نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 525 بار در 195 پست
    نوشته های وبلاگ
    5

new شهادت دانشمندان ایرانی+عکس

دشمنان بدانند شهادت دانشمندان ایرانی هیچ خللی در عزم و اراده ی دانشگاهیان ایجاد نخواهد کرد

دیروز کوردلان عرصه علم وفناوری ایران دست به اقدام تروریستی زده اند اما این اولین بار نیست كه استكبار كوردل دست به این گونه اقدامات بی نتیجه می زند، آنان می دانند این شیوه های ناجوانمردانه نمی توانند خللی در اراده مصمم و آهنین این ملت هوشیار و بیدار وارد كنند. بلکه عزم و ارداه ما را دوصدچندان خواهد کرد هر چند تفاوتی در رشته های دانشگاهی وجود داشته باشه

اما تصویری واضح تر از شهادت مظلومانه احمد روشن که به سالار شهیدان پیوست . جهت شادی روحش صلوات بر محمد وآل محمد

انتشار جهت محکومیت اقدام تروریستی دانشمندان ایرانی

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    خدا بیامرزتشون و باعث وبانیشو لعنت کنه .
    البته ایشون معاونت سایت نطنز بودن انگار و بنظرم از لحاظ علمی در حد و اندازه های دانشمندان قبلی ما نبودن ( دانشمند فکر نمیکنم بشه به ایشون گفت ) قضیه از این پیچیده تره احتمالا اینا حالا شروع کردن مسئولین مدیریتی رو هدف قرار دادن !
    یا وزارت اطلاعات خیلی قوی داره از بقیه دانشمندا محافظت میکنه که اینا رفتن سراغ این افراد یا اینکه دیگه دانشمندی نمونده ! یا اینکه ایشون هم یکی از افراد بسیار تاثیر گذار در قضیه هسته ای ایران بوده واقعا و باز وزارت اطلاعات سوتی داده !

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 525 بار در 195 پست
    نوشته های وبلاگ
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Master نمایش پست ها
    البته ایشون معاونت سایت نطنز بودن انگار و بنظرم از لحاظ علمی در حد و اندازه های دانشمندان قبلی ما نبودن ( دانشمند فکر نمیکنم بشه به ایشون گفت ) قضیه از این پیچیده تره احتمالا اینا حالا شروع کردن مسئولین مدیریتی رو هدف قرار دادن !
    اگر هم یه مدیر بوده توی یه جای حساس و فوق تخصصی کم آدمی نبوده و یه چیزی سرش میشده در هر صورت یه سرمایه علمی واسه کشورمون محسوب میشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Master نمایش پست ها
    واقعا و باز وزارت اطلاعات سوتی داده !
    این واسه زمانی بکار میره که دستگاه ما کار اشتباهی کرده باشه به نظر شما دستگاه امنیتی کشورمون باید چقدر قوی باشه تا بودجه n میلیارد دلاری آمریکا رو که واسه خرابکاری در ایران اختصاص داده تماما دفع کنه؟.............

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط visualizer نمایش پست ها
    این واسه زمانی بکار میره که دستگاه ما کار اشتباهی کرده باشه به نظر شما دستگاه امنیتی کشورمون باید چقدر قوی باشه تا بودجه n میلیارد دلاری آمریکا رو که واسه خرابکاری در ایران اختصاص داده تماما دفع کنه؟.............
    وزارت اطلاعات تو این دوره خیلی ضعیف ظاهر شده ما تو دوران جنگمون که مملکت هرکی به هرکی بود انقدر تلفات نداشتیم . اگه امریکا n میلیارد بودجه داره صرف میکنه ایران هم داره تمام هستی و نیستیش رو روی تسلیحات نظامی و اطلاعاتی میزاره . هرچند حرف شما هم کاملا درست هست اما واقعا بنظر شخص خودم وزارت اطلاعات ما در حد و اندازه های خودش طی دوره های قبل اصلا ظاهر نشده .

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)