صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 368 بار در 201 پست
    سلام به همه
    دیدم حرفای فرشته ی عزیز به حرف دلم نزدیکه نقل قولش کردم با این تفاوت که از ابتدای شروع به کار فروم حضور نداشتم.
    همه ی ما ممکنه تو خیلی از فرومهای دیگه عضو باشیم ولی اینجا انگار بچه ها واقعا خالص و صادق و بی ریا بودن.بنظر من اینجا آروم بود اما جو خوبی داشت. ........آدم حیفش میاد به خدا...........
    در هر حال آقای حسن پور و 2-3 از دوستانشون واسه این فروم خیلی زحمت کشیدن ...اگه اینطور تصمیم گرفتن ، که دیگه جای هیچ حرفی باقی نمی مونه..........

نقل قول نوشته اصلی توسط Freshte نمایش پست ها
    نمیتونم اسمش رو تجربه بذارم
    بیشتر جنبه ی خاطره داره برام من از اولین ماه های تولدش باهاش بودم ...یه جورایی حس دوست جون جونی دارم بهش و الان واقعا ناراحتم...... واقعناااا .... ودوست دارم قدم مثبت بردارم .. نه به خاطر عادت کردن به فروم ..نه ...

به خاطر اینکه دسترنج یه عده دانشجو هست که بدون هیچ چشم داشتی و فقط برای ارتقای سطح علمی دانشجویان این دانشگاه و دانشگاه های دیگه دست به این کار زدن
    حرف تو دلم زیاده...... خیلی مطالب از این جا خوندم که به دردم خورد.... مثلا سر درس طراحی وب واقعا /اقای حسن پور گل کاشتن با اون ویدئو هایی که حکم آب حیات داشتن برامون..... زحمت شبانه روزی بچه ها نباید هدر بره
    و من خیلی مشتقام که بتونیم با هم یه فکری برا برپا موندن اینجا کنیم.....حیفه برای ایندگان(دانشجوهایی اینده دانشگاه) و خیلی چیزای دیگه
    فعلا اشک دیدم رو تار کرده ...........

عضو تازه وارد
    تشکر شده 26 بار در 15 پست
    سلام دوستان
    برای ابراز همدردی عرض می کنم نگران نباشید واین سایت همیشه پابر جا واستوار خواهد ماند.

***آسمان تان ستاره باران باد**

نصب ونگهداری سایت شما رابا انواع مدیریت محتوی
    برای حمایت ازتالارگفتگوی دانشجویان دانشگاه علوم وفنون مازندران

مدیر بخش صنایع
    تشکر شده 985 بار در 478 پست
    نوشته های وبلاگ
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid1744 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ابراز همدردی عرض می کنم نگران نباشید واین سایت همیشه پابر جا واستوار خواهد ماند.
    سلام
    خدا از زبونتون بشنوه!
    ان شاالله همین طور باشه!

الا بذکرالله تطمئن القلوب
    هر جای دنیایی دلم اونجاست
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39
    من حرفی برای گفتن ندارم

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست
    نکنه تو فکر زدنه یه فرمی چیزی تو این مایه ها هستین . از شما بعید نیست . اخه از صبی هر وقت سر زدم نبودین . ؟ .

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali 7171 نمایش پست ها
    ........معنی خوب همدلی رو از آقای tishab (حالا سر یه مسئله ای) یاد گرفتم و........

نقل قول نوشته اصلی توسط jellyfish نمایش پست ها
    در ضمن جناب Tishab این دومین باریه که خودتون رو غیب ( حذف ) میکنید . دیدمتون . .
    .??!!!!!!!!!!!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    از بس ناراحتم... حال تجربه نوشتنو ندارم...
    یه پیشنهاد:
    همه گووووووله کنیم بریم یه فرومی یا..... هرجای دیگه ای(با همین نام کاربری.!) تا زمانی ک فروم 2باره راه بیفته...........البته ب جز فیس!!...

ویرایش توسط Tishab : 26th April 2013 در ساعت 06:12 PM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

عضو تازه وارد
    تشکر شده 26 بار در 15 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali 7171 نمایش پست ها
    ........معنی خوب همدلی رو از آقای tishab (حالا سر یه مسئله ای) یاد گرفتم و........

در ضمن جناب Tishab این دومین باریه که خودتون رو غیب ( حذف ) میکنید . دیدمتون . .
    .??!!!!!!!!!!!
    .
    .
    .
    از بس ناراحتم... حال تجربه نوشتنو ندارم...
    یه پیشنهاد:
    همه گووووووله کنیم بریم یه فرومی یا..... هرجای دیگه ای(با همین نام کاربری.!) تا زمانی ک فروم 2باره راه بیفته...........البته ب جز فیس!!...
    سلام دوست عزیز

شما ودوستانتان نگران نباشید من درکنار مدیریت سایت وشما عزیزان هستم وهرگز این فروم بسته نمیشه چرا من خود شما وسایت را ساپورت خواهم نمود اگر حقی باشه وریش سفیدی باشه کدخداامنشی باشه من این حق را از مدیریت کل سایت دارم واجازه خواهم گرفت تا به همراهی شما دوستان به مسیر والایتان ادامه ومن هم درکنارتان خواهم بود .همگان موفق باشید

***آسمان تان ستاره باران باد**

نصب ونگهداری سایت شما رابا انواع مدیریت محتوی
    برای حمایت ازتالارگفتگوی دانشجویان دانشگاه علوم وفنون مازندران

کاربر فعـال
    تازه عضو فرم شده بودم . همچنین اولین تجربه عضویت در یک انجمن رو داشتم . تو انجمن به دوشخص با عنوان مدیر بازنشسته برخورد کردم . فکر میکردم منظورمدیر مدرسه باشه . تصور کنید چه سنی از فرشته جون در ذهنم بود . بعدشم کل انداختن دوستان که باعث شد فکر کنم ایشون شاید یک استاد باشن . چون مشغله م زیاده روزانه شده یکبار سر میزدم . بیشتر مطالب وبلاگ و برخی نیازهای نرم افزاری و ... . و صد البته شوت باکس . من عاشق شکلکها خصوصا نیشخند ( همون سبزه ) هستم . اونم تند خوانی .
    این یعنی هنوز خیلی از قسمتهای فرم رو نخوندم .
    طفلی جناب حسن پور . تحملم کردن . اخه شما نمی دونید که . من هر سوالی داشتم از ایشون میپرسیدم و چقدر با حوصله پاسخ میدادن . وقتی هم که نبودن از جنابان پویا . کدکس . ... . میپرسیدم .
    اقای حسن پورمدیر بسیار خوبی بودن . می دیدم هر وقت وارد فرم میشم ایشون هم هستن ولی نمی دونستم این حضور یک مسئولیت جدی هست .
    ایشون جوون بسیار خوبیه . متین و با شخصیت . براتون ارزوی سلامتی و موفقیت روز افزون میکنم
    همچنین برای مدیران فعلی خصوصا جناب تیشاب تمام دوستانی که صمیمانه همکاری دارن تا این قلب بطپه .
    بازم مبارک باشه .
    این یعنی من این فرم رو دوست دارم .

ویرایش توسط jellyfish : 29th June 2013 در ساعت 11:44 PM

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    فکر میکردم منظورمدیر مدرسه باشه . تصور کنید چه سنی از فرشته جون در ذهنم بود . بعدشم کل انداختن دوستان که باعث شد فکر کنم ایشون شاید یک استاد باشن
    این قسمتشو با من بوووووووووووووووووووووووو ود (دلتوووووووووووون آب) .... خدایی کلی خندیدم این تیکه رو خوندم

دیگه دوستان لطف دارن من و به عنوان پیشکسوت این فروم انتخاب کردن..از انتخاب شایسته ی خودمان مچکریم

در مورد جناب حسن پور و باقیه ادمین های محترم دقیقاً نظر درست و مثبتی دادین .... خیلی خوبه که شما بعنوان فردی که دوستان رو ندیدین این نظر و دارین ..این یعنی دوستان راهشون رو درست رفتن 8" class="inlineimg" />" smilieid="38" class="inlineimg" />

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

کاربر فعـال
    در مورد جناب حسن پور و باقیه ادمین های محترم دقیقاً نظر درست و مثبتی دادین .... خیلی خوبه که شما بعنوان فردی که دوستان رو ندیدین این نظر و دارین ...

دیدنه ادمها مهم نیست . مهم اون باطن یک شخص هست که اگر خوب باشه مثل عسل شیرین خواهد بود واگر نه مثل شوکران تلخ و گس . البته این به مرور درک خواهد شد وگرنه من نوعی در پس باطن خودم نقابی دارم که ممکنه به هر دلیل اونو داشته باشم .
    ترس . گذشت . شکست . تواضع ... .
    ولی در کل من بچه های فرم رو دوست دارم چون حس کمک و همکاری توشون درک میشه .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)