کاشی گرانیت: مانند کاشی های سنگی و سنگ مرمر، کاشی گرانیت باید با مواد شوینده خفیف که pH خنثی است تمیز شود. تمیز کننده خشن ممکن است رگه ها یا تغییر رنگ بر روی کاشی را ترک کند. سنگسابی کف سابی همچنین ممکن است بخواهید کف گرانیت جلا را بپوشید تا آن را براق و پاک کنید. نحوه پاک کردن کفسابی.


کفسابی کاشی انعطاف پذیر ساخته شده از مواد مانند مشمع کف اتاق، وینیل، چوب پنبه و لاستیک، یک گزینه عالی است اگر شما می خواهید سطح که آسان است بر روی پاها و نیاز به تعمیر و نگهداری حداقل. کف سابی در اینجا چند نکته در مورد تمیز کردن کف کاشی انعطاف پذیر در نظر بگیرید.خدمات کفسابی چه شرایطی دارد؟
کاشی وینیل: این نوع کفپوش فوق العاده انعطاف پذیر نیز برای نگهداری آسان است. کف سابی به سادگی با جوشاندن یا جارو کردن باقی مانده و شستشو با محلول تمیز کردن وینیل یا آب و سرکه. کفسابی هرگز از پاک کننده سنگسابی ساینده یا ابزار تمیز کردن بر روی وینیل استفاده نکنید؛ سطح آن را خراشیده خواهد کرد.


کاشی مشمع کف اتاق: اگرچه اغلب برای کفپوش وینیل اشتباه است، مشمع کف اتاق واقعا متفاوت است و دارای نیازهای تمیزکاری خاص است. بعد از جارو کردن یا جوشاندن، کفسابی کاشی مشمع کف اتاق کف سابی را با محلول تمیز کردن کفپوش مشمع کف اتاق یا بوراکس و آب بشویید. سنگسابی شستشو تمیز و کف خشک. برای محافظت از کف مشمع کف سابی کف اتاق خود، هر 3 تا 6 ماه یک کت موم یا موم مایع و بوفال را به درخشش بکشید.انجام سنگسابی را جدی بگیرید
کف سابی کاشی کرک: تمیز کردن مراقبت از کاشی چوب پنبه شما نیاز به متفاوت کفسابی خواهد بود بر اساس پایان بر روی کاشی های خود را. اگر سطح چوب پنبه با پلی اورتان مهر و موم شده (بیشتر کف کفپوش)، آب تمیز و مواد شوینده خفیف یا سرکه سفید، سپس خوب بشویید. اگر چوب پنبه ناتمام یا موم شده باشد، دستورالعمل های تمیز برای پلی اورتان را دنبال کنید، اما یکبار کاشی سنگسابی خشک یا مایع جامد یا مایع استفاده شود. نکته ویراستار: هرگز از مپ کفسابی بخار در هر یک از این نوع کاشی استفاده نکنید. آنها طراحی شده اند که به گرمای شدید یا رطوبت بیش از حد برسند.


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت khadamatekafsabi.ir مراجعه فرمایید.
نحوه پاک کردن کاشی در کفسابی
کف سابی مخفی واقعی به یک کاشی عالی کاشی تمیز است. غلظت متخلخل است و گریس و لکه های دیگر را جذب می کند. در اینجا چگونگی ظاهر شدن ظروف خود را به صورت جدید می بینیم: پر کردن تمیزکننده های تجاری و به جای آن خمیر یک نوشابه سودا و آب را انجام دهید.


کفسابی آن را بر روی لکه قرار دهید، بگذارید آن را به مدت یک شب بشوید، سپس صاف را با یک قلم مو نایلونی صاف کنید (یک قلم فلزی باعث آسیب رسوب می شود). کف سابی تکرار در صورت لزوم یک سیلر بر اساس سیلیکون را به جوش اضافه کنید تا لکه های آینده را دفع کند. این کار بهترین زمانی است که 10 تا 14 روز پس سنگسابی از نصب یا تمیز کردن آن انجام می شود.ساب سنگ در تهران
توجه: کفسابی بحث زیادی در مورد اینکه آیا شما باید از بخار پاک کننده استفاده کنید تا عمیق تمیز کردن توالت کاشی خود را داشته باشید. بعضی ها می گویند این یک راه عالی برای آوردن کاشی احیا سنگسابی کننده است. طرفداران دیگر می گویند که در بلند مدت می تواند به غلظت خود آسیب برساند. شانس این است کف سابی که یک بخار بخار سبب کفسابی آسیب رساندن به حالت کفسابی جامد نمی شود، اما در صورتی که کف شما مسن تر باشد یا بخشی از آن آسیب دیده باشد، بخار می تواند آسیب را تسریع کند و در طول زمان می تواند باعث خارش و تغییر رنگ پوست شود. کف سابی استفاده مکرر می تواند کفسابی خطر آسیب کف سابی شما را نیز افزایش سنگسابی دهد.