صفحه 1 از 7 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 61

موضوع: انتخاب من

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست

انتخاب من

دوستان سلام .
    دوست دارم از اینجای زندگیم براتون بگم . تا اشتباهاتمو در اینزمینه بشنوم . خوشحالم منو نمیشناسین پس باهام صادق باشین اگر هم نظر خاصی داشتین برام ایمیل کنین . اسامی وعناوین جعلی هستن و چون اکثرا دانشجو هستین از پشت رابطه استاد شاگردی قصه ام رو میگم . همه چیز از یک غیبت شروع شد . طبق معمول عده ای از دانشجوها پشت سر اساتید مختلف غیبت مفصلی داشتن . زن و مرد . دکتر و معاون و استاد و ... . تااینکه غیبت در مورد شصی شد که من تقریبا 6 ماه انو میشناختم . دو را دور و در نظرم ایشون یک مرد کامل بود . بسیار جدی و متین و خوش برخورد . سرش تو کار خودش بود و به همه چه پسر چه دختر به چشم کتاب نگاه میکرد و در محیط کاری همه باهاش راحت بودن . تودانشگاه منم سرم تو کار خودمه و معمولا شنونده هستم . ولی اونروز با شنیدن صحبتها وعدم هضم مطالب سوالاتم در مورد ایشون شروع شد و کم کم دچار کنجکاویه زیادی شدم . خیلی نمیتونستم از دوستانم درمورد ایشون بپرسم چون ایشون مجرد هستن و خودمم هم اینطور .در ضمن ادمی نیستم که اونقدر به دوستام پا بدم که حد خودشون رو نشناسن و کلا در اینجورکارها ( گرد اوری اطلاعات ) از همه عقبم . با اون همه افکار مختلفی که دیگه داشت خفم میکرد شیطون رفت تو جلدم که این ادمو بزار سر کار ولی چون مردم ازار نیستم و میدونم اگه خدا پرسید چرا ؟ نمیتونم جوابشو بدم این کارو نکردم . مدتی فکر کردم و تقریبا یک هفته گذشت و تواین مدت معلوماتم هم کم کم زیاد میشد . در ضمن یکی از دلایل ارتباط ما علاقه مندی درمورد یکی از دروسه و با توجه به این مطلب من میتونستم بواسطه علاقه مندیم در مورد ایشونهم اطلاعات کسب کنم . منی که کامپیوتر رو مدتها بیخیال شده بودم و فقط سرچ و دانلود میکردم سریعا . ایمیل و نرم افزار و ... رو اکی کردم جوری که از بچه های نرم هم توبعضی موضوعات پیش افتادم . هر بار که ایشون رو میدیدم با خودم میگفتم چرا ؟ اخه باشخصیتی که من باور داشتم شنیده هام نمی خوند . این شد که تصمیم گرفتم به ایشون ایمیل بزنم . این تصمیم رو وقتی گرفتم که دیگه به چشم عنوان استادی به ایشون نگاه نمیکردم. چون شخصیت شون همیشه مورد تحسین من بود و با دوستان که بودیم همیشه من تو فاز مخالف بودم و نظر خوبی نسبت به ایشون داشتم . اخه من در مورد ادمها زود قضاوت نمیکنم و رفتارشون رو مد نظر دارم نه چهره زیبا ویا مدل ماشین و ... . حتما در وجود هر شخص حسنی قرار داده شده ولی شاید نگاه متفاوت اشخاص به زندگی و البته خودخواهی ها قضاوت ما رو تحت تاثیر قرار میده و در مورد دخترها انتخاب همسر رو مشکل . من پاکی نگاه اون مرد رو درک کردم هرچند اون موقع من هیچ اطلاعی از وضعیت تاهل شون نداشتم . ولی رفتارشون نشون میداد که هنوز ازدواج نکردن ولی باز احتمال وجود نامزد بود . پس اولین ایمیلم رو با این متن زدم : مدتهاست که به شما علاقه مندم . اما غرور زنانه ام مانع ابراز ان می شود . از طرفی اصلا نمی دانم شما همسر . نامزد ... دارید یا نه ؟ چون در صورت وجود درست این است که همکار بمانید ( استاد ) . امیدوارم صادق باشید . اگر عزیزی رو دارید از صمیم قلب ارزوی خوشبختی برایتان دارم . در غیر اینصورت خیلی دوست دارم با شما خصوصا ( علاقه مندیه مشترک ) بیشتر اشنا شوم . چون اونو دنبال میکنم . با احترام jellyfish . ادامه دارد ....

ویرایش توسط jellyfish : 22nd April 2013 در ساعت 09:04 AM

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام .
    من که اشکالی نمیبینم اما خیلی احتمالات رو باید بدید چون همه چیز رو نمیشه تو دانشگاه یا محل کار یا چندتا ایمیل فهمید .
    مثلا این استاد چند سال دارن و چرا (اگر سنشون بالاست ) تا حالا مجرد موندن ؟ این شاید بتونه کمک کنه بدونید اصلا نیازه هست پا پیش بزارید یا نه
    دوم ممکنه این ارتباطات ندیده و الکترونیکی و مجازی یک علاقه کاذب دو طرفه ای ایجاد کنه اما یکدفعه مثلا طرف با مواجه با شما نظرش بر گرده - قیافه سن رفتار یا حتی خانواده و کلی ملاک دیگه این کار رو برای شما که انقدر محتاطید سخت میکنه
    سوم هم معمولا کسایی که انقدر مثل شما حساس و محتاط هستن یک جا ضربه شدیدی میخورن چون دیگه عشق و عاشقی احتیاط و عقل نمیشناسه . عقل مال مرحله قبل عاشقیه . وقتی شدید تمامه پس قبلش خوب فکر کنید .
    چهارم احتیاط زیادی از اینکه نکنه شکست بخورید یا شکست عشقی قبلی (در صورت وجود) تکرار بشه نداشته باشید این مسئله زندگی شما رو تحت تاثیر بدی میزاره .
    مردا از دخترا انتظار متانت و وقار دارن. نه خشکی و منطق زیادی . پس احساسات دخترانه رو سعی نکنید سرکوب کنید (بعضی ها معمولا یا از اینور میوفتن یا از اونور ) تا اینکه مثلا مثل دخترای دیگه بحساب نیایید .
    معمولا در دنیا مردا از دخترا خواستگاری میکنن - به غیر از مدی که تو بعضی جوامع امروزه مد شده - اما اگر دختری به مردی علاقه داشته باشه معمولا بصورت غیرمستقیم این کارو میکنه و توجه مرد رو بخودش جلب میکنه اگر مرد جلب شد چه بهتر
    اما اگر نشد بهتره ادامه پیدا نکنه . معمولا مردا هم متوجه میشن که منظور طرف مقابل چیه و اگر اونها هم تمایل داشته باشن خودشون رو یکطوری نشون میدن - معمولا مردا با وقت گذاشتن یا انجام یک کاری برای فردی که بهش علاقه دارن این کارو میکنن .
    در نهایت من فکر میکنم احتیاط زیادی اشتباست چون به هر حال ادم باید زمین بخوره اگه بخواید از زمین خوردن بترسید - اولا حتما زمین میخورید - دوما دیگه خیلی سخت از زمین بلند بتونید بشید تو این حالت - چون زندگی و سرنوشت جزء لاینفکش همین شکست ها و درس گرفتن ها و پیروز شدن هاست .
    پس نباید ترسید و همینطور نباید نرم های اجتماعی رو هم بهم زد وگرنه عواقبش متوجه ادم میشه

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39
    سلام

این 2 مورد آقای حسن پور رو بنده دقیقاً تایید می کنم:

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    مردا از دخترا انتظار متانت و وقار دارن. نه خشکی و منطق زیادی . پس احساسات دخترانه رو سعی نکنید سرکوب کنید (بعضی ها معمولا یا از اینور میوفتن یا از اونور ) تا اینکه مثلا مثل دخترای دیگه بحساب نیایید .
    و

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    اما اگر دختری به مردی علاقه داشته باشه معمولا بصورت غیرمستقیم این کارو میکنه و توجه مرد رو بخودش جلب میکنه
    اینکار شما از نظر بنده کاملاً اشتباه بود(دلیل: 2 نقل قول بالا)

باید دید جواب استادتون چی بوده؟

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

کاربر فعـال
    دوستان ابتدا به ساکن در حالی که شما هیچ چیزی در مورد وضعیت تاهل یک شخص نمیدونید میرید و خودتون رو معرفی میکنید ! این شروع من بود . تفاوت سنی ما به 4 سال نمیرسه . فکر نمیکنم کسی یهو عاشق بشه چون من احتمال وجود نامزد رو میدادم پس یک واقع بین بایدهم رعایت وضعیت طرف رو بکنه . هم خودشو .

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط jellyfish نمایش پست ها
    دوستان ابتدا به ساکن در حالی که شما هیچ چیزی در مورد وضعیت تاهل یک شخص نمیدونید میرید و خودتون رو معرفی میکنید ! این شروع من بود . تفاوت سنی ما به 4 سال نمیرسه . فکر نمیکنم کسی یهو عاشق بشه چون من احتمال وجود نامزد رو میدادم پس یک واقع بین بایدهم رعایت وضعیت طرف رو بکنه . هم خودشو .
    ببینین وقتی شما احتمال وجود یک نامزد رو میدین نباید مستقیم بگین که به ایشون علاقمندید:

مدتهاست که به شما علاقه مندم
    به هر حال پرس و جو رو برای این موقع ها گذاشتن

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 881 بار در 386 پست
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام دوست عزیز با توضیحاتی که شما دادید من نظر شخصی خودم رو بیان میکنم: به نظر من 6 ماه شناخت بسیار کمی اونم از یک استاد هست . ای کاش انقدر عجله نمیکردید و بیشتر به خودتون و اون استاد فرصت میدادید.به نظر من پیشنهاد توسط یک دختر اون هم در جامعه ما چندان پسندیده نیست و اگر هم فرض کنیم که ایشون شما رو مد نظر قرار دادن با انجام این کار این ذهنیت براشون بوجود میاد که نکنه اولین نفری نباشه که شما این پیشنهادو بهش میدید! بهتر عجله نکنید و سنجیده عمل کنید چون ممکن هست همین ارتباط شاگرد و استاد رو هم از دست بدید . به خودتون و اون استاد زمان بدید اگه اون شما رو مد نظر داشته باشه حتما خودش اقدام میکنه و پا پیش میگذاره. سعی کنید غیر مستقیم جواب سوالهایی که در ذهن دارید رو بدست بیارید.در پناه حق
    این مطلب رو حتما مطالعه کنیدhttp://forum.ustmb.ir/thread2410.html

برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

کاربر فعـال
    ای بابا . چرا هیچکس متوجه حرف من نمیشه . مسئله خیلی ساده هست . دو نفر اگه قصد ازدواج داشته باشن و از نظر شخصیتی مستقل در این مورد شروع به صحبت میکنن تا ..... . اینهایی که گفتم اول اولش بود . یا طرف قصد ازدواج داره و ادامه یا نداره و کات . این تازه یک شروعه . شناخت مال دوران صحبت و اشنایی دوستان . شاید از اونجایی که من ایشون رو میدیدم و فرصت برای علاقه مندی داشتم و روز به روز این مسئله برام جدی تر میشد ولی دونستن مسائل کلی برای شروع لازمه .

ویرایش توسط jellyfish : 22nd April 2013 در ساعت 01:22 PM

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 881 بار در 386 پست
    نوشته های وبلاگ
    6
    من متوجه منظور شما شدم . اما شما حتی نمیدونی نامزد داره یا نداره!!!از شما خوشش میاد یا نمیاد!!! حالا این وسط چرا شما باید میل بزنی!!! به نظرم این کار اشتباست . اگه به خودت و استادت زمان بدی همه اینها رو متوجه میشی . چون خودش پا پیش میذاره اگه واقعا بهت علاقه مند باشه. نظر شخصی بنده بود .

برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد...

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39
    ای بابا . چرا هیچکس متوجه حرف من نمیشه . مسئله خیلی ساده هست . دو نفر اگه قصد ازدواج داشته باشن و از نظر شخصیتی مستقل در این مورد شروع به صحبت میکنن تا ..... . اینهایی که گفتم اول اولش بود . یا طرف قصد ازدواج داره و ادامه یا نداره و کات . این تازه یک شروعه . شناخت مال دوران صحبت و اشنایی دوستان . شاید از اونجایی که من ایشون رو میدیدم و فرصت برای علاقه مندی داشتم و روز به روز این مسئله برام جدی تر میشد ولی دونستن مسائل کلی برای شروع لازمه .
    اگر هر 2 نفر قصد ازدواج داشته باشند بله
    اما در این مورد فقط شما قصد ازدواج داری و حتی نمیدونین طرف مقابلتون نامزد داره یا نه؟!

کاربر فعـال
    خب میخاستم جوابشون رو تو ادامه بزارم . الان میزارم . ( ممنون از ایمیلتون . همیشه دونستن اینکه کسی ادمو دوست داره باعث خوشحالیه . البته من ازدواج نکرده یا نامزدی ندارم اما نمیدونم دیگه باید چی بگم ؟ حتی نمیدونم شما از کجا منو میشناسید ؟ از طریق محل کار ( دانشگاه ) یا اینترنت یا از طریق دوستان ؟ ) .

صفحه 1 از 7 123456 ... آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)