جدیدترین متریال های صفحه روی کابینت

صفحه روی کابینت که در اصطلاح به آن کانترتاپ هم گفته می شود، روی کابینت ها نصب می گردد و می توان از آن به عنوان میز کار بهره گرفت. این صفحه معمولا جنس ها و طرح های متنوع و مختلفی دارد.
جدیدترین متریال ها برای صفحه روی کابینت:

صفحه روی کابینت سنگ جدید و طرح دار:
این طرح های جدید روی سنگ های مرمر، گرانیت و حتی کورین قابل استفاده هستند. سنگ های طرح دار به دلیل تنوع رنگ بندی بالایشان زیبایی چشم گیری دارند. در تصاویر زیر طرح هایی از این نوع سنگ ها برای صفحه روی کابینت را ببینید.
صفحه روی کابینت بتن:
بتن یکی از محصولاتی است که اخیرا طرفدار زیادی پیدا کرده است. در تصویر زیر صفحه روی کابینتی را می بینید که با بتن ساخته شده است و جلوه خاصی دارد.
صفحه روی کابینت چوب و فلز:
همانطور که در تصویر می بینید صفحه روی کابینت با ترکیب چوب و استیل طراحی شده است.
صفحه روی کابینت سنگ های رنگی:
اخیرا در آشپزخانه های اروپائی از سنگ های رنگی برای شاد و دلباز کردن آشپزخانه استفاده می کنند. در تصویر زیر سنگ آبی برای صفحه روی کابینت به کار رفته است.
صفحه روی کابینت کاشی:
صفحه روی کابینت که از جنس کاشی سرامیکی ساخته شده است. این متریال جزء متریال های لوکس و گران برای آشپزخانه است. نصب این نوع صفحات روی کابینت ساده و آسان است.
صفحه روی کابینت بتن اکسپوز:
بتن اکسپوز کاربردهای زیادی در طراحی آشپزخانه دارد و می تواند برای صفحه روی کابینت هم مورد استفاده قرار گیرد. در تصویر زیر کانترتاپ و سینک یکپارچه با جنس بتن اکسپوز را می بینید.
صفحه روی کابینت استیل:
استیل حسی زیبا و خاص القا می کند. این متریال همیشه مدرن به نظر می رسد و ضد آب است. از معایب این نوع صفحه روی کابینت این است که به راحتی لکه را روی خود نشان می دهد و از مزایای آن قابل شست و شو بودنش است.
صفحه روی کابینت، ترکیبی از قلع و سرب:
این صفحه روی کابینت در حقیقت یک آلیاژ متشکل از چند نوع فلز است. کانترتاپ با جنس این آلیاژ زود خش می افتد. این نوع صفحه روی کابینت به تازگی وارد بازار شده و جذابیت زیادی دارد.
بتن سیره برای صفحه روی کابینت:
امروزه بتن به یکی از متریال های پرطرفدار در آشپزخانه و حتی طراحی داخلی مبدل گشته است، در تصویر زیر شما یک آشپزخانه u شکل می بینید که صفحه روی کابینت و قاب کابینت ها و شلف دیواری از جنس بتن هستند.
صفحه روی کابینت برنز:
کانتر تاپ برنز اخیرا در آشپزخانه های مدرن اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد.
مدل صفحه کابینت آشپزخانه کانتریال

برای خرید صفحه کابینت آشپزخانه، دیدن نمونه ای از تصاویر صفحه کابینت ها با متریال مختلف می تواند در انتخاب شما بسیار تأثیر گذار باشد و شما را در انتخاب صفحه کابینت مناسب کمک کند. ما همواره در حال جست و جو و گردآوری بهترین، با کیفیت ترین و جدید ترین تصاویر صفحه کابینت آشپزخانه با رنگ ها و متریال های مختلف، استفاده شده در دکوراسیون آشپزخانه های مختلف هستیم و آن ها را در بخش گالری عکس کانتریال گردآوری می کنیم. این مجموعه تصاویر هموراه در حال تغییر و بروز رسانی است.
منبع: نادری، محمد« جدیدترین متریال های صفحه روی کابینت یا کانتر تاپ»، سنگ کورین .

موضوعات مشابه: