برای مشاهده مفیدترین ارسال در این موضوع اینجا کلیک کنید

صفحه 4 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 43
Like Tree3نفر پسندیدند

موضوع: Jsp چیست..؟!!

Moderator
    تشکر شده 173 بار در 77 پست

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط dokhtare.babash نمایش پست ها
    در جواب اون دوست عزیزم باید بگم که گوگل قبلا از پایتون استفاده میکرده اونم نه برای پردازش هاش بلکه برای کرالرهاش
    منم مثله جناب اقای codex شما رو به خوندن این دو تا لینک دعوت میکنم :
    Why did Google move from Python to C++ for use in its crawler? - Quora
    Which programming languages does Google use internally? - Quora
    Why did Google move from Python to C++ for use in its crawler?
    !! ما اصلا بحثمون سر خزنده های گوگل نیست!! منظور من از پروژه های گوگل ، پروژه هایی مثل گوگل پلاس و یوتیوب است که تا حد زیادی از python استفاده شده...

C++ is the main
    development language used by many of Google's open-source projects (تو پرانتز یک نمونه خیلی کوچیک از فعالیتهای گوگل تو زمینه سی++ که میتونه اشاره ای هرچند کوچیک به استفاده های این زبان در زیرساختهای این شرکت داشته باشه کتابخونه RE2 هست که یکی ازسریعترین کتابخونهای حال حاضر دنیا تو رگیولر اکسپرشنهاست که ازش تو پروژه ها و سرویس های داخلی خودش استفاده میکنه ( سرچ کنید و نتایج و پرفورمنسش رو مقایسه کنید با سایر کتابخونه ها)
    بحث C++ ، بحث کاملا جدایی است ، من خودم زبان تخصصیم C++ هست و اصلا بحث روی توانایی های این زبان ندارم!
    کلا اعتقاد من بر این است که ، مقایسه asp.net و php نمیتونه مقایسه درست و منصفانه ای باشه...
    متاسفانه من زیاد دیدم زبان های مختلف را با هم مقایسه می کنند ، اونم به این صورت که هر ** رو زبانی مسلط هست با تعصب خاصی از اون زبان حمایت میکنه،
    ما قبل از هر مقایسه ی زبانی باید یاد بگیریم ، هر زبان برای کاربرد خاصی ایجاد شده اند و دو زبانی با کاربرد متفاوت یا حتی کاربرد مشابه با ساختار متفاوت را نمیشه با هم مقایسه کرد و مقایسه ایست نابرابر و اشتباه...

ویرایش توسط returnx : 15th August 2013 در ساعت 01:33 PM

عضو تازه وارد
    تشکر شده 11 بار در 7 پست

ببخشید این چند وقت اینترنت نداشتم درجواب دوستان باید بگم :
    0.در مورد اینکه کل عملیات فیس بوک با پی اچ پی هست هست و لاغیر رجوع میدم به چند مورد پایین که در مورد هیپ هاپ صحبت کردم . جواب این بخش اونجا داده شده.

1.در مورد منبعی که سوال کردن پیرامون پروژه های گوگل تو همون دوتا لینکی که از گوگل دادید این مطلب بود به هر حال میتونید به اینجا مراجعه کنید :
    http://google-styleguide.googlecode.com/svn/trunk/cppguide.xml
    همون ابتدای متن در بک گروند به این موضوع اشاره شده
    2.در مورد اینکه گوگل هنوز هم داره از پایتون استفاده میکنه و سایتها تنها تک ابزاری نیستند کسی حرفی غیر از این نزد.(اتفاقا اگه پست اول من رو بخونید من گفتم سایتهایی مثل گوگل و بینگ و فلان برای کارهای پردازشی از سی++ استفاده میکنن و ... پس منم به این موضوع واقفم) صحبت بر سر بخشهای پردازشی سایتها بود و قدرت زبانهای برنامه نویسی که در مقابل صحبت افرادی که ادعا میکردند قدرت گوگل و فیس بوک و امثالهم صرفا بخاطر استفاده از پی اچ پی هست این صحبت رو من مطرح کردم که نشون بدم خیر اینطور نیست و بک بونها و بخشهای اصلی این سایتها با سی و سی++ پیاده سازی شدن نه پی اچ پی. که لینکها داده شدن و دیگه فک نمیکنم نیاز به توضیح واضحات باشه

3.در مورد بحث بین asp و asp.net هم باید اشاره کنم که دوستان بی دقتی کردن و این دو رو مترادف هم قرار دادن و طی صحبتهاشون هرجا خواستن از
    ASP.NET صحبت کنن گفتن یه اسکریپته !! مثل پی اچ پی!! که من گفتیم اینطور نیست و خواستیم به این دوستان از تفاوتهای اسکریپت ASP و فریم ورک
    ASP.NET گفته باشیم تا در مقام مقایسه اشتباه نکنن . پس لطفا حتما برن و مطالعه کنن و بدون مطالعه صحبت نکنن.
    4.نکته دوم هم از تفاوت های بین ASP که یک زبان اسکریپتی همانند پی اچ پی هست ( و اگه بخواد مقایسه ای بشه بین این دو میشه ) با ASP.NET هست .
    اتفاقا دلیلش هم اینه که دیگه برنگردید بگید ASP.NET همون ASP هست. و در مقایسه ها فک نکنید که کدهای مفسری در همه حال سریعتر از کامپایلری هستن .
    این یک نمونه از ASP و ASP.NET بود که ببینید تفاوتها رو . و نکته بعد از اتفاقی هست که برای پی اچ پی افتاده .
    همون لینکی که از hip hop فیس بوک دادن رو لطفا دوباره خودشون مطالعه بکنن ببینید که کدهای پی اچ پی به چی تبدیل شدن ؟ سی++ و چی ؟ کامپایل شده ؟ برای جی ؟ افزایش پرفورمنس ؟ چند برابر؟ 6 برابر؟ چرا ؟ چون پی اج پی مفسری! جوابگو نبوده! در سال 2013 هم این سیستم جایگزین شد با سیستمی شبیه ASP.NET و JAVA که چی بشه ؟ کد کامپایل ایجاد بشه برای چی ؟ افزایش سرعت و راندمان سمت سرور . چرا ؟ چون پی اچ پی جوابگو نبوده و سرعتش کم بوده ! و این سیستم از ابتدای سال 2013 در فیس بوک در حال کاره . حالا باز دوستان میگن ASP.NET و کدهای کامپایل شده بده ؟ و ناکارآمد ؟ و یا
    ASP.NET همون ASP هست ؟ و یا راندمان PHP مفسری از اون بیشتره ؟ جواب همه
    اینها خیره به دلایلی که چندین بار اینجا عنوان شده . و لینکهاش داده شده

5.کرک کردن برنامه های دات نت هیچ ربطی به فهمیدن یک فریم ورک بزرگ و مهندسی شده نداره که پروژه های عظیمی تو دنیا بر مبنای اون ساخته شدن و گستره عظیمی رو در بر گرفته.
    کرک کردن یعنی با یه رفلکتور برنامه رو باز کن چون کدهای میانی هست به راحتی ترجمه میشه کرد و بعد شما دوتا ایف الس رو یا نال میکنی یا یه کد دیگه مینویسیو تمام . یا نهایتا بخواید خیلی خفن کار کنید برنامه مبتنی بر دات نت ابفسکیت شده باشه شما بخواید آن ابفکسکیتش کنید و بعد با رفلکتور بازش کنید ! این بنظر من مبتدیانه و هر کسی میتونه با دوتا توتریال این کارو انجام بده .
    نهایتا هم اینکه اگه صحبت اختصاصی و فنی در حوزه دات نت دارید بفرمایید خوشحال میشیم در حد وسع و داناییمون جواب بدیم
    6. در مورد لینک اخر هم سایت خوبیه چون بعضی از نکاتی که پی اچ پی بهتر عمل کرده عنوان شده و بعضی جاها که asp.net بهتر عمل کرده . برای همین هم لینک داده شده . کسی نگفته پی اچ پی در همه زمینه ها بده یا بلعکس . بحث بر سر افزایش سرعت و راندمان بوده که سایت مورد نظر هم محاسباتش رو قرار داده که هر کسی میتونه خودش تست کنه .
    در مورد بنچ مارکها هم بله یک سایت پی اچ پی کامل رو با یک سایت asp.net
    کامل قیاس بکنید در بخشهای مختلف تا نتایج درست مشخص بشه نه اینکه php رو
    با اسکریپت asp مقایسه کنید بچسبوندیش به asp.net نهایتا هم در بعضی
    موارد پی اچ پی بهتر بود باشه مگه کسی گفت همیشه بدتره ؟ یا اگه بدتر بود مگه قراره همیشه بدتر باشه ؟ صحبت بر سر ابزار درست برای کار درست هست و از بین بردن بعضی ابهام ها و تفکرات اشتباه در مورد asp.net و قضایای
    مرتبط با اونه همین.

در مورد صحبتهای آقای returnx هم باید بگم که صحبت سر قضیه پردازش و پرفورمنس بوده و همنطور که قبلا اشاره کردم در مقابل صحبت افرادی که موفقیت و سرعت سایتهای عظیمی مثل گوگل و فیس بوک رو به پی اچ پی صرفا نسبت میدادن این صحبت رو کردم که مشخص بشه بار پردازشی رو چه چیزی هست .همونطور که در ابتدای صحبتهام اشاره کردم همه سایتهای بزرگ مثل بینگ گوگل فیس بوک تویتر در بک بونهاشون و پشت صحنه کارهای اصلی رو انجام میدن و پی
    اچ پی یا asp.net یا پایتون و رابی یا و... حتی asp ابزار روی کار هست .
    نمیدونم متوجه صحبتهای بنده شدید یا خیر .
    بنده هم مطمئنم که شما واقفید به این مسئله فقط خواستم منظورم رو بیش از پیش روشن تر کنم و ابهام احتمالی اون رو از بین ببرم .
    من برای بار آخر میگم صحبتهای اینجا به معنای بهتر بودن و خفن تر بودن
    asp.net از پی اچ پی نیست . چیزی که همه ما اتفاق نظر داریم اینه که هر ابزاری برای یک کاری بهتره و مناسب تر و برای کار دیگه نه . اگر هم صحبتی اینجا شده برای درست کردن دید نادرست و یا اشتباه بعضی از دوستان در مورد بعضی مسائله که اطلاع زیادی ازش ندارن مشخصا asp.net.

عضو تازه وارد
    تشکر شده 11 بار در 7 پست

الان که ASP MVC هم رایج شده و مایکروسافت هم داره روی ASP API کار میکنه که بتونه MVC و webform رو با هم ترکیب کنه
    راجب لینوکس بگم که مایکروسافت توی برنامه خودش قصد انتقال .net رو به لینوکس داره،

ویرایش توسط dokhtare.babash : 18th August 2013 در ساعت 10:07 AM

عضو تازه وارد
    تشکر شده 11 بار در 7 پست

و در اخر هم باید بگم بحث بین php و asp.net یه دوره باطله چون که هر کی phpبلده میگه php بهتره
    و هر کی که asp.net بلده میگه که asp.net بهتره
    من سعی کردم منطقی صحبت کنم و عادلانه صحبت کنم ایشالا هرکس این تاپیک رو ببینه خودش از بحث ها متوجه میشه که کدومش براساس اون نیازی که از وب سایتش داره بیشتر به دردش میخوره

موفق باشید

ویرایش توسط dokhtare.babash : 18th August 2013 در ساعت 10:08 AM

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

ببخشید این چند وقت اینترنت نداشتم درجواب دوستان باید بگم :
    0.در مورد اینکه کل عملیات فیس بوک با پی اچ پی هست هست و لاغیر رجوع میدم به چند مورد پایین که در مورد هیپ هاپ صحبت کردم . جواب این بخش اونجا داده شده.

1.در مورد منبعی که سوال کردن پیرامون پروژه های گوگل تو همون دوتا لینکی که از گوگل دادید این مطلب بود به هر حال میتونید به اینجا مراجعه کنید :
    http://google-styleguide.googlecode.com/svn/trunk/cppguide.xml
    همون ابتدای متن در بک گروند به این موضوع اشاره شده
    2.در مورد اینکه گوگل هنوز هم داره از پایتون استفاده میکنه و سایتها تنها تک ابزاری نیستند کسی حرفی غیر از این نزد.(اتفاقا اگه پست اول من رو بخونید من گفتم سایتهایی مثل گوگل و بینگ و فلان برای کارهای پردازشی از سی++ استفاده میکنن و ... پس منم به این موضوع واقفم) صحبت بر سر بخشهای پردازشی سایتها بود و قدرت زبانهای برنامه نویسی که در مقابل صحبت افرادی که ادعا میکردند قدرت گوگل و فیس بوک و امثالهم صرفا بخاطر استفاده از پی اچ پی هست این صحبت رو من مطرح کردم که نشون بدم خیر اینطور نیست و بک بونها و بخشهای اصلی این سایتها با سی و سی++ پیاده سازی شدن نه پی اچ پی. که لینکها داده شدن و دیگه فک نمیکنم نیاز به توضیح واضحات باشه

3.در مورد بحث بین asp و asp.net هم باید اشاره کنم که دوستان بی دقتی کردن و این دو رو مترادف هم قرار دادن و طی صحبتهاشون هرجا خواستن از
    ASP.NET صحبت کنن گفتن یه اسکریپته !! مثل پی اچ پی!! که من گفتیم اینطور نیست و خواستیم به این دوستان از تفاوتهای اسکریپت ASP و فریم ورک
    ASP.NET گفته باشیم تا در مقام مقایسه اشتباه نکنن . پس لطفا حتما برن و مطالعه کنن و بدون مطالعه صحبت نکنن.
    4.نکته دوم هم از تفاوت های بین ASP که یک زبان اسکریپتی همانند پی اچ پی هست ( و اگه بخواد مقایسه ای بشه بین این دو میشه ) با ASP.NET هست .
    اتفاقا دلیلش هم اینه که دیگه برنگردید بگید ASP.NET همون ASP هست. و در مقایسه ها فک نکنید که کدهای مفسری در همه حال سریعتر از کامپایلری هستن .
    این یک نمونه از ASP و ASP.NET بود که ببینید تفاوتها رو . و نکته بعد از اتفاقی هست که برای پی اچ پی افتاده .
    همون لینکی که از hip hop فیس بوک دادن رو لطفا دوباره خودشون مطالعه بکنن ببینید که کدهای پی اچ پی به چی تبدیل شدن ؟ سی++ و چی ؟ کامپایل شده ؟ برای جی ؟ افزایش پرفورمنس ؟ چند برابر؟ 6 برابر؟ چرا ؟ چون پی اج پی مفسری! جوابگو نبوده! در سال 2013 هم این سیستم جایگزین شد با سیستمی شبیه ASP.NET و JAVA که چی بشه ؟ کد کامپایل ایجاد بشه برای چی ؟ افزایش سرعت و راندمان سمت سرور . چرا ؟ چون پی اچ پی جوابگو نبوده و سرعتش کم بوده ! و این سیستم از ابتدای سال 2013 در فیس بوک در حال کاره . حالا باز دوستان میگن ASP.NET و کدهای کامپایل شده بده ؟ و ناکارآمد ؟ و یا
    ASP.NET همون ASP هست ؟ و یا راندمان PHP مفسری از اون بیشتره ؟ جواب همه
    اینها خیره به دلایلی که چندین بار اینجا عنوان شده . و لینکهاش داده شده

