ابزارهای مدیریتی سایت و سرور مجازی بر روی گوشی همراه – بخش دوم
سرور میکروتیک
ابزارهای مدیریتی سایت و سرور مجازی بر روی گوشی همراه – بخش دوم ، برای مدیریت سرور مجازی و سایت ها نیاز به انواع برنامه مدیریتی است و برای اینکه بتوان این دسترسی را همیشگی و دائم داشته باشیم نیاز است که از نرم افزارهای موجود برای گوشی همراه استفاده کرد .
سرور مجازی
در مقاله ابزارهای مدیریتی سایت و سرور مجازی بر روی گوشی همراه – بخش اول به دو مورد از این نرم افزارها اشاره شد در ادامه این مقاله به معرفی دیگر نر افزارهای موجود می پردازیم ، لازم به ذکر است این برنامه ها برای تمامی سرورها یکسان می باشد حال این سرور از نوع سرور مجازی لینوکس باشد یا سرور مجازی میکروتیک و یا سرور مجازی ویندوز و ….
خرید سرور مجازی
Teamviewer
توسعه دهندگان teamviewer امکان اتصال به ریموت و سرور را از طریق گوشی در اختیار کاربران قرار داده اند اما اتصال با یک صفحه نمایش کوچک به قدری غیرمنطقی می باشد و استفاده کردن از یک دستگاه دیگر با صفحه نمایش بزرگتر کمی عاقلانه تر می باشد در نرم افزار teamviwer امکان اتصال و ریموت از طریق windows و mac قابل اجرا است .
سرور اختصاصی چیست؟
این نرم افزار با قراردادن کلیدهای ترکیبی سعی در رفع معضلات ریموت کرده است اما لازم به ذکر است که گاهی خلاء عدم وجود موس و کیبورد بسیار احساس می شود و باز هم نمی توان ورژن موبایل آن را به صورت کامل بجای نسخه desktop جایگزین نمود.
سرور مجازی رایگان
Andftp
در این نوع نرم افزار تمامی دسترسی ها و قابلیت های مورد نیاز نسخه دسکتاپ گنجانده شده است و با آن می توان علاوه بر انتقال فایل ها به صورت کامل با سرور مجازی ریموت شد همچنین در سیستم عامل ios می توان انتخاب کاملتری داشت و آن نرم افزار ftp on go می باشد
سرور ویندوز
Ping tools
این نوع نرم افزار تمامی دسترسی ها و ابزارهای لازم موجود مثل port scanner ، ping و … را در یک قالب ساده و کاربر پسند در اختیار مدیران سرور قرار می دهد .
سرور لینوکس

موضوعات مشابه: