نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: هزینه اشتراک چگونه است؟

رأی دهندگان
73. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مناسب

55 75.34%
  • کمه

3 4.11%
  • زیاده

15 20.55%
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 32
Like Tree22نفر پسندیدند

موضوع: تغییرات مهم در دسترسی به آموزشها و منابع آموزشی و اطلاعاتی انجمن (همه بخونن)

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 881 بار در 386 پست
    نوشته های وبلاگ
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    اگه بخش سورس کدها ، پروژه ها و ... کامل باشه 1000تومان که چیزی نیست ، خیلی بیشتر از اینها میدن

نمونه بارزشم حتماً دیدین که بعضی از دانشجوها(90%) پروژه آخر ترمشون رو میدن بیرون با قیمت ها نجومی
    باز هم موافقموالا الان اگه یه چیپس یا پفک بخوای بخری یا حتی آدامس میشه 1000 تومن (البته با تخفیف) حالا خدا وکیلی 1000 اونم توی یک ساااااااااال زیاده!!!!!!(البته بنده رضایت چندانی ندارم و اعتقاد دارم که به جای سال باید هر چند ماه باشه)ما برای خیلی چیزای دیگه پول میدیم اما واسه چیزهای علمی که میخوایم بدست بیاریم واقعا 1000 تومن پولی نیست.

برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    فکر و ایده ی به واقعیت پیوسته ی خیلی خوبی ست.....اما با نظر بعضی دوستان به چندماه درمیون و ماه به ماه موافق نیستم
    بنظرم همینی که هست خوبه ....همین که گفته شده سالی 1000 باعث انگیزه ست و اینکه باعث میشه خیلی ها هم بخاطر هزینه فرار نکنن....(یک مدل کاملاً دانشجویی)
    و طبق عرایض قبلیم اگر با نیازمند هزینه ی بالایی هست میشه تو یه پست درخواست کرد هرکی هرچی توان مالی داره کمک کنه و ما بچه هایی که هم دیگرو میشناسیم مطمئنن میدونیم اخاذی نیست و فروم جوی کاملا سازنده داره و حتماً هم حاضر به همکاری کمک می شیم
    و اینکه بخشی که گفتین اعضای فعال و مدیران (بیشتر تأکیدم روی اعضای فعال هست) مستثنی هستن..بنظرم اینم ایده ی خوب و جالبیه چون باعث میشه کاربران برای فعال شدن هم تلاشی مضاعف کنن و مزایای دیگه ای هم داره که با ادامه ی روند این قانون خودش رو نشون میده انشالله....... و
    مورد بعدی اینکه مدیران و کارابران اگه دوست داشتن میتونن از همین درگاه مبلغ واریز کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.Farzanegan نمایش پست ها
    واقعا 1000 تومن پولی نیست.
    یادم رفت این و بگم برا دانشجوووووو 500 تومن هم 500 تومنه(بعضی ها برا همین نداشتن 500 تومن ناهار نمیخوردن اونموقع هایی که همه چی آروم بود ما چقدر خوشحال بودیم)

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 881 بار در 386 پست
    نوشته های وبلاگ
    6
    بسیار عالی فرشته جان.موافقمالبته من نظر شخصی خودم رو بیان کردم و رای با اکثریت همینطور بیان کردم که اگه به تدریج زیاد بشه بهتره و این مقدار هزینه برای شروع خوبه...اما واقعا همه جوره هزینه هارفته بالا و همینطور که آقای حسن پور گفتند دیگه سالانه یا ماهانه هزینه ها محاسبه نمیشه بلکه روزانه شده !!!اینکه گفتی از همین درگاه مبلغ واریز کنن هم ایده بسیار خوبیه

برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط Freshte نمایش پست ها
    مورد بعدی اینکه مدیران و کارابران اگه دوست داشتن میتونن از همین درگاه مبلغ واریز کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام آره میتونن مشکلی نیست.

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

عضو تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سلام منم دانشجو ام ولی مشخصاتم را در هنگام ثبت نام در قسمت اطلاعات بیشتر وارد نکردم شما از کجا متوجه می شین که من دانشجوام؟
    چیکار باید بکنم؟

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط yoyoyo نمایش پست ها
    سلام منم دانشجو ام ولی مشخصاتم را در هنگام ثبت نام در قسمت اطلاعات بیشتر وارد نکردم شما از کجا متوجه می شین که من دانشجوام؟
    چیکار باید بکنم؟
    این امکانات برای دانشجوهای دانشگاه علوم و فنون مازندران رایگانه سایر افراد چه دانشجوی دانشگاه های دیگه کشور چه غیر دانشجوی طی این سه سال بصورت رایگان از منابع این انجمن میتونستن استفاده کنن از 21 بهمن دیگه نمیتونن .
    شما میتونید با پرداخت 1000 تومان دسترسی به همه بخشهای انجمن رو برای یکسال بدست بیارید .
    اگه از دانشجویان دانشگاه علوم و فنون مازندران هستید که کافیه با آقای Tishab تماس بگیرید و دسترسیهاتون فعال بشه .

ویرایش توسط Tishab : 15th September 2013 در ساعت 11:59 PM
    توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 272 بار در 102 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    اگه حرف منه بازنشسته هم خریدار داشته باشه، نظر من هم مثبته.
    چون هم جنبه ی روانیش جالبه، فقط 1000 تومن برای یک سال و هم اینکه شاید بتونه کیفیت بخش های انجمن اینجوری بالاتر بره (حدس میزنم!).
    + با اینکه این مبلغ از بچه های دانشگاه هم گرفته بشه، موافقم!

Stay Hungry, Stay Foolish
    قوانین انجمن

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    محدودیت های جدیدی وضع شد دوباره .
    از حالا کسایی که مهمان هستند یا عضو گروه ویژه نیستند ( یا از دانشجوهای دانشگاه علوم و فنون نیستند) در بخشهایی که اسمشون تو پست اول اورده شده دیگه نمیتونن مطالب ارسالها رو ببینن و با محدودیت 300 الی 500 کاراکتری مواجه هستند.
    این محدودیتم بخاطر این وضع شد که ما سورس کدها رو چون کامل قرار میدادیم بعضا افراد به همون سورسها بسنده میکردن و میرفتن و از طرفی همین قضیه در مورد آموزشها هم صادق بوده و هست .
    پس شما هم سعی کنید مطالب و آموزشها رو حتما در بخشهای مربوطه بزارید .

متن پنهان

برای همین برای جلوگیری از این موارد این محدودیتها وضع شد.
    خانوم فلاح و بعضی از دوستان دیگه هم پیشنهاد کردن که یک بخشی اضافه بشه برای Donate به سایت - علاوه بر بخش اشتراک - که هر کاربری هر مبلغی رو خواست بتونه هدیه کنه . دنبال این رو هم میگیریم که ببینم میشه کاری کرد یا خیر.
    با تشکر

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37
    خب امروز با کمک آقای رامزی و محسن عزیز سیستم دانیت یا همون کمک - حمایت از انجمن راه افتاد .
    بالای سایت از بخش نوبار , مشخص هست و هر کسی که علاقه داشت میتونه هر مبلغی رو برای حمایت از سایت و انجمن واریز کنه .(چه 100 تک تومنی چه بیشتر )
    پیشنهاد این سیستم هم امروز یا دیروز توسط خانوم فلاح داده شد که بلطف خدا امروز اکی شد .

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)