نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست

Question سوال و جواب در مورد ویندوز

خیلی متشکرم . حالا که راجبه نصب ویندوز صحبت شد اجازه بدین مطلبی رو عرض کنم . بعد از کمی کار در محیط ویژوال متوجه شدم که نسخه های اکسپرس هم در سایت مادر موجود هست . و اون ها رو هم خیلی راحت با ایجاد یک اکانت در ماکروسافت که حالا می تونه Live . Hot ... باشه ( جهت داشتن License ) دان کرد و استفاده . حالا دان نسخه کامل ینی مجموع پروفشنال . بنفش رنگ . به این صورت ممکنه ؟ چون نسخه اکسپرس ابی برای دسکتاپ . سبز برای وب و ابی برای ویندوز اپلی کیشن های مدرن مثل تبلت و ... هست و با ایجاد اکانت کار تمومه . من باید دوباره ویندوز بریزم و برنامه هام می پره . با نداشتن وِیژوال امکان دان نسخه پروفشنال اپلاید شده وجود داره ؟ اخه بقیه به هر حال زیر مجموعه برنامه ای بود که من قبلا روی سیستم داشتم . ممنون .

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط jellyfish : 20th September 2014 در ساعت 11:15 PM

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10
    در این مورد نمیدونم.. هنوز ویژوال نصب نکردم توش ..ولی طی یکی دو ماه بعد بهش نیاز پیدا کیگنم ..نتایج جستجو و کارت رو اینجا بزار
    یه نکته کوچیک در مورد ویندوز نمیدونم میدونی یا نه
    زمانی که فایل ها و برنامه هایی داری که بعد ویندوز اونها رو از دست میدی..موقع نصب ویندوز درایو رو پاک نکن..روی همون ویندوز قبلی سعی کن ویندوز نصب کنی..اینجوری ازت میپرسه میخوای اطلاعات قبلی تو واست ذخیره کنم؟ تو میگی آره و اون توی یه پوشه به اسم windows.old اطلاعات ویندوز قبلی تو ذخیره میکنه..خیلی خوبه..حتی فایل نصب درایور ها رو هم توش داره ..

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

Moderator
    تشکر شده 173 بار در 77 پست
    با اجازه منم یک چند نکته اضافه کنم ،
    UAC ویندوز فوق العاده موثر واقع شده ، به طوری که امروزه امنیت ویندوز را خیلی جلوتر از mac می دونند ، اما میشه با یک فایل Manifest سطح دسترسی administrator را به طور مستقیم به دست آورد ، هر چند برای یک بد افزار خیلی سخته که فایل جدا دیگه هم کنارش باشه اما غیر ممکن نیست یک مثالش در این تاپیک بود :
    مشکل با تغییر ip کانکشن در c#

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    سی++ زبان سختیه . چون خیلی با موارد سطح پایین سرو کار داره . مگه اینکه کسی مدتها باهاش کار کنه و عادت بشه براش وگرنه برای توسعه های سریع ابزارهای بهتری هم هست
    یه نمونه اش والائه که داره پا میگیره سینتکسش بسیار شبیه سی شارپ هست ( برگرفته از همونه ) کد سی تولید میکنه و نیتیو هست . و خیلی بنظرم میتونه موفق باشه (منتها فعلا ابزارهای توسعه مناسب از نظر من نداره ولی ببینینش بد نیست )
    بعدی پایتون هست اگه اشتباه نکنم که خیلی خوب تو لینوکس داره استفاده میشه . برای GUI دیزاینرش هم ابزارهایی هست . برای کراس پلت فرم کارکردنش هم فریم ورکهایی هست مثل wxWidgets که میتونید برنامه تون رو توی مک ویندوز و یا لینوکس اجرا کنید .
    از 2010 به اینور کیوت خیلی خوب پروبال پیدا کرد خصوصا از وقتی لایسنسای جدید اضافه کرد (قبلا فقط پولی بود ) . برای همین سی++ و کیوت هم میتونه خوب باشه ولی من میگم شما پایتون رو هم در نظر داشته باشید
    C++ اونقدر ها هم سخت نیست ، مخصوصا اگر از فریم ورک هایی که وجود داره استفاده کنید ، خواهید دید که خیلی دلچسب هم میشه ، اما هیچ وقت از نظر ساده گی و سرعت توسعه به زبان هایی مثل C# و JAVA نخواهد رسید اما در عوض برنامه ای خواهید داشت با سرعت و کارایی بالا تر در اجرا...
    در مورد پایتون هم باید بگم ، امروزه خیلی در لینوکس ازش استفاده میشه و زبان رو بورسیه ، مخصوصا بخاطر کتابخانه های گرافیکی مثل PyQt و PySide که بهتون امکان برنامه نویسی GUI رو هم میده ، اما در هر حال یک زبان مفسری هست و همین باعث میشه در زمان اجرا سرعت کمی داشته باشه و حافظه ی زیادی مصرف کنه...
    در هر صورت برای برنامه نویسی در لینوکس دو گزینه ی خوب C++ و Python هست که من بشخصه از C++ و Qt استفاده می کنم و بخوبی هم جواب میده هر چند بعضی وقت ها هم فقط از C++ استفاده می کنم...

من پیشنهاد می کنم برای اینکه تاپیک از اصل خودش دور نشه ، سوالاتِ متفرقه یا بحث ها در تاپیک یا تاپیک های جدا گانه بررسی بشه که روند آموزش این تاپیک هم از بین نره...

ویرایش توسط returnx : 21st September 2014 در ساعت 09:48 AM

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10

Question سوال و جواب در مورد ویندوز

با سلام
    این پست برای زمانی هست که کاربران عزیز برای ویندوز شون مشکلی پیش اومد و سعی دارند مشکل رو حل کنند
    پس سوال ها و جواب ها تون رو در ادامه همین تاپیک قرار بدید و سعی کنید از پراکندگی موضوعی بپرهیزید
    ممنون

امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)