نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 61

موضوع: انتخاب من

Threaded View

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام .
    من که اشکالی نمیبینم اما خیلی احتمالات رو باید بدید چون همه چیز رو نمیشه تو دانشگاه یا محل کار یا چندتا ایمیل فهمید .
    مثلا این استاد چند سال دارن و چرا (اگر سنشون بالاست ) تا حالا مجرد موندن ؟ این شاید بتونه کمک کنه بدونید اصلا نیازه هست پا پیش بزارید یا نه
    دوم ممکنه این ارتباطات ندیده و الکترونیکی و مجازی یک علاقه کاذب دو طرفه ای ایجاد کنه اما یکدفعه مثلا طرف با مواجه با شما نظرش بر گرده - قیافه سن رفتار یا حتی خانواده و کلی ملاک دیگه این کار رو برای شما که انقدر محتاطید سخت میکنه
    سوم هم معمولا کسایی که انقدر مثل شما حساس و محتاط هستن یک جا ضربه شدیدی میخورن چون دیگه عشق و عاشقی احتیاط و عقل نمیشناسه . عقل مال مرحله قبل عاشقیه . وقتی شدید تمامه پس قبلش خوب فکر کنید .
    چهارم احتیاط زیادی از اینکه نکنه شکست بخورید یا شکست عشقی قبلی (در صورت وجود) تکرار بشه نداشته باشید این مسئله زندگی شما رو تحت تاثیر بدی میزاره .
    مردا از دخترا انتظار متانت و وقار دارن. نه خشکی و منطق زیادی . پس احساسات دخترانه رو سعی نکنید سرکوب کنید (بعضی ها معمولا یا از اینور میوفتن یا از اونور ) تا اینکه مثلا مثل دخترای دیگه بحساب نیایید .
    معمولا در دنیا مردا از دخترا خواستگاری میکنن - به غیر از مدی که تو بعضی جوامع امروزه مد شده - اما اگر دختری به مردی علاقه داشته باشه معمولا بصورت غیرمستقیم این کارو میکنه و توجه مرد رو بخودش جلب میکنه اگر مرد جلب شد چه بهتر
    اما اگر نشد بهتره ادامه پیدا نکنه . معمولا مردا هم متوجه میشن که منظور طرف مقابل چیه و اگر اونها هم تمایل داشته باشن خودشون رو یکطوری نشون میدن - معمولا مردا با وقت گذاشتن یا انجام یک کاری برای فردی که بهش علاقه دارن این کارو میکنن .
    در نهایت من فکر میکنم احتیاط زیادی اشتباست چون به هر حال ادم باید زمین بخوره اگه بخواید از زمین خوردن بترسید - اولا حتما زمین میخورید - دوما دیگه خیلی سخت از زمین بلند بتونید بشید تو این حالت - چون زندگی و سرنوشت جزء لاینفکش همین شکست ها و درس گرفتن ها و پیروز شدن هاست .
    پس نباید ترسید و همینطور نباید نرم های اجتماعی رو هم بهم زد وگرنه عواقبش متوجه ادم میشه

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)