آموزش حرفه ای راینو طراحی و مدل سازی معماری سایت پلان Rhino 2016

دانلود آموزش تصویری طراحی معماری راینو Rhino 2016

به این سری از آموزش های مدل سازی سه بعدی راینو و طراحی پروژه های معماری با راینو خوش آمدید !در این آموزش ، میخوام تکنیک های طراحی ومدلسازی عوارض زمین، و چندین نوع مدلسازی دیوار بیرونی ساختمان را به شما یاد بدهم. کارم را با طراحی یک ساختمان از صفر (building a site from scratch) و خطوط زمین و توپوگرافی و شب زمین به صورت منحنی نرم را با ابزار لافت (lofts) در راینو، شروع میکنم.مدل سازی سطح و پوسته زمین را با استفاده از خطوط توپوگرافی (contour lines from a surface) که از قبل داشتیم را به شما یاد میدم. سپس طراح ها و یا پلان های معماری خودمان (design graphics) را وارد میکنم و روی آن سطح منحنی فونداسیون ها را طراحی و جانمایی میکنم. و قطعات مختلف آن را مانند پله ؛ رمپ و … را به روش های مناسب و سریعی به شما آموزش خواهم داد.
آموزش ساخت توپوگرافی زمین Rhino 2016
همچنین اصول پایه ای ( basic techniques) و تکنیک های مختلف طراحی و مدل سازی دیوار ، سقف و پله ( stairways)، دیوار ساندیجی (glass curtain) را به صورت خیلی سریع ، با هم کارخواهیم کرد و البته روش های ویرایش و ادیت کردن آنها را با هم تمرین خواهیم کرد. و تکنیک های تغییر و جابه جایی بازشوها مانند پنجره windows ، و در ها doors را به شما نشان خواهم داد.تمام این استراتژی ها و کلی تجریبات شخصی خودم را برای طراحی سایت پلان و مدل سازی معماری در راینو را به شما یاد خواهم دادو پس بیایید زودتر شروع کنیم.
برای مشاهده و دانلود فایل های آموزشی در زمینه تری دی مکس به سایت 3dmaxfarsi.ir مراجعه نمایید.