هزینه تعمیر پکیج و سرویس پکیج برای تعمیرات انواع پکیج متفاوت است. به عنوان مثال هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور با قیمت سرویس پکیج بوتان یا تعمیر پکیج ایرفو متفاوت است. در کل این اختلاف هزینه، به دلیل نحوه کار و هزینه متفاوت قطعات در برندهای مختلف است. مثلا نحوه تخلیه آب پکیج بوتان با نحوه تخلیه آب پکیج ایران رادیاتور فرق دارد، علاوه بر آن نحوه تخلیه آب پکیج در برندهای دیگر نیز متفاوت است.
تعرفه تعمیرات پکیج متناسب با قطعه‌ای از پکیج که خراب شده است، تعیین می‌شود. تعرفه تعمیرات پکیج و نرخ اتحادیه تعمیر پکیج هر ساله برای تعمیر و تعویض قطعات مختلف تعیین می‌شود. برای تعمیر برخی پکیج‌ها نیاز به تعمیر پمپ سیرکولاسیون است و در پکیجی دیگر نیاز به تعمیر شمعک پکیج هست. این موارد بر قیمت تعمیرات پکیج اثر می‌گذارند.قیمت سرویس پکیج چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه سرویس پکیج نیز متناسب با نوع خدمتی که در سرویس پکیج از سرویسکار پکیج درخواست می‌کنید، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت هواگیری پکیج با هزینه رسوب‌گیری پکیج یا دیسکلر پکیج متفاوت است. خدمات سرویس پکیج

سرویس پکیج شامل خدمات متفاوتی می‌شود. به صورت معمول پیشنهاد می‌شود سرویس پکیج در فواصل زمانی شش ماهه انجام شود (در ابتدای بهار و پاییز). سرویس پکیج با فواصل زمانی مشخص، موجب کاهش احتمال نیازمندی پکیج شما به تعمیر پکیج می‌شود؛ و در صورتی هم که موردی برای پکیج‌تان روی داده است، می‌توانید به تعمیر پکیج خود بپردازید. این امر موجب کاهش آسیب‌های وارده به پکیج می‌شود. بد نیست بدانید که سرویس پکیج برندهای مختلف با هم تفاوتی ندارند. مثلاروش تعمیر پکیج فرولی همانند دیگر پکیج‌هاست و تفاوت چندانی با سرویس پکیج برندهای دیگر ندارد. خدماتی که در زمینه سرویس پکیج توسط سرویسکار پکیج ارائه می‌شود شامل:
  • هواگیری پکیج
  • اسیدشویی پکیج (دیسکلر پکیج)
  • شستشوی پکیج


تعمیر پکیج فرولی حساس بوده و سپردن آن به دست افراد حرفه ای کار درستی نبوده و ممکن است باعث رساندن آسیب به دیگر قسمت های پکیج شود. بهتر است تعمیر پکیج به دست متخصص سپرده شود تا باعث کاهش هزینه های تعمیر پکیج شما شود. پیشنهاد ما برای تعمیرو سروبس پکیج فرولی شما مرکز دیجی امداد رسان است.

مزایای استفاده از پکیج فرولی

این پکیج دارای صدای بسیار کمی بوده و با ابعاد کوچک خود برای خانه های کوچک بسیار مناسب می باشند. قیمت این پکیج در مقایسه با کارآیی آن بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشند.


نمایندگی تعمیر پکیج فرولی

مرکز دیجی امداد رسان یکی از نمایندگی های تعمیر پکیج در شرق تهران محسوب شده و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. مرکز دیجی امداد رسان دارای مهندسین متخصص و با تجربه بوده و نهایت سعی خود را کرده تا با انجام تعمیرات به بهترین شکل، باعث رضایت مشتریان گردد.

موضوعات مشابه: