نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    Moderator
    تشکر شده 359 بار در 122 پست
    نوشته های وبلاگ
    2

آشنایی باشهدا+دانلود

Alamdar5_20061001_1526504010.jpg
    احتیاط کن! یک آقایی دارد ما را می‌بیند

هراز نیوز :هم‌اتاقی‌های شهید علمدار در بیمارستان درباره نحوه شهادتش می‌گفتند: لحظه اذان، بعد از یک هفته بیهوشی کامل، بلند شد، همه را نگاه کرد، بعد از شهادتین، گفت «خداحافظ» و شهید شد…

، جانباز شهید «سیدمجتبی علمدار» در دوران دفاع مقدس، فرمانده گروهان سلمان از گردان مسلم بود و چندین مرتبه مجروح شد. پس از پایان جنگ، در واحد طرح و عملیات لشکر ۲۵ کربلای ساری مشغول به خدمت شد.
    سید مجتبی مداح اهل بیت(ع) بود با نوایی گرم که او را زبانزد خاص و عام کرده بود، اما اخلاص او بسیاری از اوقات مانع می‌شد که دیگران او را بشناسند. حتی یکی از دوستانش در خاطره‌ای نمونه‌ای از توجه او به اخلاص نقل می‌کند: «من کنار سید نشسته بودم و سید هم طبق معمول شال سبزش را روی سرش انداخته بود و با سوز و گداز خاصی مشغول خواندن زیارت عاشورا و مداحی بود. بعد از اتمام مراسم، ناگهان شال سبزش را بر گردن من گذاشت. با تعجب پرسیدم: این چه کاری است؟ گفت: بگذار گردن تو باشد. بعد از لحظه‌ای دیدم جمعیت حاضر به سوی من آمدند و شروع کردند به بوسیدن و التماس دعا گفتن. با صدای بلند گفتم: اشتباه گرفته‌اید، مداح ایشان است. امّا سیّد کمی آنطرف‌تر ایستاده بود و با لبخند به من نگاه می‌کرد.»

* پای درس سید
    سیدمجتبی علاوه بر تهذیب خود، از دیگران و خصوصاً جوانان نیز غافل نبود. در ادامه نمونه‌ای از سخنان این شهید بزرگوار خواهد آمد.
    «آدم باید توجه کند. فردا این زبان گواهی می‌دهد. حیف نیست این زبانی که می‌تواند شهادت بدهد که اینها ده شب فاطمیه نشستند و گفتند: یا زهرا یا حسین (ع)، آن وقت گواهی بدهد که مثلاً ما شنیدیم فلان جا لهو و لعب گفت، بیهوده گفت، آلوده کرد، ناسزا گفت، به مادرش درشتی کرد…؟ احتیاط کن! در ذهنت باشد که یکی دارد مرا می‌بیند، یک آقایی دارد مرا می‌بیند. دست از پا خطا نکنم، مهدی فاطمه(س) خجالت بکشد. وقتی می‌رود خدمت مادرش که گزارش بدهد شرمنده نشود و سرش را پایین نبیندازد. بگوید: مادر! فلانی خلاف کرده، گناه کرده است. بد نیست؟! فردای قیامت جلوی حضرت زهرا(س) چه جوابی می‌خواهیم بدهیم.»

شهید علمدار در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۷۵ ـ همزمان با روز تولدش ـ در اثر جراحات شیمیایی در سن ۳۰ سالگی به درجه رفیع شهادت رسید.

نجوا با شهدا از زبان شهید علمدار>>>>>>> دانلود

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط AliReza : 31st March 2014 در ساعت 12:34 AM

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    دمت گرم.... " نجوا با شهدا از زبان شهید علمدار "خیلی قشنگ بود.. من بعده دانلود چندین بار گوش کردم....

ویرایش توسط Tishab : 15th January 2013 در ساعت 11:05 PM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

عضو تازه وارد
    تشکر شده 17 بار در 3 پست
    با سلام؛
    بنده یه زندگی نامه ی کوتاه از داییِ شهیدم تهیه کردم؛ خواستم ببینم امکانش هست که اینجا قرار بدم؟!
    بی صبرانه منتظر پاسخ هستم.

چشم و گوش و زبان و عقل و وجودِ من! همه دل میشود و دل در هوای توست . . !

Moderator
    نوشته های وبلاگ
    2
    بله، حتمآ ، اگه خواستین میتونین در ادامه همین پست قرار بدین.با تشکر...

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad_Iniesta نمایش پست ها
    با سلام؛
    بنده یه زندگی نامه ی کوتاه از داییِ شهیدم تهیه کردم؛ خواستم ببینم امکانش هست که اینجا قرار بدم؟!
    بی صبرانه منتظر پاسخ هستم.
    یا علی داداش... بذار..

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

USTMB Student
    تشکر شده 79 بار در 21 پست
    با گوش دادن این نجواها واقعا دگرگون شدم .اجرتون با شهید علمدار

Moderator
    نوشته های وبلاگ
    2

ای کاش در دل ذره ای شورو نوا بود
    احوال ما با حالت نی هم صدا بود ...

دانلود

Angehngte Grafiken
    • نوع فایل: jpg sh alamdar.jpg (37.1 کیلو بایت,  این فایل 1 بار دانلود شده است)
    ویرایش توسط AliReza : 15th November 2014 در ساعت 10:12 AM

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)