5.کرک کردن برنامه های دات نت هیچ ربطی به فهمیدن یک فریم ورک بزرگ و مهندسی شده نداره که پروژه های عظیمی تو دنیا بر مبنای اون ساخته شدن و گستره عظیمی رو در بر گرفته.
    کرک کردن یعنی با یه رفلکتور برنامه رو باز کن چون کدهای میانی هست به راحتی ترجمه میشه کرد و بعد شما دوتا ایف الس رو یا نال میکنی یا یه کد دیگه مینویسیو تمام . یا نهایتا بخواید خیلی خفن کار کنید برنامه مبتنی بر دات نت ابفسکیت شده باشه شما بخواید آن ابفکسکیتش کنید و بعد با رفلکتور بازش کنید ! این بنظر من مبتدیانه و هر کسی میتونه با دوتا توتریال این کارو انجام بده .
    نهایتا هم اینکه اگه صحبت اختصاصی و فنی در حوزه دات نت دارید بفرمایید خوشحال میشیم در حد وسع و داناییمون جواب بدیم
    6. در مورد لینک اخر هم سایت خوبیه چون بعضی از نکاتی که پی اچ پی بهتر عمل کرده عنوان شده و بعضی جاها که asp.net بهتر عمل کرده . برای همین هم لینک داده شده . کسی نگفته پی اچ پی در همه زمینه ها بده یا بلعکس . بحث بر سر افزایش سرعت و راندمان بوده که سایت مورد نظر هم محاسباتش رو قرار داده که هر کسی میتونه خودش تست کنه .
    در مورد بنچ مارکها هم بله یک سایت پی اچ پی کامل رو با یک سایت asp.net
    کامل قیاس بکنید در بخشهای مختلف تا نتایج درست مشخص بشه نه اینکه php رو
    با اسکریپت asp مقایسه کنید بچسبوندیش به asp.net نهایتا هم در بعضی
    موارد پی اچ پی بهتر بود باشه مگه کسی گفت همیشه بدتره ؟ یا اگه بدتر بود مگه قراره همیشه بدتر باشه ؟ صحبت بر سر ابزار درست برای کار درست هست و از بین بردن بعضی ابهام ها و تفکرات اشتباه در مورد asp.net و قضایای
    مرتبط با اونه همین.

