طراحی سایت ماشین آلات نجاری
بعد از مدتها تحقیق در زمینه های مختلف ، گروه طراحی شرکت به این نتیجه رسیدند که در بازار اینترنتی امروز ایران ، نیاز به معرفی ماشین آلات و سایتهای دیگر که بعدا به تفصیل برایتان در مقالات جداگانه معرفی می گردد، بسیار ملموس و لازم است .
به همین جهت و بر این اساس ما با همکاری دیگر دوستان در این زمینه اقدام به ساخت سایتی جهت ماشین آلات به عنوان وودینر نمودیم که در ذیل آن را کامل برایتان معرفی می نماییم.
وب سایت وودینر، اولین مرجع تخصصی در ایران است که به نقد و بررسی ابزارآلات و ماشین آلات صنایع چوب مانندcnc چوب و دیگر دستگاه ها و همچنین اعلام قیمت انواع دستگاه های نجاری و مبلمان صفحه ای می پردازد. از جمله دلایلی که باعث استقبال گسترده و دور از انتظار فضای مجازی از وودینر شده، عدم وابستگی این وب سایت به برند و شرکتی خاص؛ و تلاش در برقراری ارتباط و تعامل گسترده و سازنده با تمامی شرکت های تولیدکننده و واردکننده ی فعال این صنعت می باشد.
خدمات ارائه شده در وودینر به اجمال عبارتند از:
• پوشش تمامی ماشین آلات موجود در بازار صنایع چوب ایران در قالب فیلم و عکس، مشخصات، اطلاعات فنی و درج قیمت ماشین آلات شرکت ها در صورت رضایت آنها در وب سایت وودینر در سایه تعامل با شرکت های ایرانی.
• شناسایی شرکت های قدرتمند و با سابقه این صنعت و رونمایی از جدیدترین تکنولوژی ها و ماشین آلات عرضه شده در بازار اروپا و آمریکا به منظور ایجاد زمینه آشنایی مصرف کنندگان و کارگاه داران با تکنولوژی های روز دنیا، و دادن نوید یک سرمایه گذاری هدفمند و پرسود به شرکت ها و افراد فعال و علاقه مند به این صنعت.
• مهیا سازی بستری برای خرید و فروش ماشین آلات دست دوم؛ هر یک از کارگاه داران، کارخانه داران و فروشندگان ماشین آلات می توانند با عضویت در سایت، ماشین دلخواه خود را قیمت گذاری کرده و با ذکر جزئیات و مشخصات فنی، دیگران را به خرید آن ترغیب نمایند. بستری که رشد و اطلاع رسانی آن قطعاً کمک شایانی به کارگاه داران و خریداران ماشین آلات دست دوم می کند.
• به منظور آگاهی تمام ذینفعان صنف ماشین آلات صنایع چوب از آخرین تکنولوژی ها، ماشین آلات، پوشش خبری نمایشگاه ها و شوروم ها، وودینر یک سرویس خبری را راه اندازی کرده که شرکت ها می توانند اخبار مربوط به شرکت خود را به طور رایگان اطلاع رسانی نمایند.
• روزانه حدود 2000 کاربر تخصصی صنایع چوب از وب سایت وودینر بازدید می کنند تا از خصوصیات و قیمت ماشین آلات نو و دست دوم آگاه شوند. لذا تبلیغات بنری وودینر پیشنهاد ویژه و مناسبی برای شرکت های داخلی و خارجی جهت معرفی شرکت و ماشین آلات شان می باشد.
• ارائه چارچوب و الگویی همسان برای مقایسه مشخصات فنی تمامی ماشین آلات؛ هر خریدار با استفاده از این چارچوب می تواند مشخصات فنی ماشین آلات مورد نظرش را در کنار هم مقایسه کند و دچار سردرگمی حاصل از کاتالوگ شرکت ها نگردد.
• ایجاد یک تیم مشاوره ای قوی و تخصصی را برای افتتاح و راه اندازی خط تولید کارخانه ها؛ این تیم مشاوره می تواند در انتخاب دستگاه و ماشین آلات مورد نیاز و نیز شناسایی گلوگاه ها و افزایش راندمان خط تولید به شما کمک نماید.
وودینر قصد دارد تا با دنبال کردن دانش روز دنیا در این صنعت، تمامی ذینفعان صنعت چوب را در این پیشرفت سهیم سازد و همگان از شرکت های فعال تا کارگاه داران و خریداران ماشین آلات را همگام با پیشرفت روز دنیا ارتقا دهد. از این رو، ما از هر گونه همکاری و تعاملی که در تضاد با این اهداف نباشد و یاری کننده این تحول باشد، صمیمانه استقبال می کنیم.
در حال حاضر امکان مقایسه اکثر دستگاه های دورکن ، لبه چسبان ، پنل بر و سی ان سی چوب که در ایران موجود است نیز در سایت وجود دارد.

موضوعات مشابه: