صفحه 14 از 19 اولیناولین ... 49101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 از مجموع 183
    SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

بازی احتمالی دورتموند و پرسپولیس در تهران به سود کودکان بهزيستي

بازی احتمالی دورتموند و پرسپولیس در تهران به سود کودکان بهزيستي

به گزارش سایت آمار و نظرسنجی دیساپ به نقل از فارس؛ مسئولان باشگاه پرسپوليس درصدد هستند تا قبل از آغاز سيزدهمين دوره ليگ برتر ديدار دوستانه‌اي به سود کودکان بهزيستي برگزار کنند. در اين راستا مسئولان سرخ‌پوشان صحبت‌هايي را با مسئولان بارسلونا و دورتموند انجام داده‌اند، اما با توجه به اينکه بارسلونا مبلغ بالايي را براي اين امر پيشنهاد داده است، به نظر مي‌رسد ديدار با دورتموند هماهنگ شود.

به گزارش فارس، حسين شمس، مشاور ورزشي سازمان بهزيستي در اين زمينه گفت: رويانيان، مديرعامل باشگاه پرسپوليس به عنوان سفير طلايي سازمان بهزيستي معرفي شده‌ است. قرار است تفاهم‌نامه‌اي بين اين سازمان و باشگاه پرسپوليس امضا شود که قرار است سالي يک ديدار دوستانه بين پرسپوليس و يکي از تيم‌هاي بزرگ دنيا برگزار شود.

وي ادامه داد: براي اولين بازي صحبت‌هايي با مسئولان بارسلونا و دورتموند صورت گرفته که به علت مبلغ پيشنهادي بالاي بارسلونا احتمالا ديدار مقابل دورتموند هماهنگ شود. اين ديدار پيش از آغاز فصل جديد ليگ برتر در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.
    .
    منبع: مرکز داده، اطلاعات، آمار و نظرسنجی ایران - دیساپ - صفحه اصلی

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

SUPERMODERATOR
    نوشته های وبلاگ
    4
    کاهش سرعت اینترنت در جهان :
    همشهری آنلاین : سرعت اینترنت در سراسر دنیا کاهش یافته است. اختلاف میان یک گروه ضد بدافزار و یک شرکت بزرگ اینترنتی باعث افت سرعت اینترنت در سراسر جهان شده و کارشناسان این امر را بزرگترین حمله سایبری در تاریخ توصیف می کنند.
    سرعت اینترنت در سراسر دنیا کاهش یافت. این خبری است که رسانه های جهان 8 فروردین ماه آن را مخابره کردند. - الجزیره انگلیسی در این زمینه اعلام کرد: کارشناسان می گویند کاهش سرعت اینترنت ناشی از یک حمله اینترنتی است که بزرگترین حمله از این دست در تاریخ محسوب می شود ...
    منبع: جستجوگر هوشمند خبری | خبر فارسی
    ---------------------------------------------------------------------------------
    من چند وقتیه در گیر همین قضیه ام.....واقعا سرعت پایین اومده....البته اونایی که ADSL دارند شاید متوجه نشده باشند....!!!!...
    یا مثلا همین گوگل رو به زور باز میکنه ولی این فروم راحت بالا میاد...!!!!!!
    .

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    گوگل و جیمیل فیلترن . با فیلتر شکن بازش کنید میبینید مثل برق میاد بالا!

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 899 بار در 324 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    گوگل و جیمیل فیلترن . با فیلتر شکن بازش کنید میبینید مثل برق میاد بالا!
    ولی من همین الان چندین بار امتحان کردم نشد...!!

ویرایش توسط Taranom : 28th March 2013 در ساعت 05:14 PM

" ان الله مع الصابرین"

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط Taranom نمایش پست ها
    من مشکلی ندارم . فری گیت رو براتون پیام خصوصی کردم . با اون تست کنید نباید مشکلی باشه .من خودم شخصا از این استفاده میکنم .
    سرعت دانلودش هم خوبه 100 120 بعضی مواقع هم 200 270 هم بوده .

توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 899 بار در 324 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Taranom نمایش پست ها
    من مشکلی ندارم . فری گیت رو براتون پیام خصوصی کردم . با اون تست کنید نباید مشکلی باشه .من خودم شخصا از این استفاده میکنم .
    سرعت دانلودش هم خوبه 100 120 بعضی مواقع هم 200 270 هم بوده .
    مشکل از مرورگرم بود که حل شد شکر خدا.
    ممنون.

" ان الله مع الصابرین"

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    -

securedownload.jpg

خیلی خیلی مهم: خبرگزاری‌ها اعلام کردندکه اسکناسهای جدید ده هزارتومانی تقلبی درسطح وسیعی در کشور توضیع شده و تنها راه تشخیص تقلبی بودن آنها **شماره سریال** آنهاست
    که در زیر نور معمولی** سبز رنگ** هستند در صورتی که اسکناسهای غیرتقلبی در زیر نور معمولی قرمز رنگ هستند

ویرایش توسط F.Fakhari : 1st April 2013 در ساعت 12:19 PM
    رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

مدیر بخش صنایع
    تشکر شده 985 بار در 478 پست
    نوشته های وبلاگ
    33
    خروج خون از دیواره های ضریح مطهر دختر امام حسین (ع) الخبرپرس در گزارش خود آورده است شهر بلعبک با پدیده ای عجیب در مرقد “خوله” دختر امام حسین (ع) روبرو شده است که هزاران تن از مومنان برای مشاهده خارج شدن خون از این مرقد ودیواره های آن در این مکان جمع شده اند.

الا بذکرالله تطمئن القلوب
    هر جای دنیایی دلم اونجاست
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

مدیر بخش صنایع
    تشکر شده 985 بار در 478 پست
    نوشته های وبلاگ
    33
    بازیگران مشهور ایرانی

دوستان صمیمی ستارگان ایرانی
    آیا می دانید رفیق فابریک بازیگران و ستارگان ایرانی چه کسانی هستند؟دوست دارید آنها را بشناسید؟ پس این مطلب را تا انتها بخوانید….!!

