تحول در دنیای فناوری اطلاعات ثانیه به ثانیه اتفاق می افتد و حالا نوبت به کیبورد با همان صفحه کلید رسیده است. با دیدن این ایده متوجه می شویم که صفحه کلید های ما چقدر بی روح و یکنواحت هستند و نیاز مبرمی به این ایده پیدا خواهیم کرد !

با این وسیله می توانیم کلید های روی صفحه کلید را برنامه ریزی و آنها را به شکل دلخواه خود در بیاوریم، این امکان را داریم که تصویر روی کلید را طبق سلیقه و نیاز ( هر روز ! ) عوض کنیم ؛ جالب تر این است که می شود از تصاویر متحرک نیز برای اینکار استفاده کرد.

برای این صفحه کلید می توانیم حالت های مختلفی را تنظیم کنیم و در واقع محیط های گوناگونی را تعریف کنیم که با تعویض آنها شکل کلید ها تغییر کند مثلا برای زبان های مختلف حروف الفبا تغییر کند و یا برای کار با هر نرم افزار و میانبرهای آن، کلید ها را به شکل دلخواه و کاربردی تر درست کنیم.

در این کیبورد یک صفحه نمایش هم قرار دارد که می تواند اطلاعات مورد نظر شما را روی صفحه کلید نمایش دهد، برای مثال عکس های مورد علاقه شما، موسیقی در حال پخش، وضعیت آب و هوا و یا تیتر آخرین اخبار روز و … این ایده توسط Art Lebedev Studio طراحی شده است.موضوعات مشابه: