صرف نظر از نام تجاری، ماشین لباسشویی هرچه قدیمی تر باشد احتمال بیشتری دارد که خراب شود. اگر چه ماشین آلات با ضمانت ها فروخته می شوند، اما معمولا دارای محدودیت هایی هستند و ممکن است فقط بخش هایی را پوشش دهند. با توجه به هزینه ای که برای خرید لباسشویی کرده اید، از دستگاه به خوبی نگهداری کنید و در مواقعی که دستگاه خوب کار نمی کند، فورا دستگاه را از برق جدا کرده و با کارشناس تعمیر ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید.

ماشین های شستشو به احتمال زیاد شایع ترین لوازم خانگی هستند که نیاز به تعمیر دارند. آنها معمولا استفاده سنگین دارند و در برخی از خانه ها، حتی چند بار در روز استفاده می شوند.
ماشین‌های شستشو وسایل پیچیده‌ای هستند که به ظاهر ساده به نظر می‌رسند. باید پودر را بریزید و یک دکمه را فشار دهیدو تمام؟ خب اگر همه چیز درست کار کند، در اغلب موارد، تنها کاری که شما باید انجام دهید همین است. اما زمانی که به خوبی کار نمی کند، تکلیف چیست؟ چیزی که اغلب باعث خرابی ماشین‌ها می‌شود این است که اغلب افراد نمی‌دانند که با مشکلات ساده چه باید کنند. اگر مشکلی برای دستگاهتان به وجود آمد می توانید به تیم تعمیر لباسشویی بوش مراجعه کنید.

اساسا دو نوع مشکل در ماشین لباسشویی به وجود می آید.


 • اولین نوع مشکل معمولا بدون نیاز به حرکت دادن ماشین حل می شود. ماشین لباسشویی بوش یک پنل جلویی دارند که دسترسی به پمپ و پروانه را فراهم کرده و امکان بازرسی سایر مشکلات ممکن را فراهم می کند.
 • موضوعاتی که قسمت های بسته ماشین را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند، می‌توانند با دستگاه در محل مورد بررسی قرار گیرند.ماشین‌های ساده را می‌توان به پهلوهای خودبرگرداند و از به مواردی مانند پمپ، شیلنگ‌ها و دیگر قطعات موجوددر داخل ماشین، دسترسی پیدا کرد.

تعمیرات یک ماشین لباس‌شویی پیچیده تر از یک دستگاه ساده است. بنابراین، بسیاری از شرکت‌ها از تعمیرات در محل خودداری کرده، اما تعمیر در محل بسیار عملی است و نیاز به انتخاب یک شرکت معتبر با کارشناسان با تجربه دارد که مجبور نباشید ماشین را به تعمیرگاه ببرید.

10 ایراد اصلی ماشین لباسشویی


 1. دستگاه با آب پر نمی شود
 2. دیگ نمی چرخد
 3. دستگاه متوقف می شود
 4. ماشین لباسشویی پر سر و صدا است
 5. آب از ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود
 6. ماشین لباسشویی چرخش ندارد
 7. درب باز نمی شود
 8. لباس ها بوی بد می دهند
 9. به لباس ها آسیب می رساند
 10. دستگاه یک کد خطا را گزارش می دهد


موضوعات مشابه: