صفحه 1 از 7 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 66
Like Tree8نفر پسندیدند

موضوع: آه...........آن فروم چه شد؟؟؟

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

آه...........آن فروم چه شد؟؟؟

سلام!!!!!!!!!!!!! از اونجایی که مطمئنم جواب سلامم پاسخ داده نخواهد شد اجازه بدین خودم علیکش و بگم که از خودش واجب تره ...................>>>> علیکم السلام خواهر

یادش بخیر چه فرومی داشتیم پر از رفت و آمد ................بــــــــــرو ...بیـــــــــــــــــــــ ــــــــا.................بچه ها از این ور، از اون ور، از بالا دیوار...از لای در و پنجره ی فروم می ریختن توووووووو!!!!!!!!
    اصلاً فوج فوج دانشجو بود که فروم رو مثل لانه ی جاسوسی امریکا اشغال کرده بود!!!! (ها چیه شماها یادتون نمیاد!!!)

حالا فروم را چه شده است؟؟؟
    مدیرانش را چه شده است؟؟؟

انگار شوک خبر مدیـــرکل و زلزله ی ویرانگر ناشی از اون اینقدر ریشترش بالا بوده که کلا فروم رو با خاک یکسان کرده و احتمالاً به کمای نزدیک به مرگ برده.........دیدین چی شده؟؟؟!! ندیدین؟؟؟...دیدین؟؟؟
    همینطور پستهای پراکنده و نامناسب و مناسب و حیرون و ویرون میبینی که نمیدونی قیامت شده یا جنگ جهانی سوم و چهارم باهم به وقوع پیوشته

من واقعاً ی سوال جدی دارم؟؟ این جا چرا قبرستون شده|؟؟؟؟ اگه میخاین فروم زنده بمونه و نفس بکشه چرا اکسیژن بهش نمیرسونین
    الان احساس میکنم فروم شده یه مرده ی متخرک به معنی تام کلمه با مشتقات و جزییات لازم و ملزوم .!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست ها مخصوصاً پست های متفرقه خیلی وضعشون خرابه
    خوب میخاین درش و تخته کنین درست حسابی تخته کنین ...چرا نصفه رو امیدوار به حیات نگه میدارین ...نصفه دیگه درفضا

البته ممکنه الان به خودم انتقاد شه که تو چی میگی باااااااااااااااااااااااا اااااااا!!!!!!!!!
    حق میدم ...اما دلم سوخت باورکنین........یاد روزای نونهالی فروم افتادم یه لحظه ...بدجور داغون شدم

به خدای بزرگ میسپارمتون...فروم خوب و خوشگل و نازی داشتیم یادش بخیر (شعرگفتم؟؟؟؟)

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط F.Fakhari : 4th February 2013 در ساعت 10:25 PM
    dokhtare.babash و Adm Morteza این را میپسندند
    رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Freshte نمایش پست ها
    سلام!!!!!!!!!!!!!
    سلام

به نظر من فروم به یه مدیر تکونی اساسی نیاز داره....
    البته خوده شما هم زیاد نمیآین...
    ترم که شروع شه ،با چن تا از مدیر انجمن های دیگه(صنایع و...) صحبت میکنم تا اگه خواستن بیان فروم و بعضی از برنامه ها و اطلاع رسانی ها و.... خودشون رو اینجا بیان کنند یا حتی آموزش مجازی بذارند...

یا علی

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 899 بار در 324 پست
    نوشته های وبلاگ
    1

علیک السلام خواهرگلم!

آره خب حرفش بود تخته کنن درشو ولی برخی مدیران گفتن جانانه تا پای مرگ پایتیم فروم جان
    بهرحال داره کم لطفی میشه درحق فروم
    بقول دوستمون لابد باید مدیر تکونی کنیم دیگ حالا یا مدیرا عوض شن و جوونای پرشور بیان جای مارو بگیرن یا اینکه به مدیرا جو بدیم تا دوباره فروم و زنده کنن....
    من که خودم حس میکنم پست میذارم کسی استفاده نمیکنه ازش واسه همین روز به روز انگیزه کاهش پیدا میکنه.از طرفی هم امتحانات و پروژه وکنکورو اینا جلوی فعالیت بیشترو گرفتن
    امیدوارم اوضاع زودتر روبه راه شه...

" ان الله مع الصابرین"

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    15

@Tishab
    شما درست میگین من زیاد نمیام (یا میشه گفت قبلنا زیاد بود الان به صفر رسیده که منم دستخوش یه سری مشکلات شدم) ولله از اینکه ی فروم داریم که مال خود بچه هاس خیلی خوشحالم و چون شرایط دشوار یونی و رو با پوست و جون و خون و مال و زندگی تجربه کردم مطمونم اگر بمونه کمک خیلی ها میشه و ایضاً ازاینکه دیدم بیحال شده و یاد روزای خوبش برام تداعی شد کلی ناراحت شدم که ماحصلش پستی بود که زدم
    ایشالله دوستان خوب و وفادار کار اساسی انجام میدن
    سربلند همچو سرو

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 525 بار در 195 پست
    نوشته های وبلاگ
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Taranom نمایش پست ها
    آره خب حرفش بود تخته کنن درشو ولی برخی مدیران گفتن جانانه تا پای مرگ پایتیم فروم جان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Taranom نمایش پست ها
    بهرحال داره کم لطفی میشه درحق فروم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    البته خوده شما هم زیاد نمیآین...
    سلام
    مثل خواص با هم حرف نزنیم! (30یا 30 بود)

با اینکه من حسین آقا رو خیلی دوست دارم و به هدفش برای ایجاد فروم احترام میذارم . یکی دو تا نکته رو لازم میدونم ذکر کنم.

1. ایجاد یک فروم فقط و فقط و تنها فقط به جهت بهره مندی دانشجویان یک دانشگاه خاص که هیچ حمایت مالی از سوی دانشگاه نمیشه یکی از ضعف های این پروژه بود.
    2. انگیزه مدیران از فعالیت تو انجمن به ندرت کمرنگ شد چون حس یاس و ندیده شدن مطالب از سوی بازدیدکنندگان روشون غلبه کرد چون نتونستن هدف حسین آقا رو به خوبی درک کنن.
    3. عدم برقراری ارتباط با انجمن ، وب سایت و کلی سایت های درست درمون دیگه یه ضعف بزرگ برای این انجمن بود.
    4. تامین هزینه هاست و سرور و ... مسائل برای یک نفر بدون کسب درآمد از انجمن از مشکلاتی بود که وجود داشت و هست.

وسلام

-------------------------------------------------------------------------------------------
    "تفنگ های پر برای شلیک به مغزهای پر ساخته شده اند
    و مغزهای خالی برای پر کردن این تفنگها . . ."
    -------------------------------------------------------------------------------------------

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 899 بار در 324 پست
    نوشته های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Visualizer نمایش پست ها
    یکی دو تا نکته رو لازم میدونم ذکر کنم.
    نکاتتونو بیان کردین .
    ممنون .
    حالا دوس داریم راه حلاتونم بدونیم چون بیان مشکلات بدون ارائه راه حل زیاد کارساز نیس....

ویرایش توسط Taranom : 6th February 2013 در ساعت 09:48 AM

" ان الله مع الصابرین"

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 881 بار در 386 پست
    نوشته های وبلاگ
    6

با سلام به دوستان گرامی.ای دوست جون تو دیگه چرا!!! تو که مشکلات ما رو میدونی.میدونی درگیریم .مدیران جوان که الان هم در حال تحصیل هستن باید بیشترین فعالیت رو داشته باشن و به دوستانشون کمک کنن.بعد این هم نمیشه که فقط یک عده تولید کنن یک عده دیگه مصرف کننده باشن! تازه مصرف کننده بودنشون هم معلوم نباشه! بعضی ها تو این فروم عمرشونو وقتشونو گذاشتن اما خب خودشون چی؟ باید یکم منطقی فکر کرد . همه باید کار کنن.نه فقط یک عده خاص. وگرنه اگه درش تخته شه خیلی بهتره .دانشگاه هم که میدونید اصلا حمایت نمیکنه چه مالی چه روحی چه معنویییی. این حرکت(راه اندازی فروم) فقط در راه رضای خدا انجام شده .وبعد یک نکته دیگه اینکه ما که فارق التحصیل شدیم حالا به فکر کار و ارشد هستیم.واقعا بعضی از ما در حال حاضر وقت اومدن به فروم رو نداریم.اگر هم بیاییم دیگه نمیتونیم مثل قبل فعالیت کنیم.پس اون دسته از دوستان که در حال تحصیل در کارشناسی هستن ویا شاغل هستن باید بیشتر فعالیت نشون بدن.در آخر برای تک تک شما آرزوی موفقیت میکنم چه در تحصیل چه کار و چه در زندگی آینده.....شادو سربلند باشید.التماس دعا.

ویرایش توسط F.Farzanegan : 6th February 2013 در ساعت 10:17 AM
    برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

با سلام
    به نظرم هنوز خیلی از بچه ها نمیدونند که یه همچین فرومی وجود داره با توجه به اینکه در ترم گذشته در دانشگاه تبلیغات شده...
    اگه دانشگاه رسما اعلام کنه که: یه همچین فرومی برا دانشگاست و اساتید میتونند در آن فعالیت کنند و با بچه ها در ارتباط باشند..خب خیلی عالی میشه...

من قبلا توو این فکر بودم که با دانشگاه هماهنگ کنم تا از این فروم حداقل،حمایت مالی بکنند ... حالا این موضوع مطرح شد....
    این ترم سرم شلوغه..ولی شاید بتونم این قضیه رو حل کنم.فقط اینکه علاوه بر حمایت مالی چه حمایت های دیگه ای نیازه؟؟؟
    اگه با یکسری اسناد و مدارک برم جلو خیلی بهتره... مثلا تعداد دانشجویان خودمون که عضو هستند و یکسری آمار و ارقام دیگه....فعلا که آقا @Hossein درگیر امتحانات ارشد هستند انشاالله بعده امتحانات یکسری مدارک و آمار و ارقام رو بهم بدند تا برم دنبالش..

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مدیر بخش صنایع
    تشکر شده 985 بار در 478 پست
    نوشته های وبلاگ
    33

شما هم تاكيد كنيد كه اساتيد هم عضو بشن كه بار علمي فروم بالا بره!

الا بذکرالله تطمئن القلوب
    هر جای دنیایی دلم اونجاست
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    15

فهیمه عزیزم...من میدونم دلم میسوزه دیگه......بعد منظورمن که بازنشسته ها یا کسانی که فارغ التحصیل شدن و ارشد دارن که نبوده جوووونم
    اونایی ککه هستن و یا اونایی که نیستن اما دل سوخته دارن مخاطب بودن و هستن .............من از دید کسی که جزو اولین نفرایی وبده که شاهدبرپایی فروم و رشدش بوده نظر دادم
    و اینکه اگه میخاد زنده بمونه باید تلاش مجدد و مصرانه پشتش باشه.....
    انشالله با تغییراتی که دوستان تو نظرشونه همه چی بخیروخوشی میره جلو.....اما
    درمورد ساپورت مالی....من خودم یه بار اعلام کردم که اگه برا هزینه ها نیاز به کمک هست اینجا اعلام شه مطمئنا هرکسی برحسب توان میتونه کمک کنه و شارژ هاست و دامین درمیاد به لطف خدا

استوار همچو سرو

صفحه 1 از 7 123456 ... آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)