تحصیل در استرالیا
تحصیل در استرالیا یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت تحصیلی محسوب می شود. علت گفتن این موضوع را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد. دانستن این موضوع خالی از لطف نیست که کشور استرالیا رتبه سوم پذیرش دانشجوی بین المللی را در جهان دارد. این موضوع به روشنی گویای مناسب بودن شرایط برای تحصیل در استرالیا می باشد. در این مقاله قصد داریم مواردی شرح دهیم که موضوعات بدین شرح می باشند: هزینه تحصیل در استرالیا ، هزینه های زندگی در استرالیا ، بورس تحصیلی در استرالیا ، تحصیل دکترا در استرالیا ، تحصیل دندانپزشکی در استرالیا و … .
مزایای تحصیل در استرالیا
تحصیل در استرالیا مزایای زیادی برای دانشجویان بین المللی خواهد داشت. از جمله این مزایا امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان است. کشور استرالیا دارای ۷ دانشگاه در جمع صد دانشگاه برتر جهان است. همچنین یکی دیگر از مزایای تحصیل در استرالیا قرار داشتن ۵ شهر برتر دانشجویی در این کشور است. یکی از دلایلی که شرایط تحصیل در استرالیا را آسان می کند مقرون به صرفه بودن و بالا بودن سطح زندگی در این کشور است.
این کشور دارای فرصت های شغلی بسیاری نیز می باشد. تمام این مزایا در حالی می باشد که کشور استرالیا تنها ۲۳ میلیون نفر جمعیت دارد. البته این قاره با وجود جمعیت کم ششمین کشور بزرگ جهان محسوب می شود. استرالیا شامل قاره اقیانوسیه، جزیره تاسمانی و تعدادی جزیره کوچک می باشد. پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا می باشد. همچنین مهم ترین شهرهای آن سیدنی و ملبورن می باشد. شما با تحصیل در استرالیا فرصت تجربه زندگی در این کشور زیبا را خواهید یافت.
کشور استرالیا از لحاظ اقتصادی کشوری قدرتمند محسوب می شود. این کشور دوازدهمین اقتصاد بزرگ جهان محسوب می شود. استرالیا چهارمین کشور از لحاظ صادرات و پنجمین کشور از لحاظ در آمد سرانه با بیش از ۶۶ هزار دلار در سال محسوب می شود. درآمد سرانه خالص سالیانه در کشور مذکور در حدود ۳۰ هزار دلار می باشد همچنین پول رایج آن دلار استرالیا می باشد


موضوعات مشابه: