برای مشاهده مفیدترین ارسال در این موضوع اینجا کلیک کنید

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12
    بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

1 امتياز مثبت از 1 راي
    آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط lordvandad نمایش پست ها
    آفرین . دقیقا اکثر افراد رو ببینید همینطور بودن ( به غیر از دانشگاه های طراز اول کشور که شیوه تدریس و اساتیدش واقعا تاپ و طراز اول هستن ) و همشون خودشون رفتن و مطالب رو یاد گرفتن .
    با بخش Turbo C موافقم . سوای اینکه سالهاست به گورستان کامپایلر و آی دی ای های عهد عتیق پیوسته تو اکثر کشورهای پیشرفته و هیچ کدوم از استانداردهای سی++ رعایت نشده توش ( چون اون دوران استانداردی نبوده!) بکار طرف هم نمیاد هیچ بدتر از اون باعث تلف کردن وقت با ارزش دانشجوها میشه.
    حالا باز سی++ استاندارد رو به این بچه ها یاد بدن یه چیزی بدردتون میخوره ولی چه میشه گفت.
    در مورد کلک رشتی و انجام برنامه نویسی از راه سخت باید بگم بعضی مواقع اساتید سعی میکنن Good Programming Practice رو بهتون نشون بدن . بله ممکنه سخت باشه یا راه آسونتری هم باشه براش اما اگه یه مطلب رو خوب یاد بگیرید به دانشتون اضافه شده و میتونید اصولی کد بزنید.
    البته این حرف فقط در همین زمینه ای که گفتم منطقی هست وگرنه اگر استادی بی جهت کاری رو صرفا همینطوری ازتون میخواد و دلیلی پشتش نداره جز....

ممنون از توضیحات تکمیلی...
    من خودم در کل یکی بزرگترین مشکلام با استادا اینه که معمولا نمیگن برای فلان کار شما از کجا شروع کن و فقط یه موضوعی رو پیش می گیرن و میرن جلو و که خب آدم گیج میشه بعدا...
    مثلا من چند وقته که می خوام طراحی وب رو شروع کنم... خب یه سری اطلاعات از CSS و HTML به طور پیشفرض دارم ولی اینا رو هم که کامل کنم باز سردرگمم که بعدش اول سراغ چی برم؟ ASP? PHP? و...
    از طرف دیگه استارت "شبکه" رو هم زدم...
    کنار اینا دارم C# رو هم جدی دنبال می کنم و قبلا هم این رو گفتم که تا جایی که احتیاج نباشه سراغ زبون دیگه ای نمیرم مگه اینکه فلان مشکل فقط با همون زبون حل شه که خب اونوقت اون بخش رو یاد می گیرم...
    حالا به خاطر قاطی شدن این سه تا چیز با هم فعلا بی خیال شدم تا دوباره تحقیق کنم و ببینم اول کدوم رو تموم کنم که توی این مورد اگه استادا کمک کنن خب خیلی بهتره تا من اینترنت رو زیر و رو کنم و یه چیزی پیدا کنم... برای هر 3تاشون هم آموزشهای توپ و معتبر(انگلیسی) دارم که اگه بخوام هر کدوم رو شروع کنم به یه جایی می رسم ولی خب از بقیه ش می مونم
    (البته اینا رو به عنوان پرسش نگقتما... وگرنه باید توی بخش مربوطه ش می ذاشتم و اگه مشکلی هست معذرت می خوام!!!)

- در کل مهم اینه که خدا آخر و عاقبت همه رو به خیر کنه!!!!! چه دانشجو و استاد خوب و چه برعکسش....
    این دغدغه همه ماها بوده و هست . دقیقا کار استاد ( اگه استاد باشه ) اینه که راه رو جلو تون بزاره و بگه مسیرها اینهاست اینها رو برید میتونید موفق عمل کنید و با این چیزها مواجه میشید.
    متاسفانه من توی عمرم فقط دو سه نفر رو دیدم اون هم دوتاش تو کاردانی بودن یکی مهندس موسوی بود ( رئیس شرکت واحد کنترل) و یکی دیگه سرکار خانوم مهندس اسمش یادم رفت!! استاد اسمبلی ما بودن و دیگری مهندس رحیم پور تو کارشناسی که میدونستن چیکار میکنن . مهندس موسوی استاد درس برنامه نویسی و ذخیره بازیابی ما بود. همیشه هم میگفت به من نگید استاد من مربی هستم استاد مرتبه اش خیلی بالاتره .
    الان کسایی که شما ها با عنوان استاد میشناسید اکثرشون ( اگه نه همشون) مربی هستن که خیلی از کارهایی که میگن بکنید خودشون تا بحال انجام ندادنو هیچ ایده ای هم ندارن دارن چی میگن .

برای همینه که کلا ما اینجا رو ساختیم . برای همین نیازها و کمک ها
    درمورد صحبتی که کردید میتونیم بهتون کمک کنیم اگه لازم دونستید میتونید از قدیمی کارها سوال کنید اینجا هم PHP کار حرفه ای داریم هم ASP.net کار و هم کسی که تو کار شبکه حرفه ایه و کار میکنه .

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

USTMB Student
    تشکر شده 69 بار در 24 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    ممنون... اتفاقا خیلی وقته توی فروم عضوم ولی خب فعالیت خاصی نداشتم و دلیلش یه مقدار طولانیه...
    اتفاقا یه سر به بخش ASP و html و کلا بخش وب هم که زدم با اینکه تازه 2 هفته ست به صورت نسبتا جدی با این زبونها سر و کار دارم(اونم نه هر روز) ولی یکی دو تا از مشکلای کوچیکم حل شد(استفاده از مطالب قبلی نه اینکه سوال پرسیده باشم فعلا) و کمک خوبی برای شروع بود...
    در مورد c# که شروع کارم با یک کد ساده مثل Textbox1.Text بود همین مفهوم تا اینجا کشونده منو... در مورد بخشهای دیگه هم اگه چیزی مثل این جلوم باشه کمک خیلی بزرگیه!!!

این رو هم بگم که کلا آدم کم فعالیت و پر استفاده ای هستم به شخصه!!!

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)