صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 23
Like Tree1نفر پسندیدند

موضوع: انجمن بهتر است یا سایت ؟

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

انجمن بهتر است یا سایت ؟

دوستان سلام . با توجه به این که فعالیت در این انجمن فصلیه براتون نوشتم . یعنی خیلی کم پیش میاد که اعضا حضور داشته باشن . و بیشتر کسانی که فعالیت دارن از روی علاقه و در کل سلیقه ای هست . و باز بیشتر مراجعین میهمان هستند . یعنی ما مطالب خوبی داریم ولی برای اعضا شاید تکراری . به همین علت مطالبی که گذاشته میشه رشد نداره و یا متوقف میشه و یا می افته روی دور تکرار . مثل زبان های برنامه نویسی که یک زبان در چندین پست تکرار شده هر چند از زوایای مختلف . حالا میفهمم که چرا خیلی ها یک سایت رو ترجیح میدن به یک تالار . هر چند هر بخش مدیران خوبی داره ولی پراکنده گی و از همه مهمتر مطالب تکراری بیداد میکنه . بهتر نیست که یه ارشیو درست کنیم و انجمن رو یکم خلوت کنیم . انجمن بیشتر کپیه مطالب شده و کاربردی نیست . بنده خودم چند جا سرچ میکنم تا کارم پیش بره و این در حالیه که بعضی از اعضا سوادش رو دارن ولی من نمیبینمشون . . در ضمن اخلاق رو هم باید در نظر گرفت . خصوصا اینکه در انجمن این اواخر همش رد پای سیگار و ... دیده میشه . اول طنز بود حالا مثل اینکه عادی شده ! فکر کنم یه چند وقت دیگه سر بزنم قلیون و منقل و ... رو ببینم . .

موضوعات مشابه:

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

تا یه جاهایی بله حق با شماست...اگه بشه یه سایت داشته باشیم ک آموزش ها در اون قرار میگرفت خوب میشد
    و اگر کاربران به بحث و پرسش احتیاج داشتن بیان فروم
    قضیه سیگار چیه؟؟!!:o:o

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

30گار..؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مردم، داریم اصلا...!!!؟

قبلا جلسه ای که داشتیم قرار شده بود یه سایت هم در کنار فروم ایجاد شه و تقریبا همه کاراش شده بود ولی نمیدونم که چی شد اوکی نشد...
    ولی یکی از مشکلات سایت این بود که باید چند نفر باشن تا مطالب سایت رو آپدیت نگه دارن...

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

فکر کنم منظورشون از سیگار آواتار یکی از کاربران باشه

سایت هم برای قرارگیری مطالبی که قابل بحث نیست ایده خوبیه، به نظرم فروم بیشتر باید توش بحث بشه تا چیزای آموزشی قرار بگیره

پ.ن: حالا کو گوش شنوا !

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

کاربر فعـال

خب میبینم که دوستان دارن جم میشن . خوبه . اول . جناب کدکس درست فرمودن . هم اواتار و هم بعضی از دوستان در رفتار هاشون دیگه خیلی دارن از این گونه ... استفاده میکنن . حتما نباید اشاره مستقیم باشه . خوبه فرم اون اصالت و فرهنگشو حفظ کنه (: بعدشم یکی نیست گوش همین جناب کدکس رو بپیچونه . اخه برادر شما هم که مطالبتون نصفه مونده ( php) . نمیشه یه سایت داشته باشیم مثل وب تارگت . البته نمیدونم اون سایت هست یانه ولی مطالب به صورت مرتب گذاشته بشه ؟ و بعد از اموزش نظرات دوستان در اون مورد دنبال بشه . بعد یه جایی مثل چت روم باشه که اگر بعدا شخصی مطلب رو خوند و مشکل داشت راهنمایی بشه و در ادامه نظرات اون مطلب پاسخ رو دریافت کنه . و یه جایی هم فقط برای کل کل و شوخی . مثل همین شوت باکس خودمون . البته ما در این انجمن هر جاشو که نگاه بندازیم بالاخره به کل و شوخی میرسیم . هههههههههههههه . در کل انجمن فعلی کلا یه جور شوت باکس شده .

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

مطالب وقتی feedback نداره یعنی کسی راضی نیست پس دلیلی به ادامه اون کار نیست، اتفاقاً اینطوری مطالب php رو ارائه کردم(در حد یکی 2 خط) که برای افراد جای سوال زیادی داشته باشه اما جز چند مورد اون هم اوایل مطرح شد دیگه سوالی مطرح نشد، پس اصلاً دلیلی نداره ادامه داده بشه
    هدفم این بود که آروم آروم به سمت کدهای پیچیده حرکت کنیم که نشد

کاربر فعـال

جناب کدکس . تا حدی درست میفرمائین . وقتی خود تالار در حد بعضی افراد علاقه مند محدود شده اخه این چه انتظاریه ! 7-8 نفر !! در ضمن ابتدا به ساکن خصوصا افرادی غیر از بچه های نرم که تازه دارن با این مطالب اشنا میشن انتظارتون چقققققققققدر زیاده ! شما بواسطه تجربه کاریه زیاد مطالبی رو میبینین که ممکنه حتی افراد اشنا با این زبان هم اونو ندیده باشن و یا اصلا درکش نکرده باشن . پس لطفا اگر قصد اموزش دارین نم نم پیش برین تا ببینیم کجای کاریم و اصلا این php چی هست ؟ به چه دردی میخوره ؟ بعد کم کم به مثال و انجام تمرینات کوچیک برسیم و بعد شما در چهارچوب اموزشی تون سوال بفرمائین نه در چهار چوب سوادتون تا هم شما بازخوردی مقبول ببینین و هم ما پیش بیایم چه کنم که عاشق اینم .... .

USTMB Student
    تشکر شده 77 بار در 40 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jellyfish نمایش پست ها
    انجمن بهتر است یا سایت ؟
    به نظر من انجمن بهتره از سایته چون امکانات تعاملی بیشتری برای اعضا داره
    در مورد مطالب تکراری هم با حذف یا ادغام پست های مشابه موضوع حل میشه کاربران هم میتونن با گزارش این پست ها وخبر دادن به مدیرای اون بخش به نظم دهی بیشتر انجمن به منظم تر شدن انجمن کمک کنن
    در ضمن اخلاق رو هم باید در نظر گرفت . خصوصا اینکه در انجمن این اواخر همش رد پای سیگار و ... دیده میشه . اول طنز بود حالا مثل اینکه عادی شده ! فکر کنم یه چند وقت دیگه سر بزنم قلیون و منقل و ... رو ببینم . .
    اگه منظورتون آواتارایی مثل آواتار منه که من قصدم ترویج سیگار از این چیزا نیست!فکر نکنمم بقیه کاربرا هم چنین چیزی برداشت کنن از آواتارم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    فکر کنم منظورشون از سیگار آواتار یکی از کاربران باشه
    منظورشون احیانا من نیستم که1" class="inlineimg" />
    هم اواتار و هم بعضی از دوستان در رفتار هاشون دیگه خیلی دارن از این گونه ... استفاده میکنن . حتما نباید اشاره مستقیم باشه . خوبه فرم اون اصالت و فرهنگشو حفظ کنه
    الان به نظرتون با یه آواتار انیمیشنی اصالت و فرهنگ انجمن به خطر افتاد؟

به نظر من دلیل اینکه این انجمن انقدر اعضای فعال الانش کمه به خاطر تبلیغات ضعیفش در خود دانشگاه هست نه آواتار کاربرا! که اگه به نظرم یکم در سطح دانشگاه تبلیغ بشه وضع انجمن خیلی بهتر میشه

کاربر فعـال

دوست عزیز سلام . من تا حدی با بچه ها اشنا هستم . و وال دوستان رو هم در فیس دنبال میکنم . خب فیس یک سرگرمیه بزرگ هست و هر شخص با سلیقه و ادات و فرهنگ خاص خود و خونوادشو شهرش ... اونو اداره میکنه . اما اینجا یکم فرق میکنه . اینجا همونقدر که میتونه خصوصی باشه عمومی هم هست . پس باید یک سری نکات رفتاری در اون رعایت بشه . همون دوستان چه هاااااا که در والشون قرار ندادن . اما اگر بخوان با اون طبع وارد اینجا بشن درست نیست . نم نم . کم کم . با خنده و شوخی ... . مثلا با اواتار . بنابراین شما هم لطفا رعایت کنین . میدونین اینجا چقققققققققدر عضو داره ؟ اگر هر شخص بی منظور یک گل بزاره اینجا یه باغ گل میشه . مگه نه ؟ وای که چه خوب میشه

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

جناب کدکس . تا حدی درست میفرمائین . وقتی خود تالار در حد بعضی افراد علاقه مند محدود شده اخه این چه انتظاریه ! 7-8 نفر !! در ضمن ابتدا به ساکن خصوصا افرادی غیر از بچه های نرم که تازه دارن با این مطالب اشنا میشن انتظارتون چقققققققققدر زیاده ! شما بواسطه تجربه کاریه زیاد مطالبی رو میبینین که ممکنه حتی افراد اشنا با این زبان هم اونو ندیده باشن و یا اصلا درکش نکرده باشن . پس لطفا اگر قصد اموزش دارین نم نم پیش برین تا ببینیم کجای کاریم و اصلا این php چی هست ؟ به چه دردی میخوره ؟ بعد کم کم به مثال و انجام تمرینات کوچیک برسیم و بعد شما در چهارچوب اموزشی تون سوال بفرمائین نه در چهار چوب سوادتون تا هم شما بازخوردی مقبول ببینین و هم ما پیش بیایم چه کنم که عاشق اینم .... .
    بنده انتظاراتم زیاد نیست، این مطالبی که در مورد php گذاشتم چیزای پایه ای هست که هر شخص آشنا به برنامه نویسی میتونه درکش کنه
    بنده خیلی نم نم پیش رفتم و مطالب ساده و روان ارائه شده که خود شما هم یکی از دنبال کنندگان تاپیک بودید(به گفته خودتون)

یعنی شما متوجه نشدین که php چی هست؟ به چه دردی میخوره؟

بعد این جملتون خیلی جالب بود:

بعد شما در چهارچوب اموزشی تون سوال بفرمائین

من باید سوال کنم؟ مگه قراره آزمون برگزار کنم!
    شخصی که دنبال میکنه باید براش سوال ایجاد بشه و سوال کنه ، نه اینکه من بگم بچه ها برگه ها رو میز تست بگیرم!

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)