نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

طراحی تخت (flat )

سلام..
    امروز میخوام در مورد طراحی تخت (در وبسایت ها..البته در گوشی های موبایل و program ها هم از این شیوه استفاده میشه..) توضیحی بدهم..
    سعی میکنم گزیده و مفاهیمی ک خودم از خوندن مطالب متوجه شدم رو بگم و لینک مطالب اصلی رو هم میزارم ..

در طراحی وب سایت اصولا طراح ها از ویندوزها پیروی میکنن(شایدم تقلید) ...
    مثلا وقتی ویندوز xp با اون گرادینت های زیاد باب بوده طراحان سایت ها هم به این شیوه رجوع کردن و اغلب سایت ها (سایت های ایرانی مخصوصا ک هنوز هم خودشون رو آپدیت نکردن) با این شیوه طراحی شدن...
    با اومدن ویندوز 7خاصیت شفافیت یا همون transparency مطرح شد..
    ...
    تا اینجا ک ماکروسافت با طراحی ویندوز 8 و مترو ک در این ویندوز میبینین یه سبک جدید رو ایجاد کرده و یه انقلابی برای خودش شده...در ابتدا با این نوع دیزاین مخالفت شده بود...ولی بعد از مدتی شرکت های بزرگ موبایل و طراحان سایت به این سبک رجوع کردن...
    البته هنوز در ایران این نوع طراحی همچین باب باب نشده...ولی طراحان عزیز باید بدونن که با وجود رقابت شدیدی ک وجود داره اونها باید همیشه خودشون و اطلاعاتشون رو آپدیت نگه دارن...
    (سعی کردم مختصر مفید بگم که نه حوصله تون سر بره نه با دیدن حجم زیاد متن از خوندنش منصرف بشید)
    اینم لینک چند تا وبسایت که میتونین در این مورد بیشتر بخونین و نمونه وبسایت هایی در این مورد رو مشاهده کنین...
    لینک اول

لینک دوم
    لینک سوم

ویرایش توسط Mahshid : 8th September 2013 در ساعت 07:26 PM
    امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    آهان مهشید جون . اینا رو میگی . وب تارگت رو من خیلی دوست دارم و مطالبش رو میخونم . جدی . چون اساتید اونجا اکثرا با تجربه ای که بدست آوردن مطلب میزارن خصوصا در مورد طراحیهای وب سایتها . در کل هم انجمنشون خوبه ولی بسیار خشک . هم وب تاروت . ولی خوشبختانه این دیگه مثل انجمن شون نیست . البته وب تارگت . ببخشید . من با گوشیم . دیگه در مورد دیکته کلمات غدر میخام نمیتونم اصلاح کنم

ویرایش توسط jellyfish : 8th September 2013 در ساعت 04:47 PM

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)