برای مشاهده مفیدترین ارسال در این موضوع اینجا کلیک کنید

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 از مجموع 13
Like Tree14نفر پسندیدند

موضوع: اخبار رخدادهای علمی مرتبط با مهندسی صنایع

مدیر بخش صنایع
    تشکر شده 985 بار در 478 پست
    نوشته های وبلاگ
    33

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    سخنرانی دکتر کامران پی نبر / دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد تهران جنوب / ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۳

بیست و نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ ، دانشکده مهندسی صنایع تهران جنوب ، میزبان عضو هیئت علمی دانشگاه Georgia Tech می باشد . این برنامه شامل دو سمینار است که سمینار اول از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در خصوص معرفی دکتر کامران پی نبر و فرصت های پیشرفت تحصیلی در دانشگاه های برتر دنیا به همراه پرسش و پاسخ می باشد و سمینار دوم از ساعت ۱۴ الی ۱۶ تحت عنوان مسیرهای نوین مهندسی کیفیت برگزار خواهد شد.

دکتر کامران پی نبر ، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و عضو هیئت علمی برترین دانشکده مهندسی صنایع جهان ( Georgia Tech ) می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی از دانشکده مهندسی صنایع تهران جنوب ، مقطع دکتری خود را در دانشگاه Michigan گذراندند و در سال ۲۰۱۲ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه Georgia Tech انتخاب گردیدند.
    شرکت در این همایش رایگان ، پس از ثبت نام از طریق سایت دانشکده مهندسی صنایع به نشانی ie.azad.ac.ir صورت می گیرد.
    منبع:
    سخنرانی دکتر کامران پی نبر / دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد تهران جنوب / 29 اردیبهشت ماه 93

الا بذکرالله تطمئن القلوب
    هر جای دنیایی دلم اونجاست
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بخش صنایع
    نوشته های وبلاگ
    33

1 امتياز مثبت از 1 راي
    هشتمین کنفرانس علمی دانشجویان ایرانی فدراسیون روسیه / ۲۵ آوریل ۲۰۱۵ / ۵ اردیبهشت ۹۴

هشتمین کنفرانس علمی دانشجویان ایرانی فدراسیون روسیه با تفاوت های عمده نسبت به سال های گذشته برگزار خواهد شد، از جمله ی این تغییرات، می توان به همکاری علمی با دانشگاه علامه طباطبایی، بهره جستن از کمیته داوران و اساتید متخصص و مجرب و نیز برگزاری یک پنل ویژه تخصصی برای پذیرش مقالات در ژورنال با نمایه در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC اشاره نمود، که حرکت به سوی یک کنفرانس کاملا علمی- تخصصی و بین المللی با رهیافتهایی در راستای پیشبرد اهداف کلان ملی، را نوید می دهد.
    اطلاعات بیشتر در :
    انجمن اسلامی دانشجویان در مسکو
    منبع:
    هشتمین کنفرانس علمی دانشجویان ایرانی فدراسیون روسیه / ۲۵ آوریل ۲۰۱۵ / ۵ اردیبهشت ۹۴

Angehngte Grafiken
    • نوع فایل: jpg Untitled.jpg (247.8 کیلو بایت,  این فایل 5 بار دانلود شده است)
    Hossein این نویسه را میپسندد.
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بخش صنایع
    نوشته های وبلاگ
    33

نخستین المپیاد علمی مهندسی صنایع اردیبهشت ماه ۹۴ برگزار خواهد شد.

نخستین المپیاد علمی-تخصصی مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با همکاری انجمن علمی مهندسی صنایع و راهبری و مشاوره گروه مهندسی صنایع و جمعی از اساتید فعال و با سابقه* ی مهندسی مهندسی صنایع کشور در تاریخ ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ برگزار می*گردد.

مهدی علی*زاده، دبیر المپیاد با اشاره به این نکته که همواره اولین گام، مهم و سرنوشت*ساز بوده است اظهار داشت : این المپیاد برای نمایش هرچه بهتر توانمندی*های دانشجویان مهندسی صنایع برای حل مسائل کاربردی صنعت و کسب*و*کار در کشور طراحی شده است و بر این باوریم که با برگزاری این المپیاد، گامی هرچند کوچک اما موثر در توسعه رشته مهندسی صنایع در کشور برداریم.

وی گفت این المپیاد در ۳ محور طرح کسب و کار، تحقیق در عملیات و مدیریت و مهندسی کیفیت برگزار می‌شود، و اهدافی همچون ارتقاء روحیه کارآفرینی در دانشجویان و ارزیابی قابلیت*‌های آنها در تبدیل ایده*‌های سود محور به یک کسب* و کار فعال و موفق، نگارش یک طرح تجاری کسب و کار توسط گروه‌های شرکت* کننده در محدوده زمانی پیش بینی شده برای محصولی خاص، ارزیابی توانایی دانشجویان در حوزه مدل*سازی ریاضی و حل آن و سنجش توانایی*‌های دانشجویان به منظور پیاده*‌سازی ابزارها و تکنیک*‌های بهبود مستمر در سازمان*ها و رقابت گروه ‌های شرکت‌ کننده در حوزه مدیریت کیفیت جامع را دنبال می کند.

متقاضیان می*توانند تا تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ از طریق وب*سایت المپیاد به نشانی ie-olympiad.ir اقدام به ثبت*نام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن دبیرخانه ۰۱۱۳۲۳۲۰۹۳۸ تماس حاصل فرمایید.

مهلت ثبت‌نام در المپیاد تمدید شد

با توجه به درخواست مکرر دانشجویان نسبت به تمدید مهلت ثبت‌نام، آخرین مهلت ثبت‌نام تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)