نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
Like Tree3نفر پسندیدند
  • 1 ارسال توسط Ali 7171
  • 1 ارسال توسط Ali 7171
  • 1 ارسال توسط Ali 7171

موضوع: معرفی بازی های رایانه ای ایرانی

مدیر بخش صنایع
    تشکر شده 985 بار در 478 پست
    نوشته های وبلاگ
    33

new معرفی بازی های رایانه ای ایرانی

سلام دوستان عزیز
    بنده این موضوع را قرار داده ام تا دوستان با کمک همدیگه بازی های تولید شده توسط مهندسان ایرانی را معرفی کنیم و نیز از محصولات کشور خودمون حمایت کنیم.
    من منتظر کمک های شما دوستان برای گسترش این موضوع هستم.
    با تشکر!

الا بذکرالله تطمئن القلوب
    هر جای دنیایی دلم اونجاست
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بخش صنایع
    نوشته های وبلاگ
    33
    عصر پادشاهان

بازی آنلاین عصر پادشاهان یک بازی بین المللی آنلاین است که در استودیو بازی سازی توسعه سامان تولید شده است و هم اکنون نگارش انگلیسی و فارسی آن در اینترنت قابل دسترس بوده و نسخه های ایتالیایی و عربی نیز به زودی منتشر خواهند گردید.
    برای ورود به این دنیای سرشار از اتفاقات جالب، نیاز به دانلود هیچ نرم افزاری ندارید. کافیست که وارد سایت عصر پادشاهان شده و برای خود یک اکانت بسازید و هیجان حوادث پیش رو را تجربه کنید.
    این بازی رایگان در سبک تاریخی-نظامی و بر اساس یک داستان تخیلی تاریخی تولید شده‌است. در این بازی بازیکنان به عنوان یک فرمانده دلاور باید سعی کنند با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به مبارزه با شیاطین برخیزند.
    در این میان جنگ‌هایی بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرمانان، با شکست شیاطین نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می‌یابند.
    این بازی بر روی کلیه مرورگرهای معروف همچون فایرفاکس، اپرا، اینترنت اکسپلورر، سافاری و تبلت‌های آیپد و سامسونگ گلکسی تب و اسمارت فون‌های آیفون، سامسونگ و اچ تی سی بدون مشکل قابل اجرا می‌باشد و با آنها سازگاری کامل دارد.
    منبع:
    http://ircg.ir/sn/iranianGames/pt/full/lang/fa/id/1120

Tishab این نویسه را میپسندد.
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بخش صنایع
    نوشته های وبلاگ
    33
    کالای ایرانی

بازی رایانه ای « کالای ایرانی » یک بازی کوچک است که علیرغم سادگی ، می تواند در فرهنگسازی خرید کالاهای ایرانی مؤثر باشد. این بازی در واپسین روزهای سال تولید ملی ، به عنوان حرکتی فرهنگ ساز ، در بخش هدایای سایت هنر ناب اسلامی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه هنر ناب اسلامی ، در این بازی که توسط نرم افزار Game Maker ساخته شده و سبکی شبیه به بازی نقطه خور دارد، بازیکن با جمع آوری کالاهای ایرانی امتیاز کسب کرده و با برخورد به کالای خارجی ، جان خود را از دست می دهد.

پس از گرد آوردن همه کالاهای ایرانی ، ‌به مرحله بعد با چیدمان و مسیری متفاوت خواهید رفت.

نکته شایسته تقدیر برای تولیدکننده (گان) گمنام بازی کالای ایرانی که نام و نشانی از خود درج نکرده اند ، این است که در سال 1391 که با تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی ، سال « تولید ملی ،‌ حمایت از کار و سرمایه ایرانی » نامگذاری شده بود، با وجود همه کم کاری ها از سوی مسئولین برای نهادینه کردن « فرهنگ خرید کالای ایرانی » ، این بازی سازان ، دست به اقدام عملی زده و یک گام ارزشمند برداشته اند.

در این جا یاد آوری چند جمله بسیار مهم از پیام نوروزی امام خامنه ای در آغاز سال 1391 خالی از لطف نیست:« سهم دولت در اين كار، پشتيبانى از توليدات داخلىِ صنعتى و كشاورزى است.
    سهم سرمايه‌داران و كارگران، تقويت چرخه‌ى توليد و اتقان در كار توليد است.
    و سهم مردم - كه به نظر من از همه‌ى اينها مهمتر است - مصرف توليدات داخلى است.»

ایشان سپس از خرید کالای ایرانی به عنوان یک فریضه (واجب شرعی) یاد فرمودند:« ما بايد عادت كنيم، براى خودمان فرهنگ كنيم، براى خودمان يك فريضه بدانيم كه هر كالائى كه مشابه داخلى آن وجود دارد و توليد داخلى متوجه به آن است، آن كالا را از توليد داخلى مصرف كنيم و از مصرف توليدات خارجى بجد پرهيز كنيم؛ در همه‌ى زمينه‌ها: زمينه‌هاى مصارف روزمرّه و زمينه‌هاى عمده‌تر و مهمتر. »

سایت هنر ناب اسلامی این بازی را به عنوان هدیه ای به دلسوزان و تلاشگران پیشرفت کشور (یعنی خریداران کالاهای صرفا ایرانی) تقدیم نموده و از سازندگان آن تشکر می نماید (بدیهی است در صورت اطلاع از اسم و رسم سازندگان ، نام آنان در همین صفحه درج خواهد شد.) همچنین از همه فعالان فضای مجازی تقاضا می کند جهت حمایت از فرهنگ تولید ملی به بازنشر این مطلب کمک نمایند.

می توانید بازی کوچک « کالای ایرانی » را با حجم حدود 1.8 مگابایت از لینک زیر دریافت نمایید:

دریافت ( دانلود ) بازی کالای ایرانی

Tishab این نویسه را میپسندد.
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بخش صنایع
    نوشته های وبلاگ
    33
    طلای سیاه

طلای سیاه یک بازی استراتژیک و مدیریتی است که شما در آن نقش فردی را ایفا می‌کنید که مدیر صنعت نفت در ایران است. شما می‌توانید در مناطق مختلف به دنبال نفت بگردید و پالایشگاه، تأسیسات و کارخانه‌های پتروشیمی و لوله‌کشی بسازید. همچنین شما قادرید نفت را برای به دست آوردن پول صادر کرده یا آن را برای تولید محصولات نفتی و برآوردن احتیاجات بازارهای داخلی صرف نمایید.
    شما این امکان را دارید تا در زمینه تکنولوژیهای گوناگون تحقیق نمایید و با استفاده از آن، محصولات جدیدی تولید کرده، هزینه حمل و نقل را کاهش دهید و یا به توسعه شهرها کمک نمایید. این بازی درباره مدیریت نفت است و این که شما بتوانید به رشد کشور خود کمک نموده، آن را به یکی از قدرتهای صنعتی تبدیل نمایید.
    منبع:
    http://ircg.ir/sn/iranianGames/pt/full/lang/fa/id/1115

من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بخش صنایع
    نوشته های وبلاگ
    33
    شتاب در شهر

بازیکن در در شهر و محیط بازی میتواند آزادانه رانندگی کند و بازی فاقد داستان از پیش تعیین شده میباشد و در اصل بازیکن مسیر پیشرفت خود را به تنهایی انتخاب مینماید. بازیکن ماموریت های جالبی را در شهر میتواند انجام دهد و در مسابقات رالی داخل و برون شهری شرکت کند. هدف بازیکن کسب تجربه و امتیاز در مقایسه با سایر رانندگان شهر و نهایتا شرکت در مسابقات بزرگ پیست های برون شهری و کسب رتبه اول در آن مسابقات میباشد. در انتهای بازی پیست فضایی با محیطی متفاوت حس واقعی سرعت و جذابیت بالای را برای بازیکن ایجاد میکند.
    نقشه بازی شامل فضای شبیه سازی شده به وسعت 100 کیلومتر مربع شهری و برون شهری به همراه سه پیست مسابقه و بیش از ده ها مرحله جذاب دیگر از جمله سرعت عمل ، مسابقات پرش ارتفاع و زمان، مسابقات رالی خیابانی و ... میباشد.
    گاراج بازی امکان خرید و فروش ماشین ، تعمیر، تعویض قطعات، اسپورت کردن، تعویض رنگ و ... را به بازیکن میدهد.
    بازی شامل 10 ها ماشین خارجی و ایرانی میباشد.
    آسیب دیدگی طبیعی ماشین ها ، داینامیک بودن محیط بازی بر اساس موتور فیزیک PhysX، نورپردازی زیبا و داینامیک بودن آسمان، هوش مصنوعی بالا و ... از نقاط برجسته فنی بازی میباشند.
    در مورد Game Play و Fun بازی نیز وجود مراحل متنوع با درجه سختی متفاوت، غیر خطی بودن بازی (sandbox)، قابلیت ارتقاء بازیکن (Level up) و سایر رانندگان ، کارت های مسابقه و ... قابل توجه میباشند.
    گرافیک بازی قابل تنظیم در پنچ حالت "ضعیف"، "معمولی"، "خوب"، "نهایی" و یا "سفارشی" میباشد که باعث میشود بازی دسته گسترده ای از سیستم های کامپیوتری مخاطبان را پوشش دهد. همچنین بازیکن میتواند بازی را در سه سطح "آسان" ،"متوسط" و"سخت" بازی نماید که این موضوع تقریبا باعث جذابیت بازی برای تمام گروه سنی میشود.
    منبع:
    http://ircg.ir/sn/iranianGames/pt/full/lang/fa/id/1117

من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بخش صنایع
    نوشته های وبلاگ
    33
    سرعت بیشتر

بازی‌کننده در این بازی نقش مدیر یک باشگاه (تیم) اتوموبیل‌رانی را ایفا می‌کند که رانندگانی را استخدام کرده و اتومبیل‌هایی را نیز خریداری می‌کند و در مرحله بعد تیم خود را پس از آموزش‌ دادن رانندگان و اسپرت کردن خودروها با پیشرفته‌ترین تجهیزات تیونینگ، راهی مسابقات می‌کند. در واقع نفرات برتر این بازی افرادی هستند که به طور مداوم در مسابقات شرکت کرده و با مدیریت صحیح شرایط و انتخاب بهترین رانندگان برای بهترین ماشین‌ها در شرایط مختلف، برنده مسابقات می‌شوند. برنده شدن در هر تورنمنت مقداری جایزه (سکه) و مقداری امتیاز برای بازی‌کننده به ارمغان خواهد آورد که میزان این جوایز و امتیازات بستگی به سطح و نوع تورنمنت دارد.
    مدیر تیم باید نسبت به آموزش مداوم و بالا بردن سطح آمادگی رانندگان خود توجه کافی داشته باشد تا شانس بیشتری در برنده شدن به دست آورد. همچنین سلامت خودرو و قطعات نصب شده بر روی آن بر موفقیت در تورنومنت‌ها تأثیر به سزایی دارد. گرچه شرکت در تورنومنت‌ها فرایندی تکراری است اما به دلیل بالا رفتن سطح مسابقات و رقبا و همچنین افزوده شدن خودروها و تجهیزات جدیدتر به انتخاب‌های ممکن، بازی را از حالت تکراری و خسته کننده خارج می‌کند.
    منبع:
    http://ircg.ir/sn/iranianGames/pt/full/lang/fa/id/1119

behnam105 این نویسه را میپسندد.
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

عضو تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    دوتا از بهترین بازی های ایرانی که حتما باید بازی کرد به نظرم "بازی تخم مرغ" و "بازی آن سوی باران" هست. این دوتا جز بهترین بازی های ایرانی به حساب میان...

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)