دوستی و رفاقت چهره ها، همیشه جذاب و پرحاشیه است. اینکه کدام بازیگر سینما با چه کسی رفاقت می کند یا کدام چهره سیاسی حاضر است به خاطر یک رفاقت، هزار و یک ماجرای داغ و مهم را به جان بخرد یا کدام ورزشکار، خسته از یک روز سنگین تمرین گوشی موبایلش را برمی دارد و با رفیقی برای شب نشینی ساده تماس می گیرد و… همیشه و همواره مورد توجه بوده و هیچ ** به سادگی از آن نمی گذرد…اینکه این آدم ها چه کسی را محرم حریم خصوصی خود می کنند و البته گاهی هم از محرمیت خارجش می کنند، گزارشی است که در این صفحات می خوانید.
    ● حمید جبلی و ایرج طهماسب
    اسطوره های رفاقت و همکاری. باور نمی کنید؟! به تمام این سال های کنار هم بودن و کار کردنشان نگاه کنید.اصلا می توانید بدون حضور رفاقت و دوستی، شاهکاری مثل «کلاه قرمزی و پسرخاله و دارودسته اش» را نادیده بگیرید؟! نه نمی شود. هرجا پای حمید جبلی در میان باشد، ایرج طهماسب هم هست و برعکس. افتخار دوستی این همه سال هم نصیب خودشان می شود و لذتش هم با عروسک هایی که ۲۰ سال است دل ما را برده اند، نصیب ما.
    ● نگار جواهریان و باران کوثری
    هرکس می گوید دخترها نمی توانند دوست های وفادار هم بمانند، باید به رفاقت قدیمی این ۲ بازیگر نسل سومی و جوان سینما نگاه کند و حرفش را پس بگیرد. نشانه های عمومی دوستی و رفاقت این دو نفر از فیلم «خوابگاه دختران» شروع شد، اما قبل از آن هم، رفیقان شفیق هم بودند. این رفاقت از همان زمان تا الان ادامه دارد و کار به جایی رسیده است که در مجموعه «کلاه قرمزی ۸۸»، در یک آیتم، این دو نفر به جای نقش بازی کردن، باهم درباره عروسی یکی از دوستان و آشنایان مشترکشان حرف می زدند و پسرعمه زا فال گوش ایستاده بود که «عروسی یاسیه».
    ● اصغر فرهادی و پیمان قاسم خانی
    در روزگاری خیلی دور و اواخر دهه ۷۰ که اصغر فرهادی در تلویزیون سریال می ساخت و قاسم خانی فیلمنامه نویسی جوان با آینده ای روشن بود، رفاقت این دو نفر آنقدر صمیمی و نزدیک بود که خانوادگی به سفر می رفتند و فرهادی چند سال بعد ایده اولیه فیلم «درباره الی» را از همان سفرها گرفت اما حالا کارگردان اسکارگرفته ما با یکی از بهترین فیلمنامه نویسان سینمای ایران، دوستی دوری دارند و آخرین بار هم در یک مصاحبه دونفره برای اکران فیلم «جدایی نادر از سیمین» درباره این رفاقت صحبت کردند.
    ● علیرضا عصار و فواد حجازی
    زوج عجیب و غریب دنیای موسیقی. رفاقت این دو نفر از دوران جوانی شروع شد و حالا به روزهایی رسیده که هر دو، میانسالی را تجربه می کنند. آنها با هم معروف شدند و باهم آلبوم های مهم دهه ۸۰ را ساختند و تور کنسرت دور ایران گذاشتند و البته میانه راه، کمی هم فاصله و قهر را تجربه کردند؛ قهری که عصار آن را با انتشار آلبومی با آهنگسازی شهریار روحانی، عمومی کرد و آشتی را هم ۳ ۲ سال بعد با اجرای یک کنسرت مشترک. خبرهای رسیده حاکی است از اوضاع و احوال رفاقت این دو نفر در این روزها، مساعد است.
    ● احمدرضا احمدی و مسعود کیمیایی
    وقتی دو نفر در بچگی، پول توجیبی هایشان را جمع کنند و باهم به سینما بروند و فیلم ببینند و رویا بسازند، در روزگار و ایام پیری، همچنان رفیق شفیق هم باقی می مانند و حکایتشان می شود حکایت همین شاعر و کارگردان قدیمی. این رفاقت آنقدر مهم است که کیمیایی دقیقا در روزهایی که با بیماری دست و پنجه نرم می کرد، برای مراسم بزرگداشت احمدی از خانه بیرون آمد تا دین رفاقت را کامل ادا کند.

● مهران مدیری و سیامک انصاری
    وقتی جوان باشی و جویای نام و آدمی هم باشد که به اندازه خود تو باهوش و دنبال نام، رفاقت?تان در سال های بعد، می شود رفاقت این دو نفر. مدیری در سال های اخیر هیچ کدام از کارهایش را بدون حضور انصاری کلید نزده و خبرها از پشت صحنه این کارها، تایید می کنند گاهی این دو نفر در جدی ترین شرایط کاری، فقط با یک نگاه به هم به خنده می افتند و کدها و نشانه های هم را خیلی خوب می گیرند. البته در دایره دوستان مهران مدیری، علیرضا عصار هم به شکل پررنگی حضور دارد.
    ● ابراهیم حاتمی کیا و رضا کیانیان
    روزی روزگاری این کارگردان و بازیگر، یک روح بودند در دو بدن. آن موقع می گفتند هیچ کدام از فیلم های حاتمی کیا بدون حضور کیانیان ساخته نمی شود و زوج خوبی شده اند اما الان دیگر هیچ خبری از رفاقت این دو نفر نیست و کیانیان مدام مجسمه می سازد و عکس می گیرد و حاتمی کیا هم پشت صحنه فیلم تازه اش، «چ»، با فریبرز عرب نیا سروکله می زند.
    ● علی کریمی و پوریا پورسرخ
    اینکه جادوگر زمین فوتبال با پوریا پورسرخ چه ربطی به هم دارند، به ما مربوط نیست. مهم این است که این دو نفر، اخلاق و خصوصیات هم دستشان آمده و رفاقتی نزدیک و صمیمی دارند. البته خبرهای درگوشی حاکی از این است که پوریا پورسرخ علاقه خاصی به قرمزها دارد و علی پروین هم اسطوره دنیای فوتبالی اش است.
    ● شیلا خداداد و نیوشا ضیغمی
    یک اصطلاحی هست که می گوید:« فلانی و فلانی دوست های جون جونی هم هستند»، همان اصطلاحی است که می شود درباره این دونفر به کار برد و حرف دیگری هم باقی نمی ماند.
    ● پژمان بازغی و کامبیز دیرباز
    خیلی وقت است که از این دو بازیگر خبر تازه ای در راه نیست، اما رفاقتشان پابرجاست و حسابی هم رفاقت اصیل و درستی است. پژمان بازغی و کامبیز دیرباز نزدیک ۸ ۷ سال است که در حلقه اول دوستی هم هستند و خدا را شکر حالشان هم خوب است.
    عباس کیارستمی و سیف ا… صمدیان
    تا زمانی که عباس کیارستمی اعتراف نکرده بود آدم گوشه گیری است و اهل تجرد، رفاقت میان این فیلمساز و عکاس و فیلمبردار مهم سینما چندان عجیب و غریب نبود اما آنهایی که این دو نفر را از نزدیک می شناسند، همیشه برایشان عجیب است که کیارستمی دقیق و معمولا کم حرف چطور با صمدیان اجتماعی و خون گرم، در یک دایره قرار می گیرند. البته کیارستمی خارج از ایران هم دوستان خوبی مثل خانم ژولیت بینوش و آقای مارتین اسکورسیزی دارد.
    ● مسعود ده نمکی و محمدرضا شریفی نیا
    هرکسی برای خودش تعریفی از دوستی دارد و ما هم قرار نیست قضاوتی داشته باشیم؛ به همین دلیل، در همین فهرست نام این دونفر را هم می آوریم که خدای نکرده کم کاری نکرده باشیم. در همین راستا به جای تعریف از رفاقت و دوستی این دونفر، توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که شایعات می گویند محمدرضا شریفی نیا که روزی روزگاری لقب آچارفرانسه سینمای ایران را داشت در حال حاضر نقش کمرنگی در سینما دارد.
    ● امین حیایی و محمدرضا گلزار
    این دونفر آنقدر با یکدیگر رفیق اند که گلزار به خاطر حیایی حاضر شد در فیلم «شام عروسی» در یک سکانس افتخاری بازی کند و مدتهاست تصمیم گرفته اند یک گروه موسیقی داشته باشند اما حالا که گلزار آمریکاست و پروژه های دیگر را دنبال می کند و حیایی هم اینجا در فیلم?های مختلفی بازی کرده است.

