کوکرانا سایتی است که توسط گروهی از دانشجویان آمار دانشگاه های تهران و شهید بهشتی جهت آموزش پایان نامه نویسی و به خصوص تحلیل آماری پایان نامه و مقاله ایجاد شده است. در این سایت سعی بر این است که اکثر نرم افزارهای آماری آموزش داده شود.

سلام خواستم
موسسه آماری کوکرانا
رو خدمتتون معرفی کنم جهت انجام تحلیل آماری پایان نامه و مقاله که خودم با این موسسه انجام دادم فصل 4 پایان نامم رو و راضی بودم.

روال کار موسسه آماری کوکرانا به این صورت است که پس از برقراری تماس در اولین گام، به صورت رایگان درخواست شما بررسی خواهد شد و هزینه و مدت زمان انجام کار به شما اعلام خواهد شد. در گام بعدی و در صورت موافقت شما با قیمت و زمان، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده، کار شروع شده و پس از اتمام کار مابقی هزینه از دانشجو دریافت می‌گردد. پس از دریافت فایل توسط دانشجو در مرحله اول تمامی جداول، نمودارها و نتایج برای دانشجو در داخل فیلم آموزشی با توضیحات متخصص آماری شرح داده می شود. در مرحله بعد بنا به درخواست دانشجو مشاوره تلفنی و تلگرامی و جلسه توجیهی حضوری بدون هیچگونه هزینه اضافی انجام می شود. لازم به ذکر است که تیم آماری کوکرانا موظف است تمامی اصلاحاتی که را که حتی بعد از دفاع دانشجو از طرف اساتید داده می شود را بررسی و انجام دهد.

البته متن بالا رو از سایتشون کپی کردم.

آدرس اصلی سایت