امروزه با پیشرفت صنعت تبلیغات و چاپ ، استفاده از اکوسالونت و دستگاه اکوسالونت روند پیشرفت بسیار بالایی را داشته است و تقریباً در تمامی پرینترهای بزرگ از این روش استفاده می‌شود. اگرچه این روش را نمی‌توان یک شیوه جایگزین برای سایر تکنیک‌های چاپ در نظر گرفت ، اما از لحاظ مختلفی مانند سازگاری با محیط، تطبیق‌پذیری در شرایط مختلف و هزینه کلی کم آنها نسبت به سایر جوهرها برتر هستند.خرید دستگاه اکوسالونت در ظاهر شاید آسان به نظر بیاید ولی در واقع با یک انتخاب صحیح میتوانید موفقیت خود در بازار را تضمین نموده و برعکس اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید کل موفقی شما متاسفانه امری دست نیافتی خواهد بود.اگر سفارشات خاص متریالهای خاص و مشتری های خاص دارید هرگز به سراغ دستگاههای ارزان قیمت و بی کیفیت نروید چراکه حتما به مشکل خواهید خورد. کیفیت ساخت بدنه به همراه قطعات یدکی با کیفیت و پشتیبانی فروشنده از عوامل اصلی انتخاب شما خواهد بود.شرکت سیمای شهر با داشتن نماینگی از شرکت های معتبر بالاترین کیفیت دستگاه را به شما ارائه خواهد داد و با انجام آموزشهای لازم جهت بهره گیری هر چه بهتر از ماشین شما را در مسیر موفقیت همراهی خواهد کرد.دستگاه اکوسالونت و چاپ بر روی شبرنگیکی دیگر از مصارف دستگاه اکوسالونت قابلیت چاپ بر روی شبرنگ خواهد بود.در گذشته ها چاپ بر روی شبرنگ روشی بسیار مشکلی بود.چرا که استفاده از شبرنگ در بسیاری از فیلدهای کاری از جمله برچسب اموال استفاده زیادی داشت .با ورود دستگاه اکوسالونت برای چاپ شبرنگ بسیاری از افراد برای چاپ بر روی این متریال پرطرفدار دستگاه اکوسالونت تهیه کردند.نکته مهم این هست که چاپ بر روی همه مارکها مقدور نیست و بعضی از برندهای بازار به دلیل لایه روی مدیا و یا بعضا چرب بودن سطح جنس فابلیت چاپ ندارند.
eco2 (1).jpg
قابلیت بیشتر؛ قیمت خرید کمتر و بهترین دستگاه اکوسالونت

برای کسانی که برای خرید یک دستگاه اقدام می‌کنند، دریافت قابلیت‌های بیشتر و پرداخت هزینه خرید کمتر دو گزینه بسیار مناسب به شمار می‌رود. در مورد بهترین دستگاه اکوسالونت نیز همین موضوع وجود دارد؛ به طوری که قابلیت بیشتر باعث می‌شود که کاربر از آن برای تولید نمونه کارهای مختلفی استفاده کند و در نهایت به رونق کسب و کار خود کمک کند. هرچه یک دستگاه قابلیت بیشتری داشته باشند و امکان حرکت در ابعاد مختلف را به همراه کار با مواد مختلف را داشته باشد، صاحب دستگاه می‌تواند امیدوار باشد که هیچکدام از مشتری‌های خود را از دست نخواهد داد و رونق مناسبی در کسب و کار خود خواهد داشت.
اما در کنار قابلیت بیشتر، قیمت خرید کمتر نیست می‌توانند در تعیین بهترین دستگاه اکوسالونت تأثیر گذار باشد. بنابراین به هنگام انتخاب یک دستگاه اگر بتوانیم بیشترین قابلیت را در کنار کمترین قیمت خرید داشته باشیم، بهترین انتخاب ممکن را خواهیم داشت. باید توجه داشت که توجه به قیمت و مهم بودن انتخاب قیمت‌های پایین‌تر نباید به عاملی تبدیل شود که کیفیت دستگاه را پایین بیاورد و یا ما را به سمت خرید دستگاه از برندهای نامعتبر سوق دهد.

امکان کار با جوهرهای مختلف و پشتیبانی از رنگ‌های مختلف

کسانی که از دستگاههای چاپ استفاده می‌کنند، تلاش دارند که حداکثر استفاده از جوهرهای مختلف و با رنگ‌های متفاوت ببرند. این به صورتی است که اگر یک دستگاه بتواند زمینه استفاده کاربران از این دو امتیاز را فراهم کند، می‌توان آن را به عنوان بهترین دستگاه اکوسالونت معرفی کرد. تفاوت دستگاه اکوسالونت با سایر دستگاههای چاپ به نوع جوهر استفاده شده در آن برمی گردد؛ به طوری جوهر اکوسالونت بر پایه ترکیبات آبی بوده و دیرتر از سایر جوهرها خشک می‌شود. اگر یک دستگاه بتواند با هر دو نوع جوهر سالونت و اکوسانت کار کند قدرت مانور بیشتری به اپراتور خود می‌دهد و امکان تولیدات متنوع‌تری را خواهد داشت.
اما تنوع در رنگ نیز می‌تواند در انتخاب بهترین دستگاه اکوسالونت مهم باشد. امروزه طیف‌های رنگی اصلی و فرعی مختلفی وجود دارد. به همین دلیل امکان ایجاد انواع رنگ‌ها با تنوع‌های رنگی مختلف به وجود آمده است. اگر یک دستگاه چاپ اکوسالونت این توانایی را در اختیار اپراتور قرار دهد، اپراتور نیز امکان ایجاد الگوهای مختلفی را خواهدداشت و مشتریان کمتری را از دست می‌دهد.
موضوعات مشابه: