نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
اگر هم از adsl استفاده میکنید با یه خط dialup کانکت و یه بار بیاین تو سایت تا بیبینیم مشکل همین هست یا نه
ممنونم از توضیحاتتون......بله ، انشالله حتما این کار رو خواهم کرد اما فعلا بدلیل عدم دسترسی به dialup مجبورم برای مدتی به همین روش طی کنم........به هر صورت ممنون از پیگیریتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Master نمایش پست ها
شما در این باره فقط یکبار صحبت کردید و اون هم در این تاپیک بوده بالا اومدن سایت(آخه این چه وضعیتیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!) و میبینید که هیچ جوابی بعدش ندادید . تاریخ اون تاپیکتون 13/01/2012, 12[IMG]file:///C:/Users/moazame/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG] بوده . جوابش هم 13/01/2012, 06[IMG]file:///C:/Users/moazame/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]3 یعنی همون روز داده شد(6 ساعت بعد دقیقا) . شما در همون روز تنها چند دقیقه بعد در تاریخ 13/01/2012 06[IMG]file:///C:/Users/moazame/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]6 تاپیک جدیدی رو زدید . یعنی سه دقیقه بعد از جواب من بشما شما تونسته بودید در انجمن تاپیکی ایجاد کنید .نیم ساعت بعدش هم یه تاپیک دیگه زدید. فرداش هم همینطور و سه روز بعدش هم 6 تا تاپیک زدید . اما نه حتی بعد از جوابیه من و نه حتی فرداش و نه حتی یک هفته بعدش هم شما موضوعی مطرح نکردید که مشکلی دارید . صحبت شما این بود که با ارور مورد نظر مواجه میشید و نمیتونید پست بزنید و فقط میتونید تو وبلاگ پست بدید
واقعا دیگه دارم خسته میشم[IMG]file:///C:/Users/moazame/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]..................الان نزدیک یه هفته ای هست که به مصیبت دارم وارد سایت میشم[IMG]file:///C:/Users/moazame/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]..................آخه چرا اینطوری باید بالا بیاد؟[IMG]file:///C:/Users/moazame/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG].................من تا الان فقط تونستم مطلب توی وبلاگ بذارم[IMG]file:///C:/Users/moazame/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG] .............. توی صفحه اصلی انجمن نمیتونم بیام مگه خیلی اتفاقی اونم فکر کنم فقط برای یه بار تونستم بیام.
خب خودتون بگید وقتی شما سه دقیقه بعد از جواب من اومدید تو انجمن تاپیک زدید و نیم ساعت بعدش یه تاپیک دیگه . و جوابی هم ندادید و روزهای بعدش هم تاپیکهاتون رو زدید من چه فکری دارم بکنم ؟ فکر کنم هنوز مشکل دارید ؟ یا فکر کنم که مشکلتون حل شده ؟ این مشکلی که دارید قطعا بخاطر کش شدن صفحات هست . اینو به ضرس قاطع میگم . چون شما از adsl استفاده میکنید احتمال دادم مشکل از طرف مروگرتون باشه فقط ( چون اینجا هم انقدر پر بازدید نیست که Isp بخواد کش کنه صفحات رو - اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید لطفا) . اگر از مرورگر نیست و با مرورگرهای مختلف تست کردید فقط یه حدس میمونه و اون هم چیزی هست که محسن عزیز بارها اینجا اعلام کرد همون قضیه کش شدن صفحات اینجا در Isp مربوطه تون .
بله ...شما درست میفرمایین، بنده باید پیگیریهامو سریعتر انجام میدادم......ممنون از شما آقای حسنپور محترم

پس میبینید که قضیه بی احترامی یا مزاحمت نیست . اگر مشکلی دارید باید بیایید و بگید تا وقتی که حل بشه .نگران اینم نباشید که طول میکشه یا کسی ناراحت میشه چون اینطور نیست .
نه ....قطعا اینطور نیست...و بنده متوجه شرایط هستم......

ما همه تلاشمون رو میکنیم که اینجا امکاناتی برای استفاده بهتر برای همه مهیا باشه .
بازم لطف کردید....ممنون

پس شما هم لطف کنید با توضیحات کامل مشکل رو بما بگید و وسط کار ول نکنید نرید.
بله...چشم،حتما.......به هر صورت اگه سوتفاهم یا بی ادبی ای صوورت گرفته ...عذرمیخوام.....انشالله عذربنده رو پذیرا باشین
بااحترام،NIIT