نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    عضو تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در یک پست

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر

کتاب گرافیک رایانه ای با #c

اطلاعات بیشترمشخصات و مختصری از کتاب
    گرافیک رایانه ای با #C

2000

امروزه کاربرد رايانه به ويژه گرافيک رايانه اي روز به روز در حال توسعه مي باشد. حتي اکثر نرم افزارها و زبان هاي برنامه نويسي يک واسط گرافيکي قوي دارند. کتاب هاي زيادي در زمينه گرافيک رايانه اي تدوين شده اند که جاي تقدير و تشکر دارد. اما، کتاب حاضر با توجه به سال ها تجربه در زمينه تاليف و تدريس گرافيک رايانه اي تاليف شده است. به ويژه از زبان برنامه نويسي C# براي پياده سازي کدها استفاده گرديده است که اکثر دانشجويان نرم افزار، IT، ICT و علوم کامپيوتر اين زبان را مي شناسند.
    اين کتاب شامل 8 فصل و سه پيوست است. در فصل اول، کتاب کاربردهاي گرافيک رايانه اي بيان شده است. فصل دوم به دستگاه ها و تجهيزات گرافيکي پرداخته است. در فصل سوم زبان C# و کلاس هاي گرافيک در آن به طور مختصر آموزش داده شده است. فصل چهارم به مبناي هاي خروجي از قبيل نقطه، خط، دايره، بيضي، چندضلعي و منحني و الگوريتم ها ترسيم آن ها در گرافيک رايانه پراداخته است و الگوريتم هاي بيان شده را با C# پياده سازي نموده است. فصل پنجم، تبديلات هندسي دو و سه بعدي از قبيل انتقال، مقياس گذاري، دوران، کشش و انعکاس را آموزش داده، به زبان C# پياده سازي نموده است. فصل ششم ديد و الگوريتم هاي برش را بيان کرده، به زبان C# پياده-سازي نموده است. فصل هفتم و هشتم به پردازش تصاوير ديجيتال پرداخته و الگوريتم هاي عمليات برروي پردازش تصاوير ديجيتال را بيان کرده و با C# پياده ازي نموده است. در پيوست الف، فرمت هاي تصوير آورده شده است. در پيوست ب، تئوري رنگ و مدل هاي رنگي آمده است و بالاخره در پيوست پ، مسائل متعددي با C# حل گرديده است.

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست

بله . خیلی کتاب خوبیه . مدتی هست که دارمش . بهترین و روان ترین مطالب گرافیکی رو با هم داره . در ضمن یک چکیده اینترنتی هم داره که حل تمرین هست . اونم خیلی خوبه . ولی کتابش یه چیز دیگه هست .

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

تبلیغات در انجمن ممنوع هست
    تمام موضوعات مرتبط با این مطلب حذف شدند و این ارسال هم صرفا برای اطلاع شما حذف نشد
    اگر احساس میکنید نیاز به تبلیغات دارید میتونید با مسئولان سایت پیشنهادتون رو درمیون بزارید

مدیران بزرگوار انجمن لطفا از این به بعد بیشتر دقت کنن

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست

جناب حسن پور درست می فرمائین . البته تا حدی . اگر این کتاب پی دی اف میشد تبلیغ نبود ؟ خودمون دانلود میکردیم خوب بود ؟ من تمامیه مطالبی رو که به گرافیک مربوط میشه رو مدتهاست که از وب دنبال میکنم و دانلود . ولی این کتاب رو که دیدم دیگه تمرین حل میکنم . بهتره لااقل یه فکری برای معرفی این جور کالاها بکنین . مثلا یه پستی برای معرفیه کتاب ها بزارین . تا نه بوی تبلیغ بده و برای دوستان هم معرفی بشه . مفید باشه . .

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط jellyfish نمایش پست ها
    جناب حسن پور درست می فرمائین . البته تا حدی . اگر این کتاب پی دی اف میشد تبلیغ نبود ؟ خودمون دانلود میکردیم خوب بود ؟ من تمامیه مطالبی رو که به گرافیک مربوط میشه رو مدتهاست که از وب دنبال میکنم و دانلود . ولی این کتاب رو که دیدم دیگه تمرین حل میکنم . بهتره لااقل یه فکری برای معرفی این جور کالاها بکنین . مثلا یه پستی برای معرفیه کتاب ها بزارین . تا نه بوی تبلیغ بده و برای دوستان هم معرفی بشه . مفید باشه . .
    سلام
    منظورتون رو نفهمیدم ! احیانا منظورتون این نبوده که اگه ایشون لینک دانلود کتاب رو میزاشتن من باز بهشون ایراد میگرفتم یا نه ؟
    ببینید هرچیزی خوبه اما در جای درست خودش اینجا انجمن دانشجویه برای اینکه چهارتا نکته یاد دانشجوها داده بشه چهارتا مشکلشون حل بشه نه اینکه تبلیغ کتاب بشه صرفا به دانشجو به دیده مولد پول نگاه بشه .
    اگر ایده راهگشایی کار دانشجوهاست راهش ارائه مطالب هست . مثلا ایشون میتونن در بخشهایی که هنوز براش جوابی وجود نداره پست ارسال کنن یا اینکه مطالب آموزشی جدید قرار بدن
    بعد اگر دانشجویی نیاز به اطلاعات بیشتر داشتن میتونن نظرشون رو بگن که میتونید فلان کتاب رو هم تهیه کنید . نه اینکه راه بیوفتن تمام انجمن رو تبدیل کنن به یه نمونه از سایت ایستگاه!! برای تبلیغ یکسری کتاب.

ایده شما در معرفی کتابها ایده پسندیده ایه! که در اکثر سایتها بنوعی پیاده شده . در این انجمن هم میشه در بخشهای مختلفش تاپیکهایی زد که چه کتابی برای فلان بخش بخونم خوبه ؟ کما اینکه در بعضی از تاپیکها
    ما (کاربرای انجمن ) یکسری کتاب معرفی کردیم . این مسیر هم میشه در پیش گرفته بشه اما تبلیغ هرچیزی خارج از عرفش اینجا مجاز نیست.

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)