برای مشاهده مفیدترین ارسال در این موضوع اینجا کلیک کنید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
Like Tree7نفر پسندیدند
  • 3 ارسال توسط Natiroos
  • 3 ارسال توسط Tishab
  • 1 ارسال توسط Hossein

موضوع: انتقاد و پیشنهاد

عضو تازه وارد

1 امتياز مثبت از 1 راي
    آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

انتقاد و پیشنهاد

ســــلام

وقت بخیر .

من خودم دانشجوی دانشگاه علوم و فنون هستم .

جالبه براتون بگم که با اینکه ورودی 90 هستم ولی تازه باخبر شدم که چنین فرومی وجود داره !

فکر میکنم خیـــــــــــــــلی ضعیف عمل کردید که کمتر دانشجوی علوم و فنون از این فروم بی خبره ! البته عذر خواهی میکنم یک خورده لحنم شاید تند و تیز به نظر بیاد .

تو زمینه نرم افزار به نسبت قسمت های دیگه خوب عمل کردید ، ولی تو زمنیه سخت افزار ، برق و الکترونیک که رشته خودم هست خیلی کم کاری شده به خصوص توی رباتیک که خیلی جاد داره ،
    و متاسفانه علوم و فنون تو این زمینه هیچ نام و نشانی نداره حتی توی مازندران ، با اینکه نام دانشگاه و یدک میکشه ! ، توی این زمینه موسسات گوی سبقت رو ربودن ،
    همین فروم میتونه فرصتی باشه که بچه ها رو به این سمت و سو هدایت کنه .

در هر صورت امیدوارم موفق باشید .

باتشکر
    امیر حسام الدین

Shojaee, Adm Morteza و girl این نویسه را میپسندند.

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Natiroos نمایش پست ها
    ســــلام

وقت بخیر .

من خودم دانشجوی دانشگاه علوم و فنون هستم .

جالبه براتون بگم که با اینکه ورودی 90 هستم ولی تازه باخبر شدم که چنین فرومی وجود داره !

فکر میکنم خیـــــــــــــــلی ضعیف عمل کردید که کمتر دانشجوی علوم و فنون از این فروم بی خبره ! البته عذر خواهی میکنم یک خورده لحنم شاید تند و تیز به نظر بیاد .

تو زمینه نرم افزار به نسبت قسمت های دیگه خوب عمل کردید ، ولی تو زمنیه سخت افزار ، برق و الکترونیک که رشته خودم هست خیلی کم کاری شده به خصوص توی رباتیک که خیلی جاد داره ،
    و متاسفانه علوم و فنون تو این زمینه هیچ نام و نشانی نداره حتی توی مازندران ، با اینکه نام دانشگاه و یدک میکشه ! ، توی این زمینه موسسات گوی سبقت رو ربودن ،
    همین فروم میتونه فرصتی باشه که بچه ها رو به این سمت و سو هدایت کنه .

در هر صورت امیدوارم موفق باشید .

باتشکر
    امیر حسام الدین

سلام
    سربسته و خلاصه(قبلا بحث شده درباره فروم!): مسئله اصلی دانشگاســــــــــــــــــ ــــت و مسئله بعدی بچه های دانشگاه..
    نکته بعدی (ک نمیتونم اینجا بازش کنم..
    ) تا وقتی دانشگاه سیاست های اداری و طرز فکرشو در مورد فعالیت های علمی تغیییر نده، همینه ک هست...!! (منظورم فقط برا فروم نیست، کلی گفتم).

ویرایش توسط Tishab : 3rd December 2013 در ساعت 12:05 AM
    smm.azizi, Ali 7171 و Adm Morteza این نویسه را میپسندند.
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

فروم و بخش هاش رو خود بچه های دانشگاه میسازن
    شما اگر دانشجوی برق یا مکانیک هستین میتونین به دوستاتون اینجا رو معرفی کنین و با هم به تبادل اطلاعات بپردازین و بخش های مربوط به خودتون رو بسازین

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

عضو تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

فقط میتونم بگم براتون متاسفم البته خیلی خیلی عصبانی هستم که همین عبارتم برای شما بکار بردم لوب اینکه شما مثلا دانشجو هستید اگر مطلبی رو برای گسترش علم گذاشتین این چه طرز برخورد با بازدید کننده هاست فردا امتحان دارم و اومدم یه کتاب درسی از اینجا دانلود کنم اول اینکه باید ثبت نام میکردم و سایت مشکل داشت و همش میگفت سئوال امنیتی اشتباه جواب دادی که دو به اضافه دو نمیشه چهار!!!!!!!!!!!!! بعد از کلی دردسر که ثبت نام کردم با یه صفحه روبرو شدم که کاربر ویژه نیستی و باید پول بدی تا کتابو بگیری بعد تو پیام گفتید 1000 تومن بریز تا یک سال عضویت بدیم بهت بعد که میری تو سامانه فقط یه گزینه داره 6 ماهه و 6000 تومن یعنی سالی هزار تومن شده ماهی هزار تومن حالا همه اینا به کنار این وسط مشکل از سایت شما بود یا اون بانک کوفتی هر کاری کردم اون 6000 تومن هم نشد که پرداخت بشه و همش ارور میده تو لینیک که قراره از سایت به بانک ارجاع داده بشه خوب آخه الان فحش بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟ تو این وقت بی زبون میتونستم حداقل یه سایتی پیدا کنم که این کتاب رو راحت تر از این حرفا بگیرمو سه ساعت خونده باشم فقط این آخر بازم میگم واستون متاسفم دانشجوها واسه خودمم متاسفم که اینقدر اعصابم خورده که بازم وقت گذاشتم و اینجا انتقاد نوشتم به امید امید که یکی اینو بخونه که اگه انتقاد اینجا ارزشی داشت تو این چند سال این تاپیک سه تا پست نمیخورد به نظرم مدیری هم که اینو میخونه ترجیح میده خیلی مردونه و با قدرت بزنه این نوشته منم پاک کنه که زیاد این تاپیک شلوغ تر نشه

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط demisrousos نمایش پست ها
    فقط میتونم بگم براتون متاسفم البته خیلی خیلی عصبانی هستم که همین عبارتم برای شما بکار بردم لوب اینکه شما مثلا دانشجو هستید اگر مطلبی رو برای گسترش علم گذاشتین این چه طرز برخورد با بازدید کننده هاست فردا امتحان دارم و اومدم یه کتاب درسی از اینجا دانلود کنم اول اینکه باید ثبت نام میکردم و سایت مشکل داشت و همش میگفت سئوال امنیتی اشتباه جواب دادی که دو به اضافه دو نمیشه چهار!!!!!!!!!!!!! بعد از کلی دردسر که ثبت نام کردم با یه صفحه روبرو شدم که کاربر ویژه نیستی و باید پول بدی تا کتابو بگیری بعد تو پیام گفتید 1000 تومن بریز تا یک سال عضویت بدیم بهت بعد که میری تو سامانه فقط یه گزینه داره 6 ماهه و 6000 تومن یعنی سالی هزار تومن شده ماهی هزار تومن حالا همه اینا به کنار این وسط مشکل از سایت شما بود یا اون بانک کوفتی هر کاری کردم اون 6000 تومن هم نشد که پرداخت بشه و همش ارور میده تو لینیک که قراره از سایت به بانک ارجاع داده بشه خوب آخه الان فحش بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟ تو این وقت بی زبون میتونستم حداقل یه سایتی پیدا کنم که این کتاب رو راحت تر از این حرفا بگیرمو سه ساعت خونده باشم فقط این آخر بازم میگم واستون متاسفم دانشجوها واسه خودمم متاسفم که اینقدر اعصابم خورده که بازم وقت گذاشتم و اینجا انتقاد نوشتم به امید امید که یکی اینو بخونه که اگه انتقاد اینجا ارزشی داشت تو این چند سال این تاپیک سه تا پست نمیخورد به نظرم مدیری هم که اینو میخونه ترجیح میده خیلی مردونه و با قدرت بزنه این نوشته منم پاک کنه که زیاد این تاپیک شلوغ تر نشه
    سلام
    ببخشید که باعث شدیم ناخواسته ناراحت و عصبانی بشید
    اما اصلا قصد ما این نبوده .
    مسئله خیلی ساده اس. چندین ساله که این انجمن مشغوله کاره و تنها دو ساله که بخاطر گرون شدن هزینه های سرور کاری کردیم انجمن خرج خودشو در بیاره
    ما انقدر بازدید داشتیم و همه چیز رایگان بود و بعد گرون شدن ارزو ... یکدفعه کمر ما شکست زیر بار هزینه
    اونجا ما مجبور شدیم سیستم رو پولی کنیم که هرکسی نتونه دانلود کنه تا ترافیک (اون موقع ما 600 تا 700 گیگابایت در ماه ) کمتر بشه و هزینه ترافیک مازاد ندیم
    برای همین گذاشتیم 1000 تومن . اما دانلودها صرفا موقع امتحانات بود و افراد زیادی میومدن دانلود میکردن میرفتن و بعد ترم بعدم همینطور. اینطور هزینه ماهانه انجمن در نمیومد
    برای همین تصمیم این شد که انجمن خرج خودش رو خودش در بیاره
    شمایی که میایید دانلود میکنید در اصل دارید بخشی از هزینه همین دانلود از سرور و سرپا موندن انجمن رو مدید
    یه قرونش هم تو جیب ما نرفته که هیچی از جیبم خیلی خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر کنید دادیم .
    امکانات اینجا هم که برای دانشجوهای دانشگاه رایگانه
    پس دلیلی برای اینکه ما رو بد و نامرد و ... بدونید نیست .
    اگر این شرط رو برداریم باید در اینجارم ببندیم .
    اگر در اینجارم ببندیم خیلی از مقالات و مطالب خوب اینجا هم برای همیشه از بین میره
    برای همین اینطور تصمیم گرفتیم
    انشاالله اگر شرایط بهتر شد احتمال برگشت به حالت قبل هست اما خب فعلا شرایط اینطور اقتضا میکنه

من باز هم از شما عذرخواهی میکنم بخاطر وقتتون
    در پناه حق انشاالله همیشه موفق و سربلند باشید

Pouya این نویسه را میپسندد.
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)