صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
Like Tree6نفر پسندیدند

موضوع: تشکر

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,587 بار در 809 پست
    نوشته های وبلاگ
    49

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

سلام
    خواستم از بابت search تون تشکر کنم، خیلی عالی و راحت اطلاعات رو نمایش میده
    از تلاشاتون ممنون
    بااحترام از شما

Hossein این نویسه را میپسندد.
    آرامش محصول تفکر نیست! آرامش هنر نیندیشیدن به انبوه مسائلیست که ارزش فکر کردن ندارد...

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    49

سلام.......انشالله خدا قوتتون بده
    فقط اومدم ازتون از بابت تلاشهاتون
    تشکر کنم و چندتا انتقاد کوچولو داشتم
    از بابت آپلود سریع تصاویر و فایلها و حجمای بیشتری که بهشون اختصاص دادین
    از بابت خدمات فینگلیش که گذاشتین
    از بابت ویرایش پستها، وبلاگهاو......
    از بابت search خوبتون
    و
    .
    .
    .
    .
    اما دوتا انتقاد کوچولو داشتم که ممنون میشم رسیدگی بشه
    اول اینکه ممنون میشم سریعتر به علمی شدن سایت بیشتر رسیدگی بشه یعنی بیشتر سعی بشه فعالیت بچه ها سمت و سوی علمی بیشتری داشته باشه البته میدونم که شاید زیاد این موضوع به بنده ربط نداشته باشه اما بنده هم بعنوان بخشی از بچه ها خوشحال میشم اگه فعالیت بچه ها بیشتر در زمینه درسایی که در طول ترماشون دارن باشه، .....در واقع عالی میشه ....به قول اون آقایی که توی جلسه بودن ، یادمه پیشنهاد جالبی که داده بودن این بود که بچه ها هرروز یا هرزمان که تونستن یک گزارشی از دروس اون روزشون بدن .....البته بنده متوجه هستم که برخی از شما دوستان کنکوری هستین و الان زمانشو ندارین اما ممنون میشم بعد از زمان کنکورتون به این موضوع رسیدگی کنین
    و انتقاد بعدیم همچنان همونی هست که باهاش مشکل دارم و اون load شدن صفحه اول انجمن هست که همچنان به سختی برام بالا میاد یا اصلا بالا نمیاد و همون خطا رو میده که تصویر زیر اون خطاهه هست:

آرامش محصول تفکر نیست! آرامش هنر نیندیشیدن به انبوه مسائلیست که ارزش فکر کردن ندارد...

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

ارور دیتابیس برای حجم و تعداد کانکشن های روی سروره که حسین عزیز باید زحمت بکشه و این موضوع رو به مسئولین سرور برسونه که تعداد max_connection های mysql رو در سمت سرور زیاد بنمایند(البته امیدوارم مسئولین سرور این کارو بدون دریافت هزینه انجام بدن واگرنه مجبور به تعویض پلان خواهید بود)

البته بنده که به شخصه با این مشکل مواجه نشدم ، شاید شما در زمان هایی وارد سایت میشین که حجم ویو زیاده !

Hossein و NIIT این را میپسندند
    http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط NIIT نمایش پست ها
    اما دوتا انتقاد کوچولو داشتم که ممنون میشم رسیدگی بشه
    اول اینکه ممنون میشم سریعتر به علمی شدن سایت بیشتر رسیدگی بشه یعنی بیشتر سعی بشه فعالیت بچه ها سمت و سوی علمی بیشتری داشته باشه البته میدونم که شاید زیاد این موضوع به بنده ربط نداشته باشه اما بنده هم بعنوان بخشی از بچه ها خوشحال میشم اگه فعالیت بچه ها بیشتر در زمینه درسایی که در طول ترماشون دارن باشه، .....در واقع عالی میشه ....به قول اون آقایی که توی جلسه بودن ، یادمه پیشنهاد جالبی که داده بودن این بود که بچه ها هرروز یا هرزمان که تونستن یک گزارشی از دروس اون روزشون بدن .....البته بنده متوجه هستم که برخی از شما دوستان کنکوری هستین و الان زمانشو ندارین اما ممنون میشم بعد از زمان کنکورتون به این موضوع رسیدگی کنین
    و انتقاد بعدیم همچنان همونی هست که باهاش مشکل دارم و اون load شدن صفحه اول انجمن هست که همچنان به سختی برام بالا میاد یا اصلا بالا نمیاد و همون خطا رو میده که تصویر زیر اون خطاهه هست:
    نکته دوم : قبلا هم عرض کرده بودم خدمتتون دلیلش چیه . محسن عزیز دقیقتر اشاره کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    ارور دیتابیس برای حجم و تعداد کانکشن های روی سروره که حسین عزیز باید زحمت بکشه و این موضوع رو به مسئولین سرور برسونه که تعداد max_connection های mysql رو در سمت سرور زیاد بنمایند(البته امیدوارم مسئولین سرور این کارو بدون دریافت هزینه انجام بدن واگرنه مجبور به تعویض پلان خواهید بود)

البته بنده که به شخصه با این مشکل مواجه نشدم ، شاید شما در زمان هایی وارد سایت میشین که حجم ویو زیاده !
    ما قرار بوده که بعد از زمان کنکور سرورمون رو عوض کنیم . چون هم هزینه اینها بالاست و هم از ابتدای شروع سرویس دهی بما چندباری ما دچار یکسری تغییرات ( شما بگید کاهش امکانات !) شدیم . من یکبار گفتم شما وقتی این صفحه رو میبینید و نیمه های شب نیست یه بار کنترل اف پنج بزنید شاید مرورگرتون اون صفحه ارور رو کش کرده باشه ( فایرفاکس من از این کارا زیاد میکنه! )
    حالا تا بعدش ببینیم خدا چی میخواد و ما چیکاره ایم

NIIT این نویسه را میپسندد.
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    49

کنترل اف پنج بزنید شاید مرورگرتون اون صفحه ارور رو کش کرده باشه

آقای حسنپور من نمیدونم شما چرا تصور میفرمایین که بنده این کارایی که میفرمایین رو انجام نمیدم و بدون انجامشون پیشنهادی رو مطرح میکنم!!!!!!!!!!!؟؟؟؟ واقعا نمیدونم؟؟؟!!؟؟

شاید شما در زمان هایی وارد سایت میشین که حجم ویو زیاده !
    نه آقای codex باید خدمتتون عرض کنم که بنده در هر شرایطی از سایت وارد میشم همین وضعیتی که خدمتتون گفتم رو داره البته اخیرا!!

ارور دیتابیس برای حجم و تعداد کانکشن های روی سروره
    ممنون از توضیحتون

بااحترام،NIIT

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

[COLOR=[URL=http://forum.ustmb.ir/usertag.php?do=list&action=hash&hash=800000][quote%3DMaster]#800000]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Master[/URL
    3516]کنترل اف پنج بزنید شاید مرورگرتون اون صفحه ارور رو کش کرده باشه
    آقای حسنپور من نمیدونم شما چرا تصور میفرمایین که بنده این کارایی که میفرمایین رو انجام نمیدم و بدون انجامشون پیشنهادی رو مطرح میکنم!!!!!!!!!!!؟؟؟؟ واقعا نمیدونم؟؟؟!!؟؟

نه آقای codex باید خدمتتون عرض کنم که بنده در هر شرایطی از سایت وارد میشم همین وضعیتی که خدمتتون گفتم رو داره البته اخیرا!!

ممنون از توضیحتون

بااحترام،NIIT
    [/COLOR]
    البته یک احتمال دیگه هم هست که اگه تست کنین بد نیست
    شاید از کش ispتون باشه!
    در صورت امکان ispتون رو عوض کنید ببینین چطور میشه

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

کنترل اف پنج بزنید شاید مرورگرتون اون صفحه ارور رو کش کرده باشه

ممنون از توضیحتون

بااحترام،NIIT
    آخه شما بعدش هیچ حرفی نمیزنید که این کارو کردید و مشکل برطرف شده یا نه ! یه تاپیک هم قبلا زده بودید و بعدش دیگه خبری نشد . از طرفی بعد از اون مدت شما تو وبلاگ فعالیتهایی داشتین توی انجمن هم پستهایی زدید و تاپیکهایی زدید . نتیجه گرفتم که یا اون کار رو انجام دادید و مشکل رفع شده یا اینکه انجامش ندادید و مشکل براتون حل شده . برای این وقتی دوباره پرسیدید همون صحبت رو کردم .
    دلیل دیگش هم اینه اون اروری که میگیرید مربوط به سرور هست . وقتی شما میگید صفحه اول انجمن بالا نمیاد در نتیجه اگر تو وبلاگ یا هر لینک دیگه ای هم برید باید اون ارور رو ببینید چون ارور مربوط به صفحه نیست! بلکه مربوط به کل انجمن هست که از دسترس خارج شده برای مدتی . وقتی شما تو وبلاگ میتونید پست بزنید تاپیک میتونید ارسال کنید بنظر من یک اتفاق ممکنه افتاده باشه که شما نتونید صفحه اصلی انجنمن رو بدرستی ببینید و اون هم اینه که مرورگرتون اون صفحه ارور رو کش کرده باشه و نیاز به ریست کردن کش داشته باشه تا صفحه اصلی رو بهتون نشون بده .

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    نوشته های وبلاگ
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط Master نمایش پست ها
    آخه شما بعدش هیچ حرفی نمیزنید که این کارو کردید و مشکل برطرف شده یا نه !
    واقعا به نظر شما درسته بنده هربار به مشکلی که برخورده و به قول خودتون چند باری هم مطرح کرده بودم ....مدام گوشزد کنم؟

از طرفی بعد از اون مدت شما تو وبلاگ فعالیتهایی داشتین توی انجمن هم پستهایی زدید و تاپیکهایی زدید .
    میتونم خواهش کنم به مراحل تصاویر زیر نگاه کنین و ببینین که با چه مصیبتی بنده پست میذارم؟ اونم هر بار باید به ازای هربار وارد شدن یا رفتن به هر قسمت از یک انجمن؟!

نتیجه گرفتم که یا اون کار رو انجام دادید و مشکل رفع شده یا اینکه انجامش ندادید و مشکل براتون حل شده .
    به نظرتون نتجیه گیریتون اشتباه نبوده؟

دلیل دیگش هم اینه اون اروری که میگیرید مربوط به سرور هست . وقتی شما میگید صفحه اول انجمن بالا نمیاد در نتیجه اگر تو وبلاگ یا هر لینک دیگه ای هم برید باید اون ارور رو ببینید چون ارور مربوط به صفحه نیست! بلکه مربوط به کل انجمن هست که از دسترس خارج شده برای مدتی .
    ولی آقای حسنپور برای من فقط صفحه اول بالا نمیاد و این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه

بنظر من یک اتفاق ممکنه افتاده باشه که شما نتونید صفحه اصلی انجنمن رو بدرستی ببینید و اون هم اینه که مرورگرتون اون صفحه ارور رو کش کرده باشه و نیاز به ریست کردن کش داشته باشه تا صفحه اصلی رو بهتون نشون بده .
    من واقعا دیگه نمیدونم چی بگم؟....................به هر حال ممنونم از راهنماییتون....باتشکر

شاید از کش ispتون باشه!
    در صورت امکان ispتون رو عوض کنید ببینین چطور میشه
    از راهنمایی شما هم ممنون....ولی میشه بیشتر توضیح بفرمایین که منظورتون چیه؟

ویرایش توسط NIIT : 22nd January 2012 در ساعت 03:43 PM

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

سلام
    ببینین ، ispها هم یه سیستم کش دارند که وب سایت هاور کش می کنند تا bw کمتری مصرف کنند !
    برای همین ، پیشنهاد میکنم اگر از خط dialup دارین استفاده میکنین از یه شرکت دیگه استفاده کنین بصورت تست تا مشخص بشه مشکل کجاست؟
    اگر هم از adsl استفاده میکنید با یه خط dialup کانکت و یه بار بیاین تو سایت تا بیبینیم مشکل همین هست یا نه

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

آخه شما بعدش هیچ حرفی نمیزنید که این کارو کردید و مشکل برطرف شده یا نه !
    واقعا به نظر شما درسته بنده هربار به مشکلی که برخورده و به قول خودتون چند باری هم مطرح کرده بودم ....مدام گوشزد کنم؟
    از طرفی بعد از اون مدت شما تو وبلاگ فعالیتهایی داشتین توی انجمن هم پستهایی زدید و تاپیکهایی زدید .
    میتونم خواهش کنم به مراحل تصاویر زیر نگاه کنین و ببینین که با چه مصیبتی بنده پست میذارم؟ اونم هر بار باید به ازای هربار وارد شدن یا رفتن به هر قسمت از یک انجمن؟!
    نتیجه گرفتم که یا اون کار رو انجام دادید و مشکل رفع شده یا اینکه انجامش ندادید و مشکل براتون حل شده .
    به نظرتون نتجیه گیریتون اشتباه نبوده؟
    دلیل دیگش هم اینه اون اروری که میگیرید مربوط به سرور هست . وقتی شما میگید صفحه اول انجمن بالا نمیاد در نتیجه اگر تو وبلاگ یا هر لینک دیگه ای هم برید باید اون ارور رو ببینید چون ارور مربوط به صفحه نیست! بلکه مربوط به کل انجمن هست که از دسترس خارج شده برای مدتی .
    ولی آقای حسنپور برای من فقط صفحه اول بالا نمیاد و این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه
    بنظر من یک اتفاق ممکنه افتاده باشه که شما نتونید صفحه اصلی انجنمن رو بدرستی ببینید و اون هم اینه که مرورگرتون اون صفحه ارور رو کش کرده باشه و نیاز به ریست کردن کش داشته باشه تا صفحه اصلی رو بهتون نشون بده .
    من واقعا دیگه نمیدونم چی بگم؟....................به هر حال ممنونم از راهنماییتون....باتشکر
    شاید از کش ispتون باشه! در صورت امکان ispتون رو عوض کنید ببینین چطور میشه
    از راهنمایی شما هم ممنون....ولی میشه بیشتر توضیح بفرمایین که منظورتون چیه؟
    سلام . مطالب اینطور نیست خواهر من . شما در این باره فقط یکبار صحبت کردید و اون هم در این تاپیک بوده بالا اومدن سایت(آخه این چه وضعیتیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!) و میبینید که هیچ جوابی بعدش ندادید . تاریخ اون تاپیکتون 13/01/2012, 12:22 بوده . جوابش هم 13/01/2012, 06:33 یعنی همون روز داده شد(6 ساعت بعد دقیقا) . شما در همون روز تنها چند دقیقه بعد در تاریخ 13/01/2012 06:36 تاپیک جدیدی رو زدید . یعنی سه دقیقه بعد از جواب من بشما شما تونسته بودید در انجمن تاپیکی ایجاد کنید .نیم ساعت بعدش هم یه تاپیک دیگه زدید. فرداش هم همینطور و سه روز بعدش هم 6 تا تاپیک زدید . اما نه حتی بعد از جوابیه من و نه حتی فرداش و نه حتی یک هفته بعدش هم شما موضوعی مطرح نکردید که مشکلی دارید . صحبت شما این بود که با ارور مورد نظر مواجه میشید و نمیتونید پست بزنید و فقط میتونید تو وبلاگ پست بدید
    واقعا دیگه دارم خسته میشم:onion (34):..................الان نزدیک یه هفته ای هست که به مصیبت دارم وارد سایت میشم:onion (72):..................آخه چرا اینطوری باید بالا بیاد؟:onion (40):.................من تا الان فقط تونستم مطلب توی وبلاگ بذارم:onion (7): .............. توی صفحه اصلی انجمن نمیتونم بیام مگه خیلی اتفاقی اونم فکر کنم فقط برای یه بار تونستم بیام.
    خب خودتون بگید وقتی شما سه دقیقه بعد از جواب من اومدید تو انجمن تاپیک زدید و نیم ساعت بعدش یه تاپیک دیگه . و جوابی هم ندادید و روزهای بعدش هم تاپیکهاتون رو زدید من چه فکری دارم بکنم ؟ فکر کنم هنوز مشکل دارید ؟ یا فکر کنم که مشکلتون حل شده ؟ این مشکلی که دارید قطعا بخاطر کش شدن صفحات هست . اینو به ضرس قاطع میگم . چون شما از adsl استفاده میکنید احتمال دادم مشکل از طرف مروگرتون باشه فقط ( چون اینجا هم انقدر پر بازدید نیست که Isp بخواد کش کنه صفحات رو - اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید لطفا) . اگر از مرورگر نیست و با مرورگرهای مختلف تست کردید فقط یه حدس میمونه و اون هم چیزی هست که محسن عزیز بارها اینجا اعلام کرد همون قضیه کش شدن صفحات اینجا در Isp مربوطه تون . پس میبینید که قضیه بی احترامی یا مزاحمت نیست . اگر مشکلی دارید باید بیایید و بگید تا وقتی که حل بشه .نگران اینم نباشید که طول میکشه یا کسی ناراحت میشه چون اینطور نیست . ما همه تلاشمون رو میکنیم که اینجا امکاناتی برای استفاده بهتر برای همه مهیا باشه . پس شما هم لطف کنید با توضیحات کامل مشکل رو بما بگید و وسط کار ول نکنید نرید.

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)