میتونه فعالیت کنه، اون دانشجو مثلاً پروژه X رو میخواد، باید یکسری فعالیت ها بکنه تا عضو فعال بشه، پس میاد تو اون مبحثی که مورد علاقش هست(مثلاً درس اسمبلی) فعالیت می کنه و شروع به گذاشتن پست و مطلب و پروژه و ... می کنه تا به اون سطح برسه

اینطوری :
    1- هم به بار علمی فروم کمک می کنه
    2- مطالبش ماندگار میشه(هر چند کپی / چسباندن باشه)
    3- به اون چیزی که میخواد میرسه
    4- فروم پیشرفت میکنه

اینکه شما میفرمایید از یکجا دیگه دانلود میکنه، تقریباً 90% سایتهای اینترنتی این پروژه ها رو میفروشن، خوب 1% اگر کسی نخواست فعالیت کنه میتونه اون پروژه رو از همین جا بخره(اینطوری یه کمک مالی هم به فروم میشه)

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15

باتشریح دقیق مسئله ما قانع شدیم ..اگر همینی باشه که شما میفرمایین.....و به مشکلی که مهشید جان اشاره کردن برنخوریم.......بسی بسیار خوب است.

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

باتشریح دقیق مسئله ما قانع شدیم ..اگر همینی باشه که شما میفرمایین.....و به مشکلی که مهشید جان اشاره کردن برنخوریم.......بسی بسیار خوب است.
    دیگه اون با مدیران هست که طرف رو بن یا پستاش رو حذف کنند (از وظایفشون هست)

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 881 بار در 386 پست
    نوشته های وبلاگ
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    "2- فروم باید روالش اینطوری باشه که یک یوزر از زمان عضویتش، باید یکسری کارها رو انجام بده تا به سطوح بالاتر دست پیدا کنه، نه اینکه با عضویتش هر مطلب یا فایلی که نیاز داشت دانلود کنه و بره

3- پروژه های مهم و کارآمد باید در یک بخش مخصوص قرار بگیرند که فقط یوزرهای فعال بتونن به اونها دسترسی داشته باشن"

مهندس اسن و قبول ندارم میدونی چراا؟؟
    ما که قرار نیست محدودیت بذاریم بچه ها هدفشون از عضو شدن دقیقا همینه که بتونن دان کنن..همین و هم بگیریم
    ه ابزاری برا جذب بچه ها داریم...اینجا کد گیر نیارن میرن ی جا دیگه....بنظرم نظر جناب حسن پور این بوده که جایی باشه بچه ها دسترسی ساده و با کمک و حتی اگه سوال دارن باطرح سوال و گرفتن جواب رو اینجا تجربه کنن.........
    چرا من رو تو سفر با اینترنت dialup مجبور به ارسال پست می کنید؟!

نکته کار اینجاست، تقریباً هر دانشجویی تو یک مبحثی علاقه ای داره و میتونه فعالیت کنه، اون دانشجو مثلاً پروژه X رو میخواد، باید یکسری فعالیت ها بکنه تا عضو فعال بشه، پس میاد تو اون مبحثی که مورد علاقش هست(مثلاً درس اسمبلی) فعالیت می کنه و شروع به گذاشتن پست و مطلب و پروژه و ... می کنه تا به اون سطح برسه

اینطوری :
    1- هم به بار علمی فروم کمک می کنه
    2- مطالبش ماندگار میشه(هر چند کپی / چسباندن باشه)
    3- به اون چیزی که میخواد میرسه
    4- فروم پیشرفت میکنه

اینکه شما میفرمایید از یکجا دیگه دانلود میکنه، تقریباً 90% سایتهای اینترنتی این پروژه ها رو میفروشن، خوب 1% اگر کسی نخواست فعالیت کنه میتونه اون پروژه رو از همین جا بخره(اینطوری یه کمک مالی هم به فروم میشه)

من با این نظر موافقم و فکر میکنم برای در آوردن هزینه هاست و .... باید این کارها صورت بگیره چون به نظرم یک نفر خاص نباید متحمل بار هزینه ها بشه.اگر هم اعلام بشه که ماهیانه چقدر هزینه پرداخت میشه هرکس بر حسب توان خودش میتونه کمک کنه.

برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

سلام به همگی .
    من میخواستم زودتر بیام و یکسری مطالب رو بگم . اما بعد کنکور دیگه دل و دماغی برام واقعا نمونده .
    به هر حال صحبتام رو میزارم برای یکی دو روز اینده (انشاالله ) که کمی بهتر شدم.
    اما برای حالا باید بگم . پیشنهادی که محسن عزیز داد و عملی کردیم برای یک ماه . یعنی کاربرا الان دو دسته هستن . یا از بچه های دانشگان یا نیستن . کسایی که نیستن باید برای دانلود از ضمایئم و دیدن بخشهای کتابخونه و سورس کد ها و غیره اشتراک بگیرن .
    اشتراک هم پایین ترین حد ممکن گرفته شد . یعنی 1000 تومن . (کمتر از این پی لاین اجازه نمیداد ) .
    هزینه های سرور خیلی زیاد شده و من و مهدی هم دیگه واقعا مثل قبل دل و دماغ خیلی چیزا رو نداریم . تصمیم گرفتیم ببینیم این انجمن میتونه خرج سرور خودشو حداقل در بیاره یا نه . برای همین اشتراک رو انقدر در نظر گرفتیم ببینم چطور میشه تا ماه بعد .
    الان افرادی که عضو میشن پیام خصوصی ای که براشون میره این توضیحات داده شده ( یه تاپیک الان میزنم براش ) .
    بچه های دانشگاه باید برای تایید شدن حساب کاربریشون با خانوم فلاح یا هر کسی که خودتون مشخص میکنید برای ارتباط با دانشگاه - به اون مراجعه کنن و ایشون لیست رو بگیره و یا خودش اکی کنه یا بده پویا یا من و مهدی .
    اگه انجمن علمی هم بتونه خوبه . یعنی اینطور نشه بچه ها بیوفتن دنبال مسئول که کجا باشه و نباشه و پیداش کنن . (البته همیشه سایت و ایمیل و پیام خصوصی هست ) منتها اگه بشه بچه ها به انجمن علمی مراجعه کنن و Tishab یا افراد دیگه ای اونجا باشن که اسم اینا رو یاد داشت کنن برای تایید اینم خوبه .
    اگه مطلبی هست بگید تا من جلوتر که خواستم جواب صحبتهای قبلی شما رو در مورد انجمن و ... بدم به این مسائل هم جواب بدم .

در پناه حق پیروز و سربلند باشید.

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مهشید فلاح
    نوشته های وبلاگ
    10

از نظر مبلغ که به نظرم برای یک سال 1000تومن خوبه
    برای هماهنگی تایید حساب کاربرا هم من اکثرا توی به فروم سر میزنم و مشکلی نیست .

امام جواد علیه السلام :

صفحه 3 از 7 اولیناولین 1234567 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)