● بهرام رادان و رضا یزدانیبهرام رادان
    از آن بازیگرهایی است که اصولا در دنیای سینما و موسیقی دوست های زیادی دارد. دوست هایی که نه آنقدر نزدیک و صمیمی هستند که نام رفیق شفیق داشته باشند و نه آنقدر دور که نسبت آشنایی بگیرند. دوستی این بازیگر با رضا یزدانی هم از جنس همین دوستی است، اما نباید فراموش کنیم که رادان با این خواننده یک آهنگ مشترک دارد.
    ● درباره یکی از مهم ترین رفاقت های تاریخ موسیقی ایران
    سما بابایی
    «ما سال ها با هم زندگی کرده بودیم و به تنها چیزی که فکر نمی کردیم، مسایل مالی بود. یادم می آید، چاووش مرداد تعطیل بود و همه به سفر رفته بودند. من و آقای علیزاده و بیژن کامکار در تهران ماندیم. آقای علیزاده پیشنهاد داد در روزهای باقیمانده تا پایان تعطیلات، چاووش را رنگ کنیم. رنگ خریدیم.سبز کمرنگ و خودمان دیوار را رنگ کردیم تا بچه ها را خوشحال کنیم.» اینها را «مجید درخشانی» درباره «چاووش» می گوید؛ همان گروهی که هنوز که هنوز است به عنوان یک حسرت بزرگ در موسیقی ایران درآمده است. اعضای چاووش که همگی شان از بزرگ ترین چهره های موسیقی ایران هستند، خاطره ها دارند از آن ساختمان خیابان شریعتی؛ آن ساختمان قدیمی و دنج. پای صحبت هر کدامشان که بنشینی، از محمدرضا لطفی گرفته تا محمدرضا شجریان، حسین علیزاده، مجید درخشانی، هادی منتظری و کامکارها، خاطره ها دارند از رفاقت های آن روزهایشان. «رفاقت» هم چیز عجیبی است.تا اسمش می آید، آدم یاد فیلم های کیمیایی می افتد، چاقو، دشنه، خنجر و مانند اینها . اما شاید عجیب باشد که عده ای، زمانی، روزگاری با هم رفاقت و با ساز و آواز، آثاری خلق کردند که در تاریخ موسیقی ایران بی بدیل و تا ابد ماندگار است. آنها اواخر دوره پهلوی، کانون «چاووش» را با تلفیق دو گروه «شیدا» (به سرپرستی محمدرضا لطفی) و «عارف» (به سرپرستی حسین علیزاده) تشکیل دادند و رفاقتشان از همین جا شروع شد. مجیدخان درخشانی درباره آن روزها می گوید: «کار ما از بعد از ظهر شروع می شد اما از صبح به ساختمان چاووش که همین الان ساختمان شرکت ماهور در آن قرار دارد، می رفتیم و صبحانه را با هم می خوردیم.آقای لطفی هم خودشان از صبح می آمدند و با ما کار می کردند. » حالا همه چیز تغییر کرده است. دیگر سال هاست نه از آن گروه خبری است و نه از آن قطعات که همه شان به یادماندنی بودند. راستش را بخواهید دیگر هیچ گروه دیگری هم به وجود نیامد که آن تعداد موسیقیدان برجسته در آن باشد. حالا سال هاست بزرگان موسیقی از هم دور مانده اند. نشسته اند در جزایر دور افتاده خودشان و به تنهایی فعالیت هایشان را انجام می دهند. لابد برای همین هم هست که کمتر اثری در این سال ها منتشر شد که رنگ و بوی آن آثار را داشته باشد.مثلا رزم مشترک یا سپیده یا خیلی آثار دیگر. همه رفته اند سوی خودشان و کار و بار خودشان را می کنند. محمدرضا لطفی که تصمیم گرفته است فقط با جوانان کار کند. مشکاتیان هم در حالی خاموش شد که سال ها گوشه عزلت گزیده بود و در خانه اش در خیابان نیاوران روزگار را به آرامی می گذراند. محمدرضا شجریان مدت هاست امکان اجرای برنامه در ایران را ندارد و بسیاری دیگر نیز در وضعیتی مشابه قرار دارند.
    منبع:برترین ها

ویرایش توسط Ali 7171 : 14th May 2013 در ساعت 01:46 AM
    الا بذکرالله تطمئن القلوب
    هر جای دنیایی دلم اونجاست
    من کعبمو دور تو میسازم
    من پشت کردم به همه دنیا
    تا رو به تو سجاده بندازم

SUPERMODERATOR
    نوشته های وبلاگ
    4

nwlove دعوت بالاک از مهدوی‌کیا برای بازی خداحافظی

میشائیل بالاک از مهدی مهدوی کیا برای حضور در باز ی خداحافظی‌اش دعوت کرد.

به گزارش ایسنا میشائیل بالاک قرار است 15 خرداد در دیداری نمایشی که با حضور بهترین بازیکنان دنیا برگزار می‌شود، به طور رسمی از فوتبال خداحافظی کند. این دیدار در ورزشگاه لایبزیک برگزار خواهد شد و دو تیم یاران بالاک و ستارگان فوتبال دنیا رودرروی هم قرار خواهند گرفت.
    بر همین اساس بالاک کاپیتان سابق تیم ملی آلمان از مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس دعوت کرده تا در این بازی نمایشی در ترکیب تیم بالاک قرار گیرد؛ تیمی که هدایتش بر عهده ژوزه مورینیو خواهد بود.
    مهدی مهدوی‌کیا گفته امیدوار است نماینده ش-ایسته‌ای برای فوتبال ایران در این دیدار باشد.

منبع: همشهری آنلاین - hamshahrionline

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)