نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: وبلاگ

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست

وبلاگ

دوستان سلام . چطور میشه از شر تمامیه تبلیغات در وبلاگ خلاص شد ؟ برای استادم یک وبلاگ زدم . خیلی ساده خواستن و بنده هم چچچچچچچچشم گفتم . نه گلی . نه بلبلی . ... . ایناهاش Review Notes in Mathematics ولی اون تبلیغ صفحه رو چه کنم که بره ؟ ممنون

USTMB Student
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    پیشنهاد میکنم سایت راه اندازی کنی , میتونی بدون هزینه یه سایت راه اندازی کنی , تبلیغات نداره و انعطاف بالاتری نسبت به وبلاگ داره.

برای حذف تبلغات هم یکی از اسکریپت هایی که میتونی استفاده کنی اینه ( که نمیدونم هنوز جواب میده یا نه ) :

اگه مستقیما بین تگ <script> قرار بگیره بلاگفا پیام خطا! میده -- باید تو فایل .js بذارید آپلود کنید و بعد آدرس فایل آپلودی رو بین <script src=""> بذارید

کد:
    function ads_remove(){
            var allObjects = document.getElementsByTagName('img');
            allObjects[0].style.display='none';
    }
    ads_remove()

البته بلاگفا اکثر این اسکریپت هارو شناسایی میکنه و برا وبلاگ مشکل ایجاد میکنه ,

اگه در مورد ساخت سایت بدون هزینه هم سوالی داشتی میتونی بهم پ.خ بدی

کاربر فعـال
    ممنون . دوست عزیز . بنده برای خودم یک سایت زدم . در gigfa . اینو برای استادم زدم . و ایشون ساده میخان . و مهمتر اینکه هیچ اشنایی با وب و ... اینا در کل ندارن . منم وقتشو ندارم . حالا چه کنم ؟ راستی این پ خ چیه ؟!!

ویرایش توسط jellyfish : 4th November 2013 در ساعت 07:07 PM

USTMB Student
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میتونی اون اسکریپت که دادمو تست کنی , شاید نتیجه بده

برا سایت هم میتونی از اسکریپت Word press استفاده کنی , تقریباً در حده وبلاگه استفاده ازش , انعطافش هم خیلی بالاتره نسبت به وبلاگ ( پیشنهاد من اینه جای ساخت وبلاگ )

پ. خ = پیام خصوصی ( از فروم )

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط jellyfish نمایش پست ها
    دوستان سلام . چطور میشه از شر تمامیه تبلیغات در وبلاگ خلاص شد ؟
    سلام
    میتونید در رومفا (لینک: ساخت وبلاگ رایگان) وبلاگ بسازید... تبلیغات هم نداره..
    البته loxblog.com هم هست و امکاناتش خوبه ولی ب نظرم پشتیبانیش ضعیفه... (در کل loxblog رو توصیه نمیکنم..!)

(آموزشی اگه هست لطفا در فضای عمومی فروم باشه نه در پ خ ،تا همه کاربران بتونن استفاده کنن..!)

ویرایش توسط Tishab : 5th November 2013 در ساعت 01:12 PM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

کاربر فعـال
    جناب تی شاب سلام . یعنی به هر حال در بلاگفا این امکان وجود نداره . درسته ؟ در ضمن . بنده یه خواهش هم دارم که هم اینجا عنوان میکنم . اونم راجبه دی ال ال کردنه یک پروژه ساخته شده در سی شارپ هست تا هیچ شخصی به کد های بنده دسترسی نداشته باشه . من اسمبلی نداشتم و این کار ها رو بلد نیستم . لطفا راهنمایی کنین . اون همه عکس و متن و ... فایل اجرایی رو چطور بتونم فشرده کنم ؟ اصلا نرم افزار خاصی مثل rar یا ... میخواهد یا یک روش خاصی دارد ؟

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب تی شاب سلام . یعنی به هر حال در بلاگفا این امکان وجود نداره . درسته ؟

بله..این امکان وجود نداره و خلاف قوانین بلاگفا است و اگر هم بتونید با کد حذفش کنید، بلاگفا متوجه بشه گیر میده و شاید وبلاگ رو ببنده..

در ضمن . بنده یه خواهش هم دارم که هم اینجا عنوان میکنم . اونم راجبه دی ال ال کردنه یک پروژه ساخته شده در سی شارپ هست تا هیچ شخصی به کد های بنده دسترسی نداشته باشه . من اسمبلی نداشتم و این کار ها رو بلد نیستم . لطفا راهنمایی کنین . اون همه عکس و متن و ... فایل اجرایی رو چطور بتونم فشرده کنم ؟ اصلا نرم افزار خاصی مثل rar یا ... میخواهد یا یک روش خاصی دارد ؟
    به اسمبلی ربطی داره، آیا...؟؟!!!!!
    با Class Library یه dll بسازید...در اینصورت بقیه به سورس کد شما دسترسی ندارند..
    برای ساخت DLL و استفاده از آن در سی شارپ به لینک زیر در فروم برید:

اگر هم کامپوننت ساخته شده رو خواستید به اشتراک بذارید به لینک زیر در فروم برید:

ویرایش توسط Tishab : 5th November 2013 در ساعت 11:40 PM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)