صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18
    USTMB Student
    تشکر شده 69 بار در 24 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    برای گرافیک که خودش یک شاخه جداگانه هست باید برین سراغ:
    photoshop+css
    از این نظر متوجه ام...
    اگه بخوام واضحتر بگم این میشه که از لحاظ اینکه یک طرح گرافیکی تولید می کنم خیلی مشکل وقت گیر و حل نشدنی ندارم و تجربه کمی هم ندارم, البته زیاد هم نیست(فقط برای مثال و اینکه منظورم رو بهتر گفته باشم اینه که امضام رو خودم درست کردم)

حالا مثلا با یادگیری css(که طبیعتا یکی از پایه های مهمه) میشه از اون به هر شکلی توی هر زبونی مثل asp, php, html و... استفاده کرد یا شرایط خاصی داره؟!!! به خصوص شدیدا به حالت انیمیشنی برای button علاقه دارم و یکی از فاکتورای مهمه برام که سراغ کدوم زبون برم اول(راحت تر بشه این کار رو انجام داد). چون هدفم اینه که گرافیک و کدنویسی رو باهم دنبال کنم, مثل چیزی که توی c# دارم یاد می گیرم و برام خیلی بهتره تا اینکه بخوام اینا رو نسبتا جدا از هم یاد بگیرم!!!

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

اشتباه شما اینجاست که میخواین این دو مقوله رو با هم دنبال کنید، برای همین به مشکل برمیخورین
    بحث برنامه نویسی وبسایت با طراحی کلی فرق داره
    این علاقه ای که دارین خیلی خوبه، اما اگر درست پیش نرین زده میشین

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

USTMB Student
    نوشته های وبلاگ
    2

ممنون از این که جواب می دین...
    حالا اصلا یک سوال دیگه, به خاطر علاقم به گرافیک وبسایت و اینکه فعلا خیلی دنبال بحث فنیش نیستم(چیزایی مثل دیتابیس و امنیتش و...), اگه اول سراغ سایت فلش برم ایراد داره؟( با اینکه بازم یه بحث دیگه میشه)
    چون یه آموزش(از شرکت Lynda) دارم که تقریبا توی یه بعد از ظهر راهم انداخت(البته چون دیگه نگاه کردم یه مقدار فراموش کردم) و با این وضع فکر کنم اگه وقت بزارم یکی-دو هفته ای سطحم توی سایت فلش متوسط رو به نسبتا بالا بشه!!!

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط lordvandad نمایش پست ها
    ممنون از این که جواب می دین...
    حالا اصلا یک سوال دیگه, به خاطر علاقم به گرافیک وبسایت و اینکه فعلا خیلی دنبال بحث فنیش نیستم(چیزایی مثل دیتابیس و امنیتش و...), اگه اول سراغ سایت فلش برم ایراد داره؟( با اینکه بازم یه بحث دیگه میشه)
    چون یه آموزش(از شرکت Lynda) دارم که تقریبا توی یه بعد از ظهر راهم انداخت(البته چون دیگه نگاه کردم یه مقدار فراموش کردم) و با این وضع فکر کنم اگه وقت بزارم یکی-دو هفته ای سطحم توی سایت فلش متوسط رو به نسبتا بالا بشه!!!
    flash خیلی آسونه(برای طراحی وب)، آسون بودنش هم اینه که شما دیگه درگیر css و html و ... نمیشین
    طراحی و انیمیشنتون رو انجام میدین بعد هم لود میکنید و تمام
    flash هم تقریبا زیر مجموعه کارهای گرافیکی میشه، اما زیاد کاربرپسند نیست، اگه دقت کنید سایت هایی که با فلش هستند زیاد طرفدار ندارند و معمولاً بصورت موردی مثل هدر و بنر و ... در طراحی وبسایت مورد استفاده قرار می گیره

USTMB Student
    نوشته های وبلاگ
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    flash خیلی آسونه(برای طراحی وب)، آسون بودنش هم اینه که شما دیگه درگیر css و html و ... نمیشین
    طراحی و انیمیشنتون...
    پس برای شروع بد نیست دیگه؟!!
    چون همونطور که گفتم فعلا عجله ای برای یه طراح وب حرفه ای شدن ندارم و دیگه الان با اصول html و تا حدودی css آشنا هستم و دیگه خیلی وقتم رو برای یادگیری نمی گیرن...
    بیشتر دنبال یه جایی هستم که هم به عنوان سایت به حساب بیاد و هم راحتتر بشه ایده های گرافیکی روش پیاده کرد(اینجا منظورم سایت Full Flash هستش)... اگه هم درست متوجه شده باشم معمولا سایت های فلش قیمت بالایی دارن که شاید علت اصلی کم خاطرخواه داشتنش همین باشه ولی خب طبیعیه که اگه کار آدم خوب باشه نتیجه خوبی هم دنبالشه...

ویرایش توسط lordvandad : 19th October 2012 در ساعت 11:11 AM

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    طراحی و انیمیشنتون...
    پس برای شروع بد نیست دیگه؟!!
    چون همونطور که گفتم فعلا عجله ای برای یه طراح وب حرفه ای شدن ندارم و دیگه الان با اصول html و تا حدودی css آشنا هستم و دیگه خیلی وقتم رو برای یادگیری نمی گیرن...
    بیشتر دنبال یه جایی هستم که هم به عنوان سایت به حساب بیاد و هم راحتتر بشه ایده های گرافیکی روش پیاده کرد(اینجا منظورم سایت Full Flash هستش)... اگه هم درست متوجه شده باشم معمولا سایت های فلش قیمت بالایی دارن که شاید علت اصلی کم خاطرخواه داشتنش همین باشه ولی خب طبیعیه که اگه کار آدم خوب باشه نتیجه خوبی هم دنبالشه...
    به نظر من سمتش نرین، عاقبت خوبی نداره یعنی آنچنان نمیشه ازش درآمدزایی کرد
    بیشتر کسایی هم که دنبال سایت های full flash نیستن فقط به خاطر قیمت نیست، بیشتر به خاطر اینکه سایت های سنگینی هستن و قدرت مانور پذیری کمتری نسبت به سایت هایی دارند که بر اساس html و css طراحی شدند
    برای مثال شما وقتی یک page جدید بخواین تو flash ایجاد کنید باید کل پروژه رو کپی کنید و قابلیت جداکردن المان های مختلف از هم رو نخواهید داشت، اما وقتی سایتتون بر پایه html و css باشه خیلی راحت تر میتونین گسترشش بدین
    خیلی دلایل دیگه هم وجود داره اینها نمونه های بارزش بودند

USTMB Student
    نوشته های وبلاگ
    2

ممنون از راهنمایی ها...
    خب پس حالا اگه فقط یه اسم بخوام و با فرض اینکه مبحث html و css رو رو گذرونده باشم, با چی بهتره شروع کنم که هم وقتم رو تلف نکرده باشم و هم یه چیزی از توش دربیاد؟

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

ممنون از راهنمایی ها...
    خب پس حالا اگه فقط یه اسم بخوام و با فرض اینکه مبحث html و css رو رو گذرونده باشم, با چی بهتره شروع کنم که هم وقتم رو تلف نکرده باشم و هم یه چیزی از توش دربیاد؟
    شما بالفرض اینکه html و css رو بلد باشین بهتره سراغ گرافیک صفحات برین

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)