نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,587 بار در 809 پست
    نوشته های وبلاگ
    49

Exclamation کلاهبرداریهای اینترنتی

شنیدین میگن دروغ گو، طمع کارو گول می زنه حالا حکایت منه
    چند روز پیش یه ایمیل اومد که واسم اومد که وی پی ان سالی 2000 تومن
    اینم ایمیلش:

با سلام گروه ایران وی پی ان به مناسبت افتتاح سرور های جدید خود اقدام به عرضه اکانت سالیانه به قیمت 2000 تومان کرده است.ایران وی پی ان مجهز به 16 سرور در سراسر دنیا میباشد.در صورت تمایل به خرید از راهنمای زیر استفاده کنید.لازم بذکر است که ایران وی پی ان به هیچ کشور یا گرایش سیاسی وابستگی ندارد لذا خواهشمند است از این سرویس استفاده ناشایست نفرمایید. راهنمای خریدمربوط به اکانت های سالیانه 2000 تومان). یک-بر روی لینک زیر کلیلک کنید Fastest VPN Service For Iranian-Internet Freedom دو-بر روی پکیچ مورد نظر کلیلک کنید(در حال حاضر فقط پکیج سالیانه 2000 تومان موجود میباشد) به صفحه ورود اطلاعات هدایت میشوید. سوم-آدرس ایمیل خود را وارد کرده و بر روی پرداخت کلیلک کنید.لازم بذکر است برای جلوگیری از مشکلات قانونی خرید شما به عنوان خرید شارژ 2000 تومانی ایرانسل ثبت میگردد. چهارم-پس از به اتمام رسیدن پرداخت منتظر ایمیل ما باشید.ساخت اکانت و ارسال آن 12 الی 24 ساعت زمان می برد. پنجم-پس از دریافت اکانت و مشخصات اکانت میتوانید از طریق آی دی های زیر با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. Y! ID: Speedyvpn4 Y! ID:Speedyvpn3 تیم فروش و بازاریابی ایران وی پی ان EmailAddress:Iranvpnsell@yahoo.com Website:Fastest VPN Service For Iranian-Internet Freedom

نتیجه این شد که روش کلیک کردمو رفت به سایت زیر که می بینین

http://up.vatandownload.com/images/h...09a39smje0.jpg

بعدم صفحه پرداخت آنلاین

http://up.vatandownload.com/images/b...mn9y7dml3p.jpg

بعدم مثلا رفت به سایت بانک ملت
    منم که کلی دوق کرده بودم دیگه حواسم به ادرس سایت نبود که ربطی به بانک ملت نداره
    واسه همین سریع موارد خواسته شده رو پر کردم و...

http://up.vatandownload.com/images/y...5dyl8numh9.jpg

و اینم نتیجش

http://up.vatandownload.com/images/3...370s80jonf.jpg

و اما نتیجه اصلی
    امروز صبح که واسه سحر بیدار شده بودم دیدم اس ام اس اومده که فلان قدر از حسابت برداشت شده
    :-O surprise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-O surprise

اول فکر کردم اشتباهی بانک کم کرده و برمی گرده سرجاش:P tongue
    اما وقتی رفتم بانک گفتن که اشتباهی پیش نیومده و طرف اینترنتی انتقال وجه کرده و حسابت خالی شده
    ~X( at wits' end crying~X( at wits' end crying~X( at wits' end crying~X( at wits' end crying~X( at wits' end crying~X( at wits' end crying~X( at wits' end

حالا جالبش اینه که قبل از خالی کردن حساب من از کارت سامان یه نفر به اسم محمدرضا مرادی یه مقدار پول به حساب من ریخته بعد انقال داده دلیلشم احتمالا اینه که نخواسته از حساب هر نفر مستقیم بریزه به حساب خودش اول جمع کرده بعد انتقال داده اینجوری ردگیریشم سختترمیشه'@-@ search me

حالا نتیجه اخلاقی

1-وقتی می خوای اطلاعات محرمانه رو وارد کنی حتمن آدرس بار رو نیگا کن تا مطمئن بشی تو سایت درست هستی
    2- برای مطمئن شدن از سایت چند بار انگولکش کن ببین چی میشه مثلا
    سایت بالا کد امنیتیش ثابته حالا هرچند بار که بری توش فرقی نداره
    یا تایمرش اگه تموم شه انگار نه انگارکه باید برگرده به سایت فروشنده
    یا اگه اطلاعاتو غلط پر کنی یا پر نکنی هیچ فرقی نداره و صفحه بعدی نشون داده می شه

حالا از دوستان خواهش دارم
    این ایمیل رو واسه رفقا بفرستین تا همه آگاه بشن و اشتباه منو انجام ندن
    شایدم برسه به دست این آقای محمدرضا مرادی که فکر نکنه من پولشو دزدیدم