در مورد صحبتهای آقای returnx هم باید بگم که صحبت سر قضیه پردازش و پرفورمنس بوده و همنطور که قبلا اشاره کردم در مقابل صحبت افرادی که موفقیت و سرعت سایتهای عظیمی مثل گوگل و فیس بوک رو به پی اچ پی صرفا نسبت میدادن این صحبت رو کردم که مشخص بشه بار پردازشی رو چه چیزی هست .همونطور که در ابتدای صحبتهام اشاره کردم همه سایتهای بزرگ مثل بینگ گوگل فیس بوک تویتر در بک بونهاشون و پشت صحنه کارهای اصلی رو انجام میدن و پی
    اچ پی یا asp.net یا پایتون و رابی یا و... حتی asp ابزار روی کار هست .
    نمیدونم متوجه صحبتهای بنده شدید یا خیر .
    بنده هم مطمئنم که شما واقفید به این مسئله فقط خواستم منظورم رو بیش از پیش روشن تر کنم و ابهام احتمالی اون رو از بین ببرم .
    من برای بار آخر میگم صحبتهای اینجا به معنای بهتر بودن و خفن تر بودن
    asp.net از پی اچ پی نیست . چیزی که همه ما اتفاق نظر داریم اینه که هر ابزاری برای یک کاری بهتره و مناسب تر و برای کار دیگه نه . اگر هم صحبتی اینجا شده برای درست کردن دید نادرست و یا اشتباه بعضی از دوستان در مورد بعضی مسائله که اطلاع زیادی ازش ندارن مشخصا asp.net.
    0: (این صفر شماره جدید استارت هست؟!) شما در مورد هیپ هاپ صحبت نکردین بلکه بنده بهتون لینک دادم (از لینکای خودم علیه خودم استفاده می کنید؟! پس جوانمردیتون کجا رفته )
    1: مربوط به returnx هست و بنده اطلاعی ندارم
    2: در مورد گوگل چیزی نمیدونم اما شما مثل اینکه اصلاً پست های بنده رو نمیخونین ، زبان اصلی facebook همین php است(نگفتم کنارش از زبان های دیگه استفاده نمیشه! پستهای قبلی بنده رو بخونین )
    3: بنده که اصلاً در مورد asp حرف نزدم! چون مبحث کلاً در مورد .net و php و جاوا بود، این شما بودین که اومدین asp و asp.net رو مقایسه کردین
    4: در مورد مقایسه باز هم فکر کنم شما خودتون بحث asp رو باز کردین، ما اصلاً بحث asp اینجا نکردیم(یا یک تاپیک در فروم دیگه رو اشتباه گرفتین با اینجا)، بنده نگفتم در همه حال ! گفتم در برنامه نویسی تحت وب، باز هم رجوع کنید به BENCHMARK دیگه نمیدونم چه چیزی برای اثبات performace یک زبان بهتر از تست Benchmark است! حالا شما باز هم بیاید با 2 خط بگین فلان و فلان
    در مورد hiphop هم این حرفارو جایی نزنین یک موقع فکر بد میکنن، من لینک دادم که کامل بخونین نه اینکه نصفه کاره ولش کنید(ipHop is currently around 1.9 million lines[Note 1] of mostly C++, C and PHP source code) از ادغام چند زبان هست، باز بگین این به اون تبدیل میشه اون هم به این
    5: این ادعای شما هم جدیده، پیشنهاد می کنم حتماً ثبتش کنید، چون اگه ساختار یک برنامه رو ندونین هیچ کارش نمیشه کرد، اولین قدم تو کرک اینه که اطلاعات کامل(با چه زبانی ، با چه frameworkی و .. نوشته شده)بدست بیارین
    شما با oledbg برنامه رو باز کن ببین چی میبین ، واقعاً ادعاهاتون و صحبتهاتون از روی ناآگاهی است
    6: شما خوب موضع کاریتون رو تغییر میدین، متاسفانه منطقی با مسائل برخورد نمیکنید، این بحث کل کل نیست، این نیست که من یکی بگم 2 تا جواب بدین که فلان بهتره، مهم نتیجه گیری است، دقیقاً مورد 6تون نقض تمام پستهاتون هست و فکر میکنین 100% حرفتون درسته

در مورد صحبت آخر واقعاً متاسفم که پست های بنده رو اینطوری متوجه شدین، بنده فکر کنم 2 3 بار گفتم سایت های بزرگ تک بعدی نیستند و محدود به یک زبان نمیشن

به هر حال بحث خوبی بود
    موفق باشید

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

و در اخر هم باید بگم بحث بین php و asp.net یه دوره باطله چون که هر کی phpبلده میگه php بهتره
    و هر کی که asp.net بلده میگه که asp.net بهتره
    من سعی کردم منطقی صحبت کنم و عادلانه صحبت کنم ایشالا هرکس این تاپیک رو ببینه خودش از بحث ها متوجه میشه که کدومش براساس اون نیازی که از وب سایتش داره بیشتر به دردش میخوره

موفق باشید
    صحبت آخر:
    بنده که هیچ وقت رو php تعصب نداشتم، بلکه رو جستجو و اینکه کدام زبان برای کارم بهتره تاکید داشتم، حتی یک مدتی کامل بر روی ruby کار میکردم(2 سال پیش) اما چون جا نیفتاده بود و بستر مناسب براش نبود دوباره رهاش کردم
    در مورد MVC4 در .net من از چند برنامه نویس .net سوال کردم، حتی اونا هم برای کارهای بزرگ از این فریمورک استفاده نمی کنند
    صحبت های ما که هیچی شما تشریف ببرین سایت برنامه نویس و همین موارد رو بفرمایید اونجا زمانیکه ببینین چند مدیر برنامه نویس هم همین صحبت های ما را کردن شاید باورتون شد که .net الآن کجای کاره!

