نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
Like Tree1نفر پسندیدند
  • 1 ارسال توسط returnx

موضوع: سوال : درمورد Qt

عضو تازه وارد

سوال : درمورد Qt

سلام دوستان من تازه می خوام با کیوت شروع کنم یه سوال درمورد دانلود ورژن مورد نظر داشتم الان آخرین ورژن 5.4 هست . و طبق توضیحاتی که توهمین سایت خوندم الان نسخه ویندوز رو می خوام و opensource رو ... ضمنا Qr creator 3.3 رو هم دانلود کردم وقتی درقسمت پروژه جدید می گیرم ازاین مسیر ارور زیر دریافت می کنم File>new project>Application>Qt consol Application>Name&path>kites....error No valid kits found خوب حالا سوال من اینه که آیا باید کیوت 5.4 رو نصب کنم به خاطراین هست ... وقتی می خوام نسخه 5.4 رو اجرا می کنم شروع می کنه به دانلو د کردن ازاینترت بعد ارور می ده راجع به لایسنس .......... و اجرا نمی شه .. نسخه کیوت که دانلود کردم qt-opensource-windows-x86-1.6.0-7-online هست ...ویه سوال دیگه هم دارم راجع به همین ورژن الان winrt , single , opengl چه فرقی با هم دارند ممنون می شم اگر سریع جواب بدید single/ 09-Dec-2014 11:55 - qt-opensource-windows-x86-winrt-5.4.0.exe 09-Dec-2014 10:27 764M Details qt-opensource-windows-x86-mingw491_opengl-5.4.0.exe 09-Dec-2014 10:24 852M Details

Moderator
    تشکر شده 173 بار در 77 پست
    شما فقط IDE را دانلود کرده بودید که کافی نیست ، شما باید کتابخانه مناسب برای سیستم و کامپیالر موردنظرتون را هم دانلود کنید ، که البته اگه درست دانلود می کردید نیازی به دانلود جدای QtCreator هم نبود چون به همراه کتابخانه گنجانده شده...

نقل قول نوشته اصلی توسط mkz2010 نمایش پست ها
    وقتی می خوام نسخه 5.4 رو اجرا می کنم شروع می کنه به دانلو د کردن ازاینترت بعد ارور می ده راجع به لایسنس .......... و اجرا نمی شه .. نسخه کیوت که دانلود کردم qt-opensource-windows-x86-1.6.0-7-online هست ...
    بهتره offline installer را دانلود کنید که میتونید لیست لینک های دانلود را در لینک زیر ببنید:
    برای دیدن کل لینک ها روی لینک View All Downloads کلیک کنید.
    Qt - Download Open Source Step 3
    یه سوال دیگه هم دارم راجع به همین ورژن الان winrt , single , opengl چه فرقی با هم دارند ممنون می شم اگر سریع جواب بدید
    در نسخه ی Open GL عملیات رندر (رسم پنجره و...) با استفاده از توابع Open GL صورت می گیرد در حالی که در نسخه ی معمولی Qt برای ویندوز از Angle برای تبدیل دستورات گرافیکی به DriectX و رندر کردنشون استفاده میشه... (اطلاعات بیشتر)
    نسخه ی WinRT هم برای ساخت اپلیکشن های تحت Modern UI (ِDesktop Windows) و ویندوز فون هست...

ویرایش توسط returnx : 5th January 2015 در ساعت 11:37 PM
    Hossein این نویسه را میپسندد.

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)