به هر حال موفق باشید

عضو تازه وارد
    تشکر شده 11 بار در 7 پست

راستی ما باهم دعوا نداریماااا من این چند جایی که شما به من و استادم توهین کردم رو به بزرگی خودم میبخشم
    از شکلک استفاده کردم که بعدا دوستان به من اخطار ندن که اگه داری شوخی میکنی ایکن بذار و گرنه اخطار میگیری!!!!)

ویرایش توسط dokhtare.babash : 18th August 2013 در ساعت 10:36 AM

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

راستی ما باهم دعوا نداریماااا من این چند جایی که شما به من و استادم توهین کردم رو به بزرگی خودم میبخشم
    از شکلک استفاده کردم که بعدا دوستان به من اخطار ندن که اگه داری شوخی میکنی ایکن بذار و گرنه اخطار میگیری!!!!)
    من هنوز رو همان حرف اولم هستم (حیف نام استاد که بر ایشون نهادند)

فکر نکنم توهین کرده باشم، بفرمایید کجا توهین شده تا به خودم اخطار بدم

Moderator
    تشکر شده 173 بار در 77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    در مورد MVC4 در .net من از چند برنامه نویس .net سوال کردم، حتی اونا هم برای کارهای بزرگ از این فریمورک استفاده نمی کنند
    MVC یک فریم ورک نیست بلکه یک معماری نرم افزار هست!! در php هم میشه از این معماری استفاده کرد...
    Understanding MVC in PHP - O'Reilly Media
    MVC in PHP - CodeProject
    در واقع MVC معماری برای پیاده سازی درست پروژه هاست تا قسمت منطق برنامه از قسمت interface برنامه جدا شده و کمترین وابستگی را به هم داشته باشند...

در مورد نکاتی هم که جواب ندادم ، بخاطر این بود که دقیقا متوجه نشدم منظورتون چی بود ، و لطفا برای پاسخ دادن به تکه ای از پست ها از نقل و قل استفاده کنید تا منظورتون واضح تر باشه...

ویرایش توسط returnx : 18th August 2013 در ساعت 10:57 AM

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط returnx نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    MVC یک فریم ورک نیست بلکه یک معماری نرم افزار هست!! در php هم میشه از این معماری استفاده کرد...
    Understanding MVC in PHP - O'Reilly Media
    MVC in PHP - CodeProject
    در واقع MVC معماری برای پیاده سازی درست پروژه هاست تا قسمت منطق برنامه از قسمت interface برنامه جدا شده و کمترین وابستگی را به هم داشته باشند...

در مورد نکاتی هم که جواب ندادم ، بخاطر این بود که دقیقا متوجه نشدم منظورتون چی بود ، و لطفا برای پاسخ دادن به تکه ای از پست ها از نقل و قل استفاده کنید تا منظورتون واضح تر باشه...
    بحث جدیده؟!
    model view controller یک معماری است! بنده در مورد mvc4 و فریمورک اون در .net صحبت می کنم نمیدونم واقعاً چرا دوستان کاملاً و یکپارچه متن های بنده رو نمیخونن
    ASP.NET MVC Framework - Wikipedia, the free encyclopedia

در مورد MVC و نمونه های پیاده سازی شده در php و اینترنت یکسری ایرادات وجود داره که بنده اون ایرادات رو برطرف کردم و در قالب یک framework اختصاصی در شرکت داره استفاده میشه، الآن باز میگین معماری است، منظور بنده این هست که با معماری MVC فریمورک اختصاصی نوشتم(برای پیشگیریهای بعدی )

صفحه